Końska rewia mody cz. VII (2013)

Louisa a masz może jakieś fotki sahary na jasnogniadej? Cotton, brillant, obojętnie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Marys5 mam tylko na ciemnogniadej


już tu chyba kiedyś było albo w poprzedniej części KRM, na jasnej nie mam zdjęć. Brilant jeszcze z metkami bo nie było kiedy ubrać  🙁

martyśś_99 w środę/czwartek postaram się zrobić brilanta na jasnogniadej.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 14:58
Powiem tak: te wzory są urocze i kilka mi się podoba, a ze dwa założylabym w słoneczny, wesoły dzień 🙂

jak sie ma to, do tego?
Ochy wybacz mi proszę - ogrzyce. To wspaniale,że Ci się podoba. Moich opinii nawet nie czytaj - wyznaję zasadę, jak coś widać bardziej niż konia - do kosza🙂 Klaczki zacne.
wątek zamknięty
hmm czyli mamy kopię greena z navy/green, czerwony jest kopią hmm, ostatnich paru kolekcji? Nie wspomnę o granacie i szarym, które to są chyba non stop..
Ehh

Jestem ciekawa jak NG, ale chyba wiosna będzie lepsza dla portfela.
wątek zamknięty
Louisa - dziękuję  :kwiatek:
Tutaj znowu ta sahara wygląda na ciemniejszą, ale chyba się zdecyduję :3
wątek zamknięty
Kolekcja przepiękna! Koniecznie chce mieć czarny i zielony big square  🤬
wątek zamknięty
KLIK
było?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 15:18
hahah oderwac zielony pasek i bedzie kolekcja dla Polski!! 🏇
wątek zamknięty
Jestem zauroczona nową kolekcją ! 😍


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 15:24
dopiero aga wstawila to foto z "kliku" 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2013 15:26
Tempesta, ale koszmarki  😂

kittajka, to chyba coś nowego, nie kojarzę takich Eskadronów wcześniej.

xxagaxx, gdyby nie ten zielony, byłoby naprawdę bosko 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 15:28
Tempesta, ale koszmarki  😂

kittajka, to chyba coś nowego, nie kojarzę takich Eskadronów wcześniej.

xxagaxx, gdyby nie ten zielony, byłoby naprawdę bosko 😉

moim zdaniem to innaczej pikowany polopad 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2013 15:29
Zairka, tak czy siak, plus że wreszcie polopad nie jest brązowy albo ciemnoszary 😉 Choć wolałam to poziome pikowanie.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2013 15:31
cholera, ladny ten eskadron. derki piekne....
wątek zamknięty
mi się nie bardzo ta kolekcja podoba... liczyłam że będzie ładniejsza.

Może to i lepiej 🙂 troche się zaoszczędzi 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 lutego 2013 16:00
zgadzam się z kujką. fajnie im wyszło 🙂

szara derka z paskami i biały bigsquare  😍
wątek zamknięty
Już się nie mogę doczekać wyprzedaży w equishopie 😀
wątek zamknięty
Tempesta,  ale ta derka to platinum chyba, a ceratowe to było NG, bo delikatniusi materiał platinum to nijak nie jest cerata 😉

nikt nie podpowie nt wyceny? 🙁
wątek zamknięty
Zairka,  Ma się to do tego tak, że dla jajec z raz mogłabym założyć. Mnie doszukuj się jakiś dwulicowo-fałszywych sprzeczności wypowiedzi, wyjdzie  z tego jakaś draka.
wątek zamknięty
Ten zestaw ze sdjęcia Agi i Demonowej  😍
wątek zamknięty
akzzi nie, puściłam tylko 2 chyba, ale kupiłam więcej :P Ale ja nie mam takich piękności! I takich Anek kolorowych! aaa  😜
Karino1998 wstawiałam tu kiedyś, ale od tamtego czasu już trochę doszło 🙂 W jeden dzień jak się zbiorę i zniosę to wszystko na dół i znajdę miejsce i w ogóle to może zrobię jakieś fajne fotki 🙂😉
Klami puścić 🙂
nejna69 ale ślicznie w tym marone!c 😍

a nowa Eskadrona ... masakra. Te starsze naprawdę będą coraz trudniejsze do zdobycia, jak takie rzeczy wychodzą. Szary, granat, czerwień-hm, ale nowość!
a ten zielony to też jakiś wściekły. Porażka  😵 na pocieszenie chyba muszę kupić jakąs szmatkę ze starszej kolekcji  😁
wątek zamknięty
nic mi się nie podoba z nowej kolekcji (no może tylko zielony kantar)  😤 nie dość, że nic nowego, tylko kolory zmienione, to jeszcze ogólnie wszystkie propagujące Włochy albo Legię
Warszawa

edit: zostaje jeszcze nadzieja na niciaki  😉
wątek zamknięty
Na niemieckim e-bay są już ESy letnie 😉 [[a]]http://www.ebay.de/itm/Eurostar-Schabracke-Excellent-DR-dazzing-blue-2013-/370750173579?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item56526eb18b[[a]]#ht_500wt_923
wątek zamknięty
Całkiem fajny ten ES🙂
wątek zamknięty
Rozetkowe mi się bardziej podobały
wątek zamknięty
Ale produkujecie - dzieki dziewczyny  :kwiatek:

Mnie też w sumie nic nie powaliło, skusiłabym się na brillanta szarego gdyby miał czerwoną lamówkę, jedyne co mi sie podoba to ten zestaw co wrzuciła Demonowa - pewnie na zawody w taki zainwestuje 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, mint dralonówka  😜 Coraz bardziej jestem przekonana że ja też MUST HAVE IT 🏇 Ale i tak najbardziej zafascynowała mnie Twoja miłość (:?🙂 do Apple 😉 Ja też chcę ❗ Sama czy dorwałaś skądś szablonik ❓  👍

Co do nowej Eskadronowskiej kolekcji... ja jestem jak najbardziej ZA i wiem, że parę rzeczy znajdzie się w mojej skrzyni... A tak w ogóle to dziewczyny... X-generation też był taki obrzydliwy i plastikowy i jeszcze tam coś tam..., a i tak większość coś tam kupiła.. Nie oszukujmy się ❗ Zrobimy wszystko dla samego MIECIA  😜
wątek zamknięty
basteros, ha ha moja miłość jest taka, że mam tylko znaczek na zadzie 😀 Wydawało mi się, że jest to jedyna rzecz którą będę w stanie wygolić. Znalazłam znaczek w necie wydrukowałam w dość sporym powiększeniu (2 kartki a4) odrysowałam na papier samoprzylepny i nakleiłam na zad podczas golenia 😀

Dralon jest obłędny, ja się zakochałam na zdjęciach Juliadny, a w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy.

A ES navy wygląda zacnie, ale niestety nie na tyle żeby go kupić po takiej cenie.
wątek zamknięty
Ten siwek w wersji derka + pad wygląda super, ale jak się zdejmie derkę, to zostanie już tylko czaprak w barwach włoch 😉
Poza tym mam trochę déjà vu, bo kolekcja wygląda jak navy-green uzupełniona o czerwony i motywy z Euro-Stara...
wątek zamknięty
I chyba puszcze tego jaspera. Nie powala mnie jakoś, a jeszcze mam zupełnie inną wizję kolorystyczną obecnie. I chyba jeszcze conieco puszczę, ale tak patrzę i patrze i się zdecydowac nie mogę.


A Eskadron, hmmm.... moje konto czuje sie bezpiecznie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.