Cavaliada Warszawa

Dobre pytanie Kurczak
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 22:58
Bo wykłady są na stronie UJ ale mało w tym roku :/
klik
Misskiedis jakbyś jeszcze mogła powiedzieć gdzie konkretnie są te wykłady?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 lutego 2013 23:10
Misskiedis, dziękuję 🙂 Wysłałam zgłoszenie.
konwalia ale chodzi Ci o miejsce? Na samej górze na Torwarze.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 23:11
W zeszłym roku były w salach na górze Torwaru, trzeba było wejść schodami na samą górę chyba a tam były 2(?) sale konferencyjne w których prowadzili wykłady. Rozdawali identyfikatory z UJ i można było wejść na wykład. W zeszłym roku byłam na saddle fittingu i nie pamiętam czy na czymś jeszcze. 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 lutego 2013 23:15
A na jakie wykłady zapisujecie się w tym roku?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 23:23
Ja się wybieram na:
Piątek, 8.03.2013
18😲0 - 19😲0 - Relacje i komunikacja a lekkość i przepuszczalność w sporcie oraz rekreacji (Andrzej Makacewicz)
sobota
15😲0 - 16:30 - Kontrola emocji i uczuć – czyli jak zdobyć skupienie i uważność konia (Lidia Kacperska)
niedziela
10😲0 - 10:45 - Impuls czy Impulsywność? (Katarzyna Jasińska)
11😲0 - 11:45 - Nowoczesna stajnia - nowinki i nowoczesne rozwiązania w obiektach hipicznych (mgr inż. Paulina Miszker)
😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 lutego 2013 23:26
Misskiedis, w takim razie w niedzielę się spotkamy na dwóch 🙂 W sobotę wybrałam wykład o trzeszczkach i kolkach.
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2013 08:16
a wiadomo kiedy bedzie mozna kupic bilety na pojedyncze dni? bo poki co na ticketpro tylko karnety sa do wziecia.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 lutego 2013 08:26
ja się obrażam na Cavaliadę. Ujeżdżenia nie będzie 🙁🙁
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2013 08:28
no wlasnie :/ ja ide tylko ze wzgledu na bryczki i wcmafie 😉
Uj nie ma 😕 wyklady tylko natural mala ohydka...buuu chyba nie ide.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 lutego 2013 08:53
Karla🙂,  ja nie idę. Zawsze chodziłam ze względu na ujeżdżenie!
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2013 08:56
z drugiej strony, jak sobie przypomne przenudne ujezdzenie zeszloroczne, to nie wiem, czy jest czego zalowac.
Ash ja tez co roku kilka razy sluzbowo,w tym roku chcialam dzieciakom jak najwiecej pokazac  ehhh
z drugiej strony, jak sobie przypomne przenudne ujezdzenie zeszloroczne, to nie wiem, czy jest czego zalowac.

Właśnie, jeszcze jak człowiek poogląda sobie conieco zagramanicą to u nas już tylko można ziewać...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 11:59
Jak sobie przypomnę zeszłorocznego, siłowego Rapcewicza to nie żałuję 😉

Kurczak
, trzeba się będzie jakoś na tych wykładach znaleźć 😉

Na sobotę zaplanowali POCZĄTEK pokazów wieczornych na 22 (czyli realnie pewnie 23-23:30)... Chyba zostanę tylko do końca Speed&Music. No, chyba że będzie coś naprawdę ciekawego... 🙄
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 lutego 2013 12:59
Misskiedis, na pewno jakoś się dogadamy przed samą Cavaliadą 🙂

Też żałuję, że nie ma ujeżdżenia. Co prawda wolę oglądać skoki, ale na jeden czy dwa konkursy ujeżdżeniowe też chętnie bym popaczała 🙁

Karla🙂, jaki sam natural? Możesz się na kolki zapisać, na pewno chciałabyś się czegoś o nich dowiedzieć 😉
Też mi się nie podoba brak ujeżdżenia i bardzo mała oferta wykładów. Zdecydowanie bym posłuchała o czymś, co dotyczy sportowego szkolenia jeźdźca czy konia, żywienia, kierunków hodowlanych, doboru sprzętu... Za to fajnie, że są wątki weterynaryjne 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 15:26
W zeszłym roku było sporo wykładów, żałuję że nie zdążyłam wtedy na masaż koni (a byłam nawet zapisana 🙁 ). Byłam zapisana na wszystkie saddlefittingi ale jak się okazało, na wszystkich było praktycznie to samo a tłumaczka radziła sobie średnio 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2013 16:46
kujka spytaj w empiku. Powinni mieć bilety na pojedyncze dni  😉
Kurczak kochana, mnie już tylko aspekty treningowe interesują, weta jest nuuuudna 🤣
właśnie brakuje mi o treningu, sprzęcie itp. 🙁
Słuchajcie gdzie znajdę (o ile wgl jest coś takiego) listę wystawców na targach w Warszawie?  👀
Czy tylko mi strona Cavaliady dziwnie działa? Żeby zobaczyć program muszę go 'dodać do teczki' o.O
Edit. Już znalazłam tę normalną stronę.
A tak w ogóle to ktoś wie co dokładnie ma być podczas tych bloków pokazowych?
Czy ktos moze wie co bedzie w piątkowych i sobotnich blokach pokazowych, nie znalazłam żadnej informacji na ten temat.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=90415.msg1678776#msg1678776 date=1360082816]
kujka spytaj w empiku. Powinni mieć bilety na pojedyncze dni  😉
[/quote] W Empiku niestety sam karnet, buu.
edit: są na pojedyńcze dni, wcześniej ekspiedientka była jakas zakręcona.
Czy na ticketpro w niedalekiej przyszłości będzie możliwość kupna biletów na pojedyncze dni? Zawsze tak było, że przez internet/empik dostępne były jedynie karnety?
w empiku karnety tak jak w ticket pro po 100 zł czy drożej?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2013 20:39
Empik jest połączony z ticketpro więc cena ta sama
Czy na ticketpro w niedalekiej przyszłości będzie możliwość kupna biletów na pojedyncze dni? Zawsze tak było, że przez internet/empik dostępne były jedynie karnety?

teoretycznie chyba by tak bylo, ale miejsc juz jest dosc malo i nie wiadomo czy sie nie wykupia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się