Sesja/Studia i t d ;)

Mi się teraz taki stres włączył przed jutrem, że raczej szybko dziś nie zasnę... Może to i dobrze, skończyłam notatki i mam je zamiar teleportować do mózgu żeby istniały gdzieś w mojej świadomości...  👀
Wolałabym stres niż moje znudzenie i zrezygnowanie... Ja już mam za przeproszeniem zupełnie wy*****e na to jak mi jutro pójdzie. Najwyżej zapłacę te parę stówek i zaliczę za rok.
Tak, ja też wolę swój stres, zdecydownie. bo ja mam zupełnie wyj.... ale na płacenie paru stówek na jakieś poprawki. dlatego próbuje wszystko zrobić, żeby uniknąć takiej sytuacji  😎
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 lutego 2013 18:38
No, to matma uwalona. Czekam tylko na wyniki. We wtorek zbój z całego materiału, na pewno zdążę się nauczyć. Jutro termodynamika i poprawka z wytrzymałości. Mówiłam już, jak kocham moje studia?  🏇
Zaliczyłam mikroekonomię 😅
Horsiaa, pyt do Ciebie;p Czy u prof. Greli da się ściągać na egzaminie?;p
Słuchajcie dziewczyny z SGGW (bo wiem, że dużo Was tu  :lol🙂. 😉  Jak to jest ze stypendiami naukowymi u nas? Przyznawane są po roku, czy po semestrze i na jakich warunkach? Bo nie mogę tego znaleźć na stronie...
gryglodor, z tego co pamiętam to po roku. Mogę pogadać z koleżanką bo ona z tego co pamiętam to miała naukowe.
kotlet o wielkie dzięki! 😉 bo nie chcę przegapić sprawy, a wygląda na to, że mam jakieś szanse. 😉
gryglodor, więc tak (koleżanka jest z WNoŻ-u więc u Ciebie może się coś różnic)
-składasz po roku
-średnia od 4 i w górę
-dostaje 10% najlepszych na wydziale/roku
-miło jak masz jakieś osiągnięcia artystyczne/sportowe/naukowe
-3 progi stypendialne cytuję: "chyba 300 czy 350, 500 i 800 a z osiagnieciami mozna miec nawet ponad 1000"
-"sklada sie na poczatku roku, dosc szybko, az ehms wyliczy srednia"

Najlepiej przejdź się jeszcze do swojego dziekanatu i wypytaj o wszystko 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 lutego 2013 21:43
mam takiego stresa, że nie chcę tam juro iść 🙁
mam ochotę się poddać ... nie mam nawet jak przekombinować ze zwolnieniem 🙁 chciałąbym to jutro zdać, ale nie czuję się na siłach ;(
kotlet wielkie, wielkie dzięki! 😉 do dziekanatu na pewno się wybiorę, planuję też starty w AMP-ach, więc myślę, że to jako sportowe ujdzie, a średnią mam spokojnie ponad 4. 😉 miło by było kurczę... 😉
gryglodor, a i oczywiście nie można mieć żadnych warunków. No ale to logiczne 😉
Nesca92 w zasadzie można ściągać, aczkolwiek to wszystko zależy od miejsca, gdzie będziesz siedzieć. No i jeśli profesor pilnuje, to jak zobaczy ładną dziewczynę to wtedy raczej ona nie pościąga 🤣 Bo jak się uczepi, to koniec 😁 Ja siedziałam w drugim rzędzie i ściągałam, choć kilka razy usiadł koło mnie i zaglądał w kartkę.
Inżynier  💃 😜  :allcoholic:
Dziękuję za kciuki  😅
Ponia   Szefowa forever.
04 lutego 2013 20:33
Gratulacje!! 😉)
karolinag4, super, gratulacje!!!

biochemia poszła mi... nie wiem jak. czekam na wyniki ale fajerwerków raczej na horyzoncie nie widzę. ;/

za to przyszalałam z mikrobiologią wet 😀 z części ćwiczeniowej zaliczenia dostałam 3,5 a z wykładowej 5 😀 w tą piątkę nie wierzę do tej pory 😀
Ponia   Szefowa forever.
04 lutego 2013 21:00
kotlet, proszę proszę 😉 gratki😉
U mnie 3 z 4 egzaminów do przodu, w środę fizjologia wysiłku w sporcie ;-) właśnie siedzę nad tłumaczeniem  referatu, bo jeśli  będzie nam brakowało pkt do zaliczenia to na ratunek mamy zreferować wybrane przez siebie badania 😉
a  temat mam : Temperature regulation in horses during exercise and recovery in a cool environment .

a jeszcze w ramach tłumaczenia  czytam prawo  o  szkolnictwie wyższym  😂
Ponia, dzięki, najlepsze jest to że uczyłam się do tego zaliczenia... +/-20min jak jechałam na uczelnię. :P A na wykładach byłam tylko ciałem bo mój umysł zawsze był zajęty czymś znacznie ważniejszym :P
Gratuluję wszystkim, którzy zdali, trzymam kciuki za walczących. Ja uciekłam na miesiąc, co zaowocowało pierwszą sesją w życiu na czysto, nice 😉
Jutro WDP- zginę marnie  🙄. Uczę się od czwartku, a i tak nie potrafie odpowiedzieć na niektóre pytania............ Błagam niech będzie 3!! Prosze o kciuki jutro  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 lutego 2013 22:00
Nanananana mam wyniki ostatniego egzaminu, zdałam, koniec sesji! Średnia na jednej uczelni 3,4 a na drugiej 4,75  😁 2 tygodnie wolnego  😅
Horsiaa, pyt do Ciebie;p Czy u prof. Greli da się ściągać na egzaminie?;p


Ja siedziałam prawie na końcu sali A w wecie i Greli tam nie chciało się przychodzić. I tam stał dr, który nam ćw prowadził i jak zobaczył, że się kręcimy to podszedł i zapytał czego nie wiemy i co nam podyktować :p

A ja męczę radiologię. I zaczynam się stresować... Do środy o 8 maaało czasu... Niby wszystko przerobiłam już, nawet dzisiaj zdjęcia, jutro powtórka materiału i zdjęć, ale jakoś tak się boję, że czegoś zapomnę, albo nie rozpoznam zdjęcia :/
Gratulacje smarcik , karolinag4 !!!

Ktoś dzisiaj dziubie?? Ja od nowa męcze SIP na środę, którego nie udało mi się zaliczyć...
Nie chce mi się już.... 


Powodzenia. 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 lutego 2013 23:03
Gratuluje 🙂
Ja jeszcze tylko czwartek, dziś immuno na 4  💃
No to gratuluję wszystkim  💃
Mi się nie udało zaliczyć fizyki, mam jeszcze jeden, ostateczny termin poprawkowy za dwa tygodnie i to jedyny egzamin, który mi został, reszta zdana. Więc przez 2 tygodnie będę niszczyć mózg przy fizyce  🙁 I szlag mnie trafia,  bo po egzaminie wyszłam i tylko słyszałam :"spisałem cały egzamin" etc... A ja nie umiem ściągać, poza tym nawet nie wpadłam, że będzie się dało... No czasem to szkoda mi siebie, że próbuje podejść poważnie i się tego nauczyć... Czemu nie urodziłam się cwaniakiem  🤔wirek:
Udało mi się zaliczyć ćwiczenia z biochemii ❗ 🏇 💃 🏇 🏇 🏇 Za tydzień maszeruję na egzamin, może uda się wszystko zaliczyć i nie będzie warunków  🏇 🏇

powcy a z tej fizyki to masz podstawy czy coś bardziej rozbudowanego?
To fajnie, gratulacje  😀 Tak bym chciała mieć już wolne... Ale nie ma co narzekać, bo i tak mam jeden egzamin tylko do poprawki, a zawsze mogłoby być
5  😅 Trzeba znaleźć jakąś dobrą stronę tego wszystkiego  😉

Edit: nie doczytałam pytania ... Mam po prostu praktycznie cała fizykę klasyczną na egzaminie, od mechaniki do teorii względnośći. Mamy zestaw pytań A,B,C i wykładowca sobie losuję z 3 zestawów. Z tym, że właśnie uwielbia wszelkie wzory, a szczególnie takie wyprowadzone z całek itp... No dla mnie to kosmiczny materiał, nie spodziewałam się, że będę miała taką trudność z tym. Ja nie wiem, co mnie podkusiło na taki kierunek. Bo własnie analiza, chemia czy podstawy inżynierii materiałowej spoko - do nauczenia, nawet lubię to, a matematykę to nawet uwielbiam, mimo że jestem po podstawie z LO. Ale fizyka... Już chyba wołałabym mieć egzamin z zadań, bo liczy się to, czy rozumiesz a nie czy wryjesz na pamieć 1000 stron wzorów... 🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 lutego 2013 11:30
Ja w sumie w czwartek zgarnęłam ostatni wpisik, dziś oddałam indeks do dziekanatu zaaaatem... wolne do 25 lutego 😀 😍
Proszę o kciuki jutro o 8 :kwiatek:

Nie lubię kiedy się uczę bardzo dużo (a siedzę nad tym od czwartku, od piątku prawie non stop) i mam wrażenie, że nic nie umiem  🤔wirek:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się