Końska rewia mody cz. VII (2013)

xxagaxx, no ja muszę przyznać że jestem snobistyczną maniaczką Apple  😡 Patent kradnę i jutro w pracy robię szablon 😀 Tylko że zanim przyjadę do PL na Święta to mój G zgubi sierściucha  😵 Mint będzie mój  😍 🤬

Z nowej kolekcji też pewnie przygarnę parę szmatek  😵
wątek zamknięty
W Eskadronie IMO ultra słabe kolory, zdechła paprykowa czerwień, taka zieleń dopiero co była, szary- ile można. Połączenie beznadziejne.
wątek zamknięty
Chyba jestem jedyną osobą, której podoba się nowa kolekcja.  😁 Ale ja nie mam kolekcji szmatek we wszystkich kolorach tęczy, więc cały czas mogę kupić to, czego jeszcze nie mam, a jak ktoś od lat zbiera, to mu pewnie wieje nudą.  😉
wątek zamknięty
Altiria mam dokładnie tak samo :P dla mnie właśnie ten zielony jest bardzo ładny 🙂
wątek zamknięty
Altiria mi też się podoba ta kolekcja 😀 takich zestawień jeszcze chyba nie było, a co wszędobylskich granatów i szarości - uwielbiam je, jak dla mnie mogą się powtarzać  😉
wątek zamknięty
Mój portfel na pewno ucierpi! Zieleń i czerwień do mnie wołają, a jak będzie możliwość to i na granat by się miejsce w mej szafie znalazło.  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 20:12

edit: zostaje jeszcze nadzieja na niciaki  😉

Nici sa tylko raz w roku przeciez, jesien/zima 😉
wątek zamknięty
Mi też się podoba nowa kolekcja eskadron 😉 cos pewnie wpadnie
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2013 20:14
Hmm, ja po obejrzeniu dokładniej jestem już mniej zajarana, emocje opadły  🤣 Chyba wolę sobie sama coś kolorystycznie "dobrać" w Caballu czy Jarpolu  😉

Chociaż derki strasznie do mnie wołają, wręcz krzyczą  😜
wątek zamknięty
Granat to moja ulubiona kolorystyka, na pewno jakiś granacik przygarnę.
wątek zamknięty
Jest tylko to zdjęcie zbiorowe i siwka z nowej kolekcji, czy coś więcej... nie mogę znaleźć
wątek zamknięty
Mam pytanie, jaki jest pad jarpola wiśnia, na zdjęciach ze strony jest bardziej taki bordowy natomiast w galerii podchodzi pod czerwień.
wątek zamknięty
Moon Zdrajco!! nie dostaniesz marcepana za karę :P


A mi się podoba. W pracy mieliśmy parę rzeczy z equiline w podobnej kolorystyce i prezentowały się bardzo pozytywnie 🙂
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
04 lutego 2013 20:28
Ktoś chętny na foto chociaż troszkę podglądowe next genertation nowej kolekcji ?  🏇
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2013 20:31
krysiex213, miało być incoguto, jestem egoistka i potem nie będziesz mieć czasu pikować mi "stypowych" kolorków, wszakże masz tylko dwie ręce!  😁
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
04 lutego 2013 21:21
Altiria Mam tak samo ,do mnie ta przemawiają do mnie te kolory ... szary 😍 ... zobaczymy na żywo jak będzie wyglądać  😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 21:30
Ktoś chętny na foto chociaż troszkę podglądowe next genertation nowej kolekcji ?  🏇

głupie pytanie!!! dawaj! 😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 lutego 2013 21:33
asiowe poprosimy 🙂 Co tam że jutro 2 spr.... i trzeba się uczyć
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
04 lutego 2013 21:35
Zairka wolałam zapytać bo nie wiem czy ktoś chce zobaczyć next'a 😉

przepraszam ale na razie tylko albo aż to

wątek zamknięty
asiowe to zdjęcie już było
wątek zamknięty
jezuuu ! umarłam  😵  😍
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
04 lutego 2013 21:51
jakby był NG biało-różowy ... już był by mój 😀  😂 😀
wątek zamknięty
jak klasyki mi się nie spodobały, tak nowe ng piękne, szczególnie brązowo-zielony padzik  😍
wątek zamknięty
Czy wiadomo kiedy kolekcja bedzie w sklepie?
wątek zamknięty
sahara i sand
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
czapraczek na niemieckim forum piszą, że bicolory są w kolorach biały-grafit, grafit-niebieski, magenta-biały , także mówisz masz 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 lutego 2013 22:04
szczęśliwie z nowej kolekcji hv poza skarpetkami i czapkami nic mi się nie podoba  🙇
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
04 lutego 2013 22:27
nejna69 😜 uuuuu 😀iabeł: to jak tylko wejdą do polski będzie pfiiuu i już jestem w sklepie 😀 dziekuję za wiadomość :kwiatek: to bardzo miła wiadomość 😀 💘
wątek zamknięty
a ktoś wie co się zapowiada z schockemohle?
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
05 lutego 2013 06:31
Brunatna w derze extra, a w schockemohlu każdym Was lubię, bardziej niż w innych 🙂

Mnie tez podoba sie kolorystyka obydwu kolekcji Eskadrona, zielony, czerwony...  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.