Stajnie na Śląsku

bajerqa1992   "Jedziemy, galopujemy tak przez życie całe"
03 lutego 2013 19:38
Matuzaalem napisz do mnie na priv 😉 Dam Ci num to się skontaktujesz 😉
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zapraszam do ogłoszeń.
[quote author=szalony koń link=topic=1780.msg1673167#msg1673167 date=1359661680]
zrebaka ,konia, to proponuje sk widzów .najlepsza profesjonalna stadnina
[/quote]

Niestety nie mają wychowu źrebiąt wolno-wybiegowego, zimą konie są na dworze od 8 do 14 🙁
Pensjonat 600zł. Jak za źrebaka to za dużo.
Koniara123 nie wiem czy znasz stajnię Jokar w Mysłowicach (Wesoła), znam parę osób, które bardzo dużo się tam nauczyły pod kątem skoków. Tylko że, nie wiem jak z dojazdem z Tychów.
mtl   I M Equestrian
04 lutego 2013 22:55
Koniara123 nie wiem czy znasz stajnię Jokar w Mysłowicach (Wesoła), znam parę osób, które bardzo dużo się tam nauczyły pod kątem skoków. Tylko że, nie wiem jak z dojazdem z Tychów.


swojego czasu (4-5 lat temu) dojedzal tam autobus z Tychów + 10 min spacerkiem do stajni wiec dojazd nie jest zly
W Jokarze z tego co mi wiadomo choć może sie mylę uczy teraz P. Natalia Żelazna z muchowca a jej podopiecznych na zawodach skokowych można było zobaczyć.
W Jokarze z tego co mi wiadomo choć może sie mylę uczy teraz P. Natalia Żelazna z muchowca
Tak, to prawda.
ansc, ich własne też są od 8 do 14? czy tylko pensjonatowe?
Nie wiem, napisał mi że:  "Niestety nie mamy w zwyczaju trzymać koni na wybiegach całą dobę, ale zapewniam, że czas który spędzają na wybiegach w zupełności im wystarcza(w zimę wychodzą o 8.00,a przychodzą około 14.00, natomiast latem wychodzą około godziny 7.00, a przychodzą około 18.00- wszystko w zależności od pogody i długości dnia)."
Mozecie polecić kogoś kto zajeżdża konie w okolicy Cieszyn- Bielsko-Jastrzębie Zdrój za nie duze pieniądze ? 🙂 Potrzeba kogoś odpowiedzialnego bo koń jest temperamentny.
Witam zna ktos kogos lub posiada konia sportowego jezdzi na zawody,skacze i potrzebowal by luzaka w zamian treningów,jazd, z okolic Katowic. Ja jezdzilam 5 lat teraz miałam przerwę i chętnie wróciłabym do jeździectwa, skakałam terenowałam u wielu dobrych trenerów 🙂 gdyby ktos cos mial,slyszal prosze o odpowiedz 🙂😉  🏇
Jeśli chodzi o Tychy/Bieruń to może łatwiej będzie dojechać w stronę Oświęcimia? 😉 polecam stadninę w Bobrku "Ikarion" (fajny dojazd autobusem z Oświęcimia), jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam na priv, udzielę więcej informacji, bo sama jeżdżę w tym ośrodku 🙂
blad
gdyby nie ta odległosc bylabym bardzo chetna 🙁
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
18 lutego 2013 10:35
olenka19951, ostatnio kontaktowałam się w sprawie wolnego miejsca na pensjonat, ale niestety brak, a szukam na jesień jakieś fajnej niedrogiej stajni 🙂 i bardzo spodobał mi się ośrodek "Ikarion". Fakt, nie byłam tam osobiście, ale słyszałam same dobre opinie.
Na uwadze mam jeszcze Ośrodek "Leo" w Tychach 😉 trochę drożej, ale też bardzo fajnie.
a my zapraszamy do ogloszen 😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w nieodpowiednim miejscu
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć podłoże na plac do jazdy? Myślę o piasku albo czymś podobnym.

Najlepiej okolice Bierunia, Tych, Oświęcimia.
desire   Druhu nieoceniony...
19 lutego 2013 13:06
w Orzeszu jest kopalnia piasku, jakieś 15 km od Tychów  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lutego 2013 21:06
Ktoś może polecić dobrą stajnię rekreacyjną w okolicach: Sosnowiec, Będzin? Aktualnie jeżdżę na Grodźcu, ale zaczynam się rozglądać za jakimś innym miejscem.
Dakar w Sarnowie? ktoś polecał stajnię w Chruszczobrodzie, czy DG, nie pamiętam już. Parnas chyba się nazywała. kojarzę też Luizjanę w Psarach, a jak chcesz terenów (chyba niestety tylko tereny :/) to Tarant w Strzyżowicach 🙂
moge polecić coś prywatnego , jazdy indywidualne z instruktorem  ; )
efeemeryda   no fate but what we make.
20 lutego 2013 21:45
Tabun w Sławkowie  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lutego 2013 22:03
Dziękuję. Będę musiała pojeździć i pooglądać. 🙂
Tak jak efeemeryda mówi- Tabun w Sławkowie bardzo ciekawie wygląda i bardzo sympatycznego, życzliwego wł ma 🙂
Calore - Parnas jest w Chruszczobrodzie (jakieś 30 min. pociągiem chyba z Sosnowca), ale słyszałam że stajnia ma byś odsprzedana albo całkowicie zamknięta.
efeemeryda   no fate but what we make.
21 lutego 2013 13:30
i jest średnio godna polecenia...
wypisałam tylko to, co kojarzyłam, żeby nie było, znam tylko dwie z tamtych stajni 😉
teraz mi się przypomniało, że w Chruszczobrodzie nie stają nawet niektóre pociągi, które stają w największych wiochach ;p
a z synem pana z Tabuna chodziłam do liceum 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 lutego 2013 14:06
Tabun niestety dość daleko, ale przy lepszej pogodzie zajrzę tam 🙂

A wiecie coś o stajni w Rogoźniku? Byłam tam raz na jeździe wiele lat temu i nie wiem czy dalej funkcjonuje.
W stajni na Zarzeczu (Katowice) zwolnił się boks 🙂 zainteresowanym odpowiem na PW
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
26 lutego 2013 18:26
Hej, ktoś zaczął temat o stajni w Strzyżowicach, jeżdze koło tej stajni 4razy w tygodniu jak nie wiecej jak jade do swojej stajni a tam nigy konia nie widziałam ani na pastwisku ani nigdzie to jeszcze istnieje w ogole?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się