Howrse gra :)

Nie wiem czy rozumiem o co pytasz, ale jak masz kliknięcie np. o 4😲0, a następne o 8😲0, to nie ma znaczenia czy klikniesz o 4😲1, 6:20 czy 7:58 - następne tak czy tak będzie o 8😲0.
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
04 lutego 2013 22:50
Taki jak tutaj. Będę wdzięczna za klikanie rano, jakby coś wpadło. 🙂
Nie ma problemu 🙂 Wysłałam własnie zaproszenie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 22:53
Ituch, też mogę prosić o kliknięcie o 4?
Fili993   Strach to tylko myśl...
04 lutego 2013 22:55
Fin cały czas chodzi mi o kliknięcie o 4 rano, a mam na myśli to, że nie ma różnicy czy kliknę o 4 rano czy o 8 czy o 9😲7 itd itd?
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
04 lutego 2013 22:59
Misskiedis, jasne zrób tylko współdzielenie. 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 23:05
Już zrobione i dziękuję 😀
Jako ze moj dostep do komputera jest mocno ograniczony bede znowu potrzebowala pomocy jakis dwoch dobrych istot 🙂
Daje Nyksa/Objecia/Kamien/Zestaw Harmoni albo Hery/RO do wyboru 🙂 Z tym ze Nyksa mam tylko jednego 🙂

Czy ktos bylby chetny podjac sie regularnego klikania u mnie?
Z racji, że lada chwila wyląduję w szpitalu, potrzebuję osoby która będzie mi klikać regularnie w nocy. Chcę zdobyć boskiego (mam przygotowane kupony w razie, niewystarczającej liczby punktów).
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 lutego 2013 09:36
Cierp1enie jak to lada chwila? Przecież Ty masz jeszcze 3 tygodnie do terminu! 😲
Ale po wizycie powiedziała, że w każdej chwili może to nastąpić, bo przestałam brać leki na zatrzymanie akcji porodowej, które brałam od 27 tyg
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 lutego 2013 10:13
O rany!  😲 To trzymaj się, by maluch wytrzymał jak najdłużej :przytul:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 12:36
Podbijam pytanie o krycie osłem, ma ktoś? 👀
Misskiedis, jak na pl. to ja mam, um 341 i BLUP 84. jak chcesz to ci zarezerwuję napisz tylko nick bo ja mam sklerozę  😡
Jak to jest z tymi łąkami, kiedy zwiększa się ich czystość i kiedy żyzność? 🙄 W obu przypadkach wystarczy zrobić odłogi?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 15:59
Watrusia, właśnie oślica urodziła więc jak będzie gotowa a drugą postarzę to dam znać na PW bo obecnie tylko cudem trafiam na pojedyncze krycia osłem... :/
Fili993   Strach to tylko myśl...
05 lutego 2013 16:14
Gosia jak na żyzność to trzeba zrobić odłogi, a jak na czystość to sprawdź czy masz odpowiednią ilość stajennych, chyba, że jesteś po burzy i masz stajennych to czystość sama podrośnie.
Ituch w razie czego klik następny mam za 9 godziny 35 minuty  🙂

Zastanawiam się czy dam sobie radę dojść do boskiego jak mam 3 konia  🤔 Wy którego już macie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 17:32
ja mam 4 z 2/15 punktami.
Mogliby rzucić cos fajniejszego niż PP i 30 jabłek 😁
Jestem w 3 i 3 pkt
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 17:36
Przy 4 jest zadanie które daje klikanie co 6 godzin.
Następny klik mam o 22 ale na ten o 4 znowu liczę na Ituch o ile dalej nie ma w planach spania :kwiatek:
Ja też mam o 4 ( o ile dobrze policzyłam  😁 ) więc jakby Ituch - lub ktokolwiek klinkął przy okazji będę wdzięczna  :kwiatek:
Ale to kliknięcie o 4 można zrobić przecież o 7, nie trzeba koniecznie zrywać się w środku nocy... 😉

Dziękuję za klikanie! Przyjechałam już do domu, zaczęłam ferie i zamierzam nie przegapić żadnego nocnego, także dawajcie udostępnienia kto potrzebuje 😀
Tylko do piątku nie mogę siedzieć rano przy komputerze - szkoła wzywa  🏇 Nie ma to jak na 7.10 przez środę, czwartek i piątek.
fin mogę też prosić o klikanie? Ale dopiero jak będą częściej, teraz myślę, że sama dam radę 😉
Tak 🙂 Nie pytajcie, tylko wysyłajcie zaproszenia 😀 Zaakceptuję wszystkie, zrobie listę i będę klikać 😀
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
05 lutego 2013 18:36
Jasne, komu tylko będę mogła to pokilkam. Tak się składa, że strona z serialami najlepiej działa w nocy, więc wiecie... 😉 Nie wiem tylko, jak będzie w weekend, bo wyjeżdżam (jeździć konie :tanczacalinka🙂, myślę, że się jakoś dogadamy. 🙂
Ituch szczęściaro. Heh.. A ja już w piątek popołudniu zaraz po szkole wyjeżdżam. Całe 2 tyg. bez internetu  😵 Chyba tego nie przeżyję.

fin na balumal, tak?
Tak, balumal 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się