moda, ciuchy etc...

Patrząc na obrazek jak to leży na tych paniach, to to nic nie podniesie. Może powiększy- skoro ma jeszcze jakieś wkłady w środku. Ale jak ktoś ma biust...hm...wiszący nieco, to chyba se może darować takie coś.  😉
To chyba dobre tylko tak jak myślałam, dla młodziutkich dziewczyn z niewielkim biustem.



Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 lutego 2013 17:59
tunrida, Facella, no laski,trochę wyobraźni - tak jak na rysunku - tym większym kawałkiem łapiecie cycka od góry(nad sutkami) i naklejacie drugą część wyżej- czyli podnosicie zwisający przez grawitację i brak silikonu w środku cycek 😁 moje cycki nadal wyglądają bardzo ok (mimo bycia matką-polką przez 1,5 roku),ale nie chciałam,żeby mi jakoś bardzo podskakiwały...a miałam kieckę z bardzo wyciętymi placami,ale zabudowanym przodem 🙂
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTb6nQP8Vc4E8kg-mpxROsu6l4Kak-SCqqfc_UVLWc55Epzbn7P[/img]
i nie mierzyłam ich wcześniej,one takie uniwersalne są,kupiłam za 20 parę zł w Super Pharm... (edit 2 - dokładnie te z poniższego zdjęcia)
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQsvc5A7rH_tllcwXz_nLxhc0kRm8P7j8OdH4hSQsoTwHFclNxuA[/img]
a te z zdjęcia tunridy,to jakoś nie mam zaufania...bałabym się,że mi spadnie 😉

edit: wy pewnie myślałyście o takich:
[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfMqRtqx1Yje9eVdHZkLfwESJkE4zIT8rUVIkq6lhmXnKleLGOjg[/img]
Już wiem. My po prostu mówiłyśmy o innym typie, stąd nie wiedziałyśmy o co ci chodzi. Ja nawet nie słyszałam o takich plastrach podklejających.  😲


Ooo..te na dole są fajne !  😍 To by mogło zadziałać.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lutego 2013 18:45
Ale przy sukience z dużym dekoltem mogłyby wystawać  😉 Ja korzystam z tych silikonowych i jestem nawet zadowolona, z tym że mam dość mały biust (65e według miary esotiq)
Ja równiez myślalam nad takim sylikonowym biustonoszem,
tylko za każdym razem stwierdzam że bałabym sie że by się on odkleił przy tańcach itp. latem
dlatego jeszcze go nie kupiłam.
Była któraś z was może w takim staniku gdzies gdzie sie tańczy i jest gorąco?
Jak się sprawdził przy małym biuście (70B/C)?
Byłam, było gorąco, miałam luźną kieckę z wyciętymi plecemi... Gdyby nie refleks to sylikony elegacko wylądowałby na parkiecie😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lutego 2013 14:29
Strona Zary przeszła metamorfozę. 😀 No i już zniknęła wyprzedaż, na bieżąco dodają cotygodniowe nowości. 😀
Słuchajcie, jak z jakością rzeczy z Mohito ?? Właśnie mozna powiedzieć, odkryłam tą markę. Weszłam w sumie przypadkiem do sklepu i deczko oszalałąm, jakbym mogła to bym chyba z pół sklepu ze sobą zabrałą. Dokłądnie dwa moje "naj" style, w dodatku rzeczy wyglądają na dobrze wykonane, a na metkach przyjazne ceny. Za dużo dobrego jak dla mnie. Macie jakieś swoje spostrzeżenia może ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2013 08:56
Klami ja i moja mama mamy sporo rzeczy Mohito (mój tata miał swego czasu 'fazę' na ten sklep i w ramach prezentów na każdą okazję kupował nam sweterki itp). Właściwie jestem zadowolona z ubrań tej marki- z wyglądu super, co do jakości moim zdaniem podobnie jak w przypadku większości sieciówek, np swetry po jakimś czasie zaczynają się mechacić, ale nie oczekiwałabym wiecznych ubrań za tą cenę  😉 No i uważam, że trzeba się dokładnie przyjrzeć co chce się kupić, bo czasem można znaleźć perełki a czasem buble  😉 Mam kupione na wyprzedaży za 39zł buty, które przetrwały 2 sezony i wciąż dobrze wyglądają  😉
Przed 100dniówkowe dylematy:
Biżuteria srebrna czy złota?
Buty czarne "zamszowe" czy cieliste lakierowane?
Torebka będzie czarna, błyszcząca.
Paznokcie czerwone czy french?
ja postawiłabym chyba na srebrną biżuterię, czarne buty i paznokcie french.
Wydaje mi się że wyjdzie najlepiej 😉
A ja całkowicie odwrotnie. Złote dodatki i czerwone paznokcie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2013 10:24
ja zaś tak jak Nuna (-;
Mi się widzi tak jak Whitemoon071 zasugerowała  😉


Orientuje się ktoś jak z jakością ubrań Labiryntu? Porównawczo do np Diamante Wear, z którego nie do końca jestem zadowolona..
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lutego 2013 12:07
Czarne buty, złota biżuteria, czerwone paznokcie. 😉
Atutowa labirynt wypada podobnie do diamante  😉 Zresztą ostatnio większość z tych marek podupada na jakości. Diil, diamante, plny - za taką cenę chciałabym mniej dbać o ciuchy i nie martwić się o to co wyciągnę z pralki. Jeśli chodzi o diamante to zdecydowanie lepiej wypada np. bluza solar białas (olejmy jutro) w porównaniu do standardów. Noszę i piorę i nic się z nią dzieje. Wg. mojego byłego najlepsze ciuchy robiło (nie wiem jak teraz) prosto i koka. Miał też parę rzeczy z urban flavours i były ok.
tulipan :kwiatek: Chciałam sobie kupić bluze Labiryntu ale w takim razie odpuszcze. Chociaz bluzy Diamante mają świetny materiał tak nadruk ... obstawiam jeszcze ze 3 prania i go nie bedzie  🤔
Nadruk na mojej "ciężko jest" (z pierwszego sortu) jakoś się trzyma, ale nie jest to szczyt marzeń  😉
która ładniejsza?


czy



🤔
Nuna, whitemoon071, Facella, Atutowa, Pursat, dziękuję :kwiatek: W takim razie cieliste buty sobie odpuszczę i pójdę w czarnych. Swoją drogą i tak pewnie w połowie imprezy bym je ubrała, bo są mega wygodne i stabilne.
Na początku chciałam ubrać srebrne dodatki i kiedy już byłam na 99% pewna w Orsay'u znalazłam piękną biżu właśnie połączenie złota z granatem. I teraz sama nie wiem... Chyba jednak postawię na złoto, będzie mi do makijażu pasować.
Paznokcie w sumie nie wiem jakie chcę i zdecyduję się u kosmetyczki, bo widzę, że głosy podzielone 😉
przeztysiacmorz, druga zdecydowanie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lutego 2013 15:39
przeztysiacmorz, pierwsza.
przeztysiacmorz zdecydowanie pierwsza!
przeztysiacmorz, pierwsza 🙂.
cavaletti, biżuteria srebrna, czarne buty i french 🙂.
tulipan, moja 'i wanna be .. ' tez niby nadruk sie trzyma, ale za taka cene spodziewalam sie czegos o niebo lepszego  😉
przeztysiacmorz, pierwsza!  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2013 16:18
przeztysiacmorz druga!
Pierwsza 😀
Pierwsza 😉
przeztysiacmorz pierwsza  😍 gdzie można taką znaleźć?
smarcik, dzięki. 😉

przeztysiacmorz, pierwsza zdecydowanie !
http://www.snowboard-online.pl - kupował ktoś w tym sklepie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się