Końska rewia mody cz. VII (2013)

RatiNa konik napisał na facebooku że już zamówił nową kolekcje (classic )  😉
wątek zamknięty
zulu   późne rokokoko
05 lutego 2013 09:04
Ta "włoska" kolekcja Eskadrona to jakaś pułapka na daltonistów - tyle odcieni szarości 😀 😀 😀

Co za qpa. Nie wiem, komu jest dobrze w takim zimnej odmianie zielonego. Fuj.
wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
05 lutego 2013 10:23
Dziewczyny, poszukuję zdjęcia gnaidosza ubranego w czaprak i nauszniki z kolekcji coffee-berry-apricot kolor Vanilla/Creme ( nie wiem, która wiersja jest poprawna ) . w Szmatoholikach znalazlam tylko zdjęcie w czapraku,a  potrzebuję w nausznikach, bo nei wiem czy zamawiać... Poratujecie?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2013 10:40
Dobrze, że z NG nie ma padu z krzyżem niebieski-limonka 😉

Po dwudziestym obejrzeniu nowe Eskadrony w ogóle mnie nie ruszają. Może jak już będzie katalog, to się na coś skuszę, ale póki co wiosną portfel odpocznie 😉

Dla rozluźnienia atmosfery - Anka Lemon 🙂

wątek zamknięty
Anka kawowa (widać co Waldek uważa na temat pozowania)


i cotton bronze z owijkami, chyba nie wrzucałam
wątek zamknięty
tulipan super w kawie i bronze 😉
wątek zamknięty
tulipan bardzo ładnie!

Livia trochę nie moje klimaty, ale podoba mi się, że śmiało możecie jechać w teren i jesteście bezpieczni na drodze  😁 😉
wątek zamknięty
tulipan, bronze dla kasztana - to jest to!!!
wątek zamknięty
Livia o matko , zakochałam się  😵   😜 

ikarina przez ciebie myślałam ,że dodałam dwa razy posta  🤬 
wątek zamknięty
Czy wszystkie czapraki niciaki są tak kiepskiej jakości? Czy to ja trafiłam na jakiś felerny egzemplarz? Mój czaprak po 3 użyciach wygląda jak szmatka, przy popręgu jest cały pomarszczony, baa nawet lamówka się pruje  🙄
wątek zamknięty
Hmm kolekcja Eskadrona od razu mi się z czymś skojarzyła, tylko nie mogłam dotrzeć z czym. Ktoś szybciej skojarzył: kolory legii to są! hehe...

Połączyli dwie kolekcje w jedną: navy-green i maritim. Na żywo może to będzie ciekawiej wyglądało. Na pewno znajdzie swoich zwolenników, zwłaszcza jak sie zaczną wyprzedaże w equi shopie 😉
Mnie się podoba brązowo-limonkowy pad z NG. Wygląda na porządnie wykonany.

No...wreszcie zakończyłam przeboje z Equi Shopem. Mam petrola NG w wersji VS  🏇 💃


tulipan uciekaj z tymi brązami  😤 Bardzo ładnie się prezentuje kasztan w brązach  😜

Livia u Ciebie z Anek nic nie pobije Anky orchidea na karym  😍 I ostatnio bardzo mi się spodobał na Twoim konisku cotton lightblue, tylko te rozmiary pony mi do niego nie pasują  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 lutego 2013 14:22
Mój na razie po pierwszej jeździe nadal stan idealny...mam nadzieję że tak na dłużej zostanie..
wątek zamknięty
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
05 lutego 2013 14:44
czy ktos moze mi powiedziec kiedy nalezy sie spodziewac nastepnych wyprzedazy w equishopie?
wątek zamknięty
Hihi, jak czytam o tych blaknących cottonach i słabych niciakach to doceniam ES i Jarpole (niezłe zestawienie, ale taka prawda). To są jedyne niezniszczalne szmaty końskie, piorę i piorę i mogłabym jako nówki sprzedawać. A Eskadron? Cóż, 3 klasy niżej zawsze, ale ładne są skubańce...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2013 16:04
tulipan, kawa pięknie wygląda na twoim 🙂

Louisa, haha, to prawda, widać nas w tej Ance z daleeeka 🙂

monia, dzięki 🙂 (btw. Lemonka jest akurat w ogłoszeniach :cool🙂

akzzi, dziękuję 🙂 Kupuję te Pony, bo mając do wyboru nieco mały i o wiele za duży, wybieram nieco mały 🙂 A Orchideę obfocę znów na wiosnę 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Kusi mnie jeszcze brillant coffe z Coffe Berry  😵 Mam teraz dylemat bo nazbierałam tych brązów od groma, a podoba mi się jeszcze:
http://konik.com.pl/eurostarpotnikdesign
http://konik.com.pl/eskadronpotnikbrillantblack
no i sama nie wiem  🤔wirek: Czarny na rudym też dobrze wygląda
wątek zamknięty
tulipan, Mi się bardzo doba czarny na rudym. Spokojnie możesz zamawiać, super będzie wyglądać🙂
A w brązach przepięknie, masz świetny gust🙂
wątek zamknięty
tulipan w ance miodzio!! 🙂

Mi się w końcu udało cyknąć fotkę grubego w Nici brown 🙂 troche ciemne ale widać



Edit.
Musze przyznać że na żywo wygląda cudownie i jestem w nim zakochana po uszy <3 troche sie obawiałam że brąz na brązie się zgubi ale ta lamówka dodaje takiego uroku że eh 😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 lutego 2013 17:42
Segan w kantarze z navy/burgundy 🙂
wątek zamknięty
alnama, pięknie  😍 

Btw. ma ktoś porównanie niciaka z coffe z kol. coffe/berry/apricot? To ten sam kolor?  👀
wątek zamknięty
alnama, ślicznie! Uwielbiam ciemne czapraki z kontrastową lamówką na ciemnych koniach.  🙂

Niech już wejdzie ten nowy eskadron do sklepów żebym zdążyła chociaż raz założyć, bo konia mi zaraz spod tyłka sprzedadzą i tyle będę miała.  😁
wątek zamknięty
Zirusa w ES cherry red



fot. Burza  szmata: gabb.
wątek zamknięty

Zuzu. genialnie  😍
wątek zamknięty
Zuzu., ten padzior jest cuudowny! Jeszcze do czarnego osprzętu to już w ogóle!!
wątek zamknięty
Zuzu., ale dziwnie ci konia ogolili, tylnia noga wydaje sie baaaardzo dluga 😀
wątek zamknięty
ikarina, proszę cię. najpierw maszynka zepsuła się dokładnie w połowie konia, potem w 3/4 konia a teraz to już czekam aż odrośnie trochę, żeby całą ciachnąć.

Dziewczyny :kwiatek:


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Livia a to widzisz...sprawa gustu. Bo mnie się widzi bardziej duży czaprak pod małym siodłem, ale na dużym koniu, niż taki poniakowy dopasowany do siodła, ale na takim dużym koniu wyglądający jak pożyczony od kucyka 😉

tulipan
oba fajne. Tego black z Platinum chyba nie widziałam na fotce na koniu, a szkoda, bo ciekawie wygląda.
wątek zamknięty
Zuzu Hahaha nie martw sie, moj ma ten sam problem - chcial mnie kopnac, jak akurat mialam maszynke na tylniej nodze i PO-SZLO 😁
Swoja droga, jak to jest, ze maszynki zawsze sie psuja w polowie konia
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2013 18:21
Tulipan bierz Esa bedzie szał!, na brillanty szkoda tyle kasy wydawać zaraz sie zeszmaci 😉
wątek zamknięty
Zuzu., ja już Ci mówiłam, że ona obłędnie w tym ESie wygląda 😜 Że mnie ominęły takie foty! 👿
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.