moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2013 20:58
przeztysiacmorz pierwsza, bo druga jest straszliwie zwyczajna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lutego 2013 21:16
Skąd ta bluza? :>
Pursat   Абсолют чистой крови
04 lutego 2013 11:46
Moja wymarzona, wyprzedażowa zdobycz. Ma klapy z naturalnej, pięknie pachnącej skórki. 😍





I to dzięki wizażance z Rzeszowa, która była tak miła, że znalazła ją dla mnie u siebie i błyskawicznie wysłała. Bardzo się cieszę, że są takie pomocne osoby. 😀
Pursat, o chryste, jaka piekna!!!!!  😲  😜
Tez chce taka, oszalalam!  💘

Przesadzacie dzisiaj! Nie dosc, ze pokazalyscie buty, w ktorych sie zakochalalam, to jeszcze teraz to... Chyba sie rozplacze  😕
Averis   Czarny charakter
04 lutego 2013 11:55
Dziewczyny! Szukam ładnej spódnicy ołówkowej - gdzie taką znajdę w miarę rozsądnej cenie? Chodzi mi o sieciówki.
Averis, sprawdz w Top Secret. Teraz powinni miec jeszcze wyprzedaze, a maja naprawde ladne spodniczki 🙂
Pursat jest cudowna ! 😜
Pursat   Абсолют чистой крови
04 lutego 2013 14:25
Dzięki dziewczyny! Mi też się strasznie podoba. 😜

Kajula, spróbuj tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672350 Dziewczyny są naprawdę chętne do poszukiwań i pomocy. 🙂
bluzy z poprzedniej strony z Urban Flavours, o którym pisałam  😉
Dziewczyny, pod jakim hasłem na allegro mogę znaleźć takie hmm, szorty, które ubiera się już na rajstopy, żeby nie było widać majtek? 😉
Odkupiłam sukienke od Kajuli-jest boska!(przepraszam za nie sprzatniete w tle...)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 lutego 2013 17:13
dziewczyny, potrzebuję pomocy  :kwiatek:

kupiłam buty i chcę się w nich wybrać na 18-tkę. Chce iść w dżinsach i co do tego? jaka góra, bluza,marynarka? nie mam pomysłu

juliadna, z marynarką będzie bosko 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 lutego 2013 21:04
Forkate mam granatową, chabrową i błękitną. Ale chyba będzie dobra granatowa bo ma miedziane guziki? Koszula,bluzka, t-shirt?
juliadna, t-shirt najlepiej biały i granatowa marynarka🙂
Gdzie znajdę takie buty - z tym, że czarne, rozmiar 38?
http://www.czasnabuty.pl/product-pol-3929-LITY-ZE-CWIEKAMI-K6624R-33.html
Chodzi mi konkretnie o lity, które wyglądają jak te. 😉 Znalazłam podobne z tym, że ćwieki był srebrne, ale ze złotymi są zdecydowanie ładniejsze. 🙂
Ackley na Deezee jeszcze zostały (ale tylko jeden rozmiar). mają często dostawy, więc może jeszcze przyjdą. na stylowebuty.pl też są, tańsze o połowę, ale też tylko 41
http://deezee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_6851_black_suede_gold.html
Właśnie najgorzej z tymi rozmiarówkami.  😁 Cóż, powysyłam maile i pozostaje mi tylko czekać na odpowiedź. 🙂 Chciałam je mieć na sobotę, ale wygląda na to, że chyba nic z tego nie będzie. 🙁
kot, gora lezy u Ciebie fantastycznie! Nie to co u mnie :/ Ale dol mialam opiety tak samo jak Ty  😁 i nie ukrywam, wygladal kuszacooo 😀 az zaluje ze byla na mnie za mala 😀

Pursat, widzialam ja w zarze dzisiaj, to ta sama?
Pursat   Абсолют чистой крови
04 lutego 2013 22:21
Kajula, moja jest z Z., więc pewnie to ta. 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
06 lutego 2013 01:36
Wiecie moze, czy takie marki jak LV czy Prada, w swoich oryginalnych sklepach robia przeceny pod koniec sezonu, tak jak to mamy w Zarze czy Stradi? :kwiatek:
Juliadna skąd te butki? :kwiatek:
noen nie robią żadnych przecen, ani wyprzedaży  😉
Jak kiedyś na studiach pracowałam w butiku YSL to nie był żadnych wyprzedaży, przecen itp. Wszystkie kolekcje wymieniane były na bieżąco, ewentualnie jak jakąś mieli odsyłac to dzwonili do stałych klientek i ceny były do negocjacji, ale to też nie wiem czy zasada danej marki czy indywidualna akurat tego butiku.
Pursat, ile kosztowała ta kurtka?
korsik, teraz jest w zarze na przecenie za 259zł.
Kurcze, pewnie u mnie już nie będzie 🙁
Jeszcze jedno Pursat, jaki to rozmiar?  :kwiatek:
Poszukuję sklepu z biżuterią tego rodzaju. http://backstage.bigcartel.com
Czy komuś rzuciło się w oczy coś podobnego?  😉
noen   A story of a fighter of our human race
06 lutego 2013 15:31
Hexa, tulipan, Czyli: "kupilam w sklepie LV z przeceny jak bylam w Londynie" to sciema? 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lutego 2013 16:30
Pursat, ile kosztowała ta kurtka?

Kajula, niemożliwe, teraz kosztuje 199 zł. Więc albo była źle ometkowana, albo to inny model. 🙂 Mam 36, ale wypada jak 34.

noen, na 1000% ściema. LV nie robi przecen, bo i po co? To towar luksusowy, więc nie każdego musi być na niego stać. 😉 Co do Prady, to ostatnio fashionelka pisała na blogu, że kupowała przecenione buty i dodatki w outlecie w UK.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się