Howrse gra :)

Kami   kasztan z gwiazdką
06 lutego 2009 15:21
Napewno po 30 dniach na howrse dostajesz jeden  😉
wątek zamknięty
Acha 😉 dzięki. To moze od razu spytam się na co najlepiej go wykorzystać? :P
wątek zamknięty
Po 30 dniach jasne, ale Karmę, nie Passa  🙄
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 lutego 2009 16:15
dobry patent z tym starym koniem, chociaż lekko brutalny ;p
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
06 lutego 2009 16:18
Oj, przepraszam  😡 pomyliły mi się  😎
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
06 lutego 2009 16:48
A czy ktoś ma odpowiedzi do testu na drugi riding level? Połowy tam nie kumam :/
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2009 17:29
Lov na forum(adresu nie pamietam, ale był tuaj podawany) sa odpowiedzi - dodam,ze jest to polskie forum 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
dobry patent z tym starym koniem, chociaż lekko brutalny ;p


fakt, ale znacznie tańszy niż kupowanie z "koniokasy" jak to ktoś genialnie nazwał. bo o ile na początku ma się mało kaski, to jeśli później dobijesz do powiedzmy 80-100 000, to te 30% urasta do dosyć dużej sumy.
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2009 18:06
A nie potrzebuje ktoś grooma - chetnie sie zatrudnie u kogos i przy okazji wstawie jednego konia :P
wątek zamknięty
Niech mi ktoś podpowie !!

2 - When you tie your horse to a post, you should:

    * None of these
    * Tie a very tight knot to keep him from getting away
    * You should never tie your horse
    * Tie a loose knot that will give if he spooks or runs

4 - When leading a horse, you should walk directly in front of it to show it where to go:

    * True
    * False

5 - When you clip or shave off a section of the horse’s mane right behind it’s ears, this is called a:

    * Hunter Clip
    * Ear Clip
    * Bridle Path
    * Trace Clip
wątek zamknięty

2 - When you tie your horse to a post, you should:


    * Tie a loose knot that will give if he spooks or runs

4 - When leading a horse, you should walk directly in front of it to show it where to go:

 
    * False

5 - When you clip or shave off a section of the horse’s mane right behind it’s ears, this is called a:


    * Bridle Path

🙂
 
wątek zamknięty
dziękuje  😉
wątek zamknięty
Jakby co to jestem Linka 😉 Jak mi sie skonczy kontrakt to się chętnie u kogoś zatrudnię ale to dlugooo jeszcze  😕

edit:
juz znalazłam odp. na nurtujace pytanie 🙂 , ale mam  kolejne:
ile powinien ważyć konik ktory ma 1 rok i 2 miesiace?  🙄
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
06 lutego 2009 21:10
A czy ktoś ma miejsce w swoim centrum? Bo jutro mogłabym kobyłę wstawić źrebną 😁
ale już mnie powoli ta gra nudzi :P
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2009 23:22
dokupilam sobie klacz i malego zrebaka. bede miala hodowle folblutow, bo klaczke juz pokrylam moim folblutem. a ze ma fertility wand to beda blizniaki  😅
jeszcze chce dokupic jakas super kobylke, ktora ma milion gwiazdek i bajerow. teraz to dopiero bedzie zabawa  😜

EDIT: wlasnie zdalam sobie sprawe, ze ani jazdy, ani zawody, ani lekcje nie wplywaja na umiejetnosci. kiedys pokazywalo sie np gallop +1.5%, a teraz jest zawsze 0%. ktos wie dlaczego? na galopie stanelam na 99.61%, ale widzial ze sa konie ktore maja po 150-200%
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
07 lutego 2009 09:16
Edytka to jakie koń może osiągnąć umiejętności w dużej mierze zależy od rasy - przynajmniej tak wydedukowałam z moich obserwacji  😉

Annn ja mam dwa Painty w wieku 1 rok i 4 miesiące - klaczka waży 602.8, ogierek 598.4, trzecia roczna klaczka fryzyjska 501.6  🙂 ale myślę, że to też zależy od rasy  😉

Lov mam jeden boks wolny, zarezerwować Ci?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 lutego 2009 11:11
Kami,  tak tak tak! Jak się Twoje centurm nazywa? 😉 edit: ha, już mam 😁
I czy ktoś ma jakiś pomysł na szybkie zarobienie kasy?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
07 lutego 2009 11:29
Neverending Meadows  🙂 boks jak narazie wolny  😉
Szybkie zarobienie... sprzedaj droppings'y, dużo kasy jest ze sprzedaży aging points, wystaw konia do jakiś konkursów, dawaj po dwie lekcje dziennie - nic innego mi do głowy nie przychodzi  🙄

Ja mam podobne pytanie, jak zarobić więcej kasy, ale dla ośrodka jeździeckiego  👀 codziennie kupuję 1000 droppingów i robię dung, jakaś tam kasa jest z organizacji zawodów i tyle... narazie nie mam jak obsiać łąk, a podwyższać ceny za pensjonat nie chcę. Jakieś pomysły  👀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 lutego 2009 11:43
No jak wolny, przecie się zapisałąm 😁
wątek zamknięty
ja mam znow ze moj kon nie spal w nocy a przeciez go polozylam  👿
wątek zamknięty
Z niewyspaniem już sobie poradziłam ale mam nowy problem moja klacz jest chora i zalecają mi użycie czarnej orchidei, która kosztuje 1 pass którego nie mam :/ . Jak inaczej mogę podwyższyć jej healthy? 
wątek zamknięty
kto ma jeszcze wolny boksik? moj nick Askarka
wątek zamknięty
Kami, szybka kasa dla EC to tak jak już mówiłam zasiewanie rzodkiewek. jak już będziesz miała rzodkiewki, musisz poczekać, aż ich cena będzie jak największa (kiedyś dochodziła nawet do 50eq za jedną, teraz optymalna to 25-30), wtedy masowo wyprzedajesz i daje ci to na prawdę niezłą kaskę. moje EC w sumie tylko z tego "żyje" bo cenę za boks mam najniższą możliwą. inwestowanie w mesz oprócz Health Mash (który podwyższa ci prestige) w sumie się nie opłaca tak bardzo.

zarabianie kasy na własnych koniach, to trudniejsza sprawa, trzeba zaoszczędzić kasę z innych źródeł (lekcje, konkursy itp.), żeby móc kupić jakąś porządną klacz, zaźrebić ogierem z jak najwyższym GP i sprzedać źrebaka. to o tyle trudne, że na prawdę niezłą kasę dostanie się za na prawdę dobrego potomka. no i na koniec mały trick, jak wejdzie się na "trade", kliknie w "heaven" i tam kliknie w ikonkę pod jednym z koników "stroke (imię)" dostaje się jabłko, rzodkiewkę, lub troszkę kasy 🙂.

Mia na co jest chora klacz? powinno być to napisane w "DISEASES" na stronie konika. możesz zwiększyć jej zdrowie poprzez podanie Health Mash, jeśli EC w którym stoi ma go w standardzie
wątek zamknięty
kurczak_wtw, Pod CONDITION mam taką informację: "Your mare is not healthy, take care of her! (Regenerate my mare)". Po kliknięciu napisu w nawiasie jestem przekierowywana na stronę kupna czarnej orchidei ...
wątek zamknięty
hmm i rozumiem, że ma tylko 1% health? co może być przyczyną tego spadku zdrowia? zaraz rozchoruję trochę jednego z moich koni i sprawdzę co oprócz health mash może poprawić zdrowie. orchidea to ostateczność.
wątek zamknięty
Jestem 10 dni, chce kupic/wyhodowac konia, a nie moge. Dlaczego? Jakos mi o karmie mowi, a do zakupu konia potrzebuje dwa wlasne. Ha ha... bardzo smieszne.  👿
wątek zamknięty
Miała 1%, teraz 24% po podaniu leku na kolkę (to jest chyba przyczyną tzn. kolka) i nakarmieniu. Ojej dziękuję  🙇 🙂
wątek zamknięty
ooo, no tak myślałam, że to jakieś choróbsko, bo bez powodu im tak zdrowie nie spada 😉. musisz mniej karmić następnym razem. ja przed chwilą troszkę pomaltretowałam mojego jednego konia,wynikiem czego miał 79% health. z tego co zauważyłam-udział w jednym konkursie (czy to skoki, czy wyścigi) podnosi health o 1%, wyprowadzenie na pastwisko (3,5 godziny) też daje 1% health, za lekcję jazdy też dostał 1%, ale za drugą już nie (dziwne).
i tak health skoczyło z 79% do 85%. tutaj dokładna historia:

21:15: jkh has eaten the turnip you have given her (morale: +1, energy: +10)
21😲0:jkh has been watered (morale: +1, energy: +2)
20:45: jkh has eaten 5.9 pounds of forage and 53 ounces of granules (energy: +0.5).
20:15: jkh has participated in the Rat Race show jumping competition (energy: -9.5)
18:45: jkh has participated in the Speedy Horse Race race (energy: -20.9)
17😲0: jkh has participated in the Run Fast race (energy: -21)
15:15: jkh has been in the meadow for 3 hours 30 and has eaten 6.4 pounds of forage (energy: +4.7, morale: +5.7)
11:45: jkh has participated in a horse riding lesson (energy: -16.63, morale: +3, galloping: +0.098, dressage: +0.098)
10:45: jkh has participated in a horse riding lesson (energy: -16.68, morale: +3, galloping: +0.098, dressage: +0.098)
09:45: jkh has eaten the carrot you have given her (morale: +1, energy: +4)
09:30: jkh has eaten the apple you have given her (morale: +1, energy: +0)
09:15: jkh has eaten the salt stone you have given her (morale: +1, energy: +2.4)
09😲0: you have boosted jkh' motivation by stroking her (energy: +2.9)
08:30: Full grooming (morale: +3)

pamiętaj, że jeśli dobrze się koniem zaopiekujesz, to health powinno wrócić do 100% za kilka dni
wątek zamknięty
Ok, postaram się doprowadzić ją do zdrowia 🙂 Dziękuję  :kwiatek: .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.