Howrse gra :)

Takie pytanie:
Większość z Was gra na PL czy International? :P
I na tym, i na tym 🙂
ja na international 😉
Chyba też zacznę na tym i na tym.  😎
Tak, balumal 😀


Włączyłam współ, bo do znajomych dodawałam już przy piniatach 😉
I jeśli będziesz klikała między 22 a 4 to możesz u mnie też kliknąć bo już usypiam na siedząco, więc sama nie dam rady.
Ja mogę klikać komuś w dzień 😉
calore - jak byś była w dzień na howrse.pl to kliknij mi jakbym nie miała
mi znowu howrse.pl nawala i nie mogę się zalogować, a jak zaloguję to wyskakuje mi, że strona zawiera wirusy :/

na com też widzę klikasz czasami - to dobrze, bo wszystko co na com zdobywam idzie na Twoje konto 🙂


fin - podesłałam auto z nicku rosolowa  :kwiatek:
Zapisałam sobie wszystkich na karteczce i będę po kolei klikać. Teraz to nie ma problemu, bo kliknięcie o 4 można zrobić o 7 i nie trzeba zarywać nocy, zabawa sie zacznie jak będą co godzinę. Ale czego się nie robi dla gry 😁 😂
fin, hihi, śmiechowa jest taka karteczka z nickami, mam taką z dwiema kolumnami - com i pl 😉
Cierp1enie, klikam klikam, na com i na pl. jutro nie wiem, ile będę w domu, ale potem powinnam już móc klikać cały dzień 🙂
jak widzę u kogoś zadanie z ostatnim kliknięciem, to łażę po kontach i ustawiam tak, żeby to zadanie zrobić, więc jak kogoś mam, to nie musi się martwić o to 😉
ale dostałam PW na howrse  🤣 : 
hej pomożesz mi zostałam okradziona.. ukradziono mi jedno konto na którym miałam 2 miliony i konie z maścią czy pomożesz mi i dasz mi 500 tyś eq ? Albo chociarz 400 tyś ? Proszde pomóż mi nie bądź niemiła... 🙁

no na pewno, już lecę  😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 21:11
jekaterina, a ja miałam przerwę w grze i tyyyyyle bym zarobiła gdybym grała, prześlesz mi z 300 tyś? Nie bądź nie miła 😂
[Cierp1enie, klikam klikam, na com i na pl. jutro nie wiem, ile będę w domu, ale potem powinnam już móc klikać cały dzień 🙂
jak widzę u kogoś zadanie z ostatnim kliknięciem, to łażę po kontach i ustawiam tak, żeby to zadanie zrobić, więc jak kogoś mam, to nie musi się martwić o to 😉


dzięki Ci dobra kobieto, mi zależy tylko na pl, a na com klikam jak wchodzę, by zobaczyć czy u Ciebie kliknięte
napisałam Ci pw na com
wiem wiem, odpisałam i wystawiłam 😉 masz też prezent na pl 😉 a że bardziej ci zależy na pl to też wiem, ale jakoś głupio mi kliknąć sobie, a tobie albo innym nie ;p i pamiętaj mi potem napisać, co mam dokładnie robić na koncie, jak cię nie będzie.
Fin, Cierp1enie, z tego co wlasnie zauwazylam to od poprzedniej pinaty wspoldziele z wami konto 😀😀😀 Czy mogloby tak zostac rowniez na czas tej promocji? (O ile Cierp1enie bedziesz w stanie oczywiscie). Ładnie sie odwdziecze...  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
a jaki masz nick?
poklikam kiedy będę u siebie 🙂
mógłby mi ktoś klikać przez dzień? o 11, 14, 17 :kwiatek: o 20 może już kliknę 😉
Cierp1enie, boskie też ogarnę wieczorem 😉
kliknę  :kwiatek:
i jak dam radę na pl to zacznę ogarniać konie, ale na razie loguję się i mnie wylogowuje :/
może masz antywirusa nie halo? dzięki! 🙂
mój komputer umiera śmiercią naturalną :/
jeszcze muszę 2 miesiące poczekać na nowy
Nawet go nie wyłączam już, bo pewnie nie włączę
to niefajnie :/
ja uciekam na egzamin, jak zaliczę to od jutra już tylko klikanie 😜
kciuki zaciskam z całej siły  :kwiatek:
Ciekawe jak mam niby zrobić zadanie "zdobądź 1 eq za zawody", jak dostępne są takie za minimum 15 👿
a jaki masz nick?
poklikam kiedy będę u siebie 🙂


Zizi 🙂
A ja mam propozycje interesu dla osób, które nie zabijają u siebie na koncie koni na kupon 😉

Ja mam takich koni sporo... tyle, ze mam limity. Dlatego mogę zaoferować kupon i jakąś kwotę equus (no nie wiem... na przykład 100tys equus?) za uśmiercenie na swoim koncie 10 takich koni (bo tyle maksymalnie można uśmiercić co miesiąc tak, żeby dostać kupony). Konie miałyby już 30 lat tak więc poszłoby na to tylko 10 PD. Jest ktoś może chętny? Albo może ktoś zna jakąś zaufana osobę, która byłaby na to chętna?
Nie wiem jak to się stało, ale mam 11 pkt na 4 planszy, a wiem że inni mają 13 pkt

gdzieś 2 kliki mi umknęły ;/ nie wiem jakim cudem
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2013 12:12
Też mam 11 na 4 planszy...

Morskie Oko, ja się mogę w to pobawić póki mam wolne 😉
Też mam 11 na 4 planszy...

Morskie Oko, ja się mogę w to pobawić póki mam wolne 😉


Masz na howrse.pl taki sam nick jak tutaj? To juz tam bym Ci dalej pisała co i jak 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2013 12:16
Tak, taki sam 🙂
Morskie Oko ja też mogę jeśli jeszcze masz konie 😉
Morskie Oko ja też mogę jeśli jeszcze masz konie 😉


Jaki nick na howrse? To już dalej tam sie będę odzywać 🙂
boniowata
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się