wasze ulubione seriale

[s]Co kryje się pod skrótem DA?[/s]
Edit: Mam 🙂


a mnie to caly czas interesuje 😉
Babi, wrażenie po pierwszym odcinku było "kto wymyślił coś tak chorego  🤔wirek:", ale oglądałam dalej i się wciągnęłam i strasznie, strasznie mi się podobał (Tate  😍 ). Drugi sezon też fajny. Czekam niecierpliwie na trzeci!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 lutego 2013 22:04
Downton Abbey
chyba Downton Abbey 😉
(upss, pisane razem 😉)
Heval, ja właśnie jestem na 4tym odcinku i nie ogarniam tych martwych ludzi, że jak to, dlaczego tak  🤔  zostaje tylko oglądać dalej  😁
Babi, wszystko się wyjaśnia 🙂 choć czasem chyba były takie przebłyski, że nie wiadomo o co chodzi.
Gdzie można poczytać jakie seriale zostają, a które kończą?

Nieodmiennie polecam Spoiler TV i ich legendarną listę 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lutego 2013 19:01
Dzięki!!!
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
07 lutego 2013 15:39
Nowy serial! House od cards - coś dla wielbicieli Kevina Spacey.  Polecam!
Poniekąd w temacie - serialowcy pomóżcie!

Prowadzę badania na temat wpływu serialowych wzorców na zachowanie w relacjach rodzinnych.

Ankieta trwa kilka minut:
http://www.ebadania.pl/404ec30c3db02c27

Będę bardzo wdzięczna :kwiatek:
nie wiem jak inni, ale po 1 pytaniu przenosi mnie od razu do 15 🤔
Tusia, właśnie miałam o nim napisać.

Genialny. Najbardziej uwielbiam momenty, w których mówi do kamery.
Smutno... Jeszcze trochę sobie poczekamy...

Shelock
"Start of production on the third cycle of the fan-adored detective drama has been moved from January to March. Sources say the shift was necessary to accommodate the busy schedules of the show’s breakout stars, Benedict Cumberbatch (who’s filming Star Trek 2) and Martin Freeman (starring in The Hobbit)."

http://www.spoilertv.com/2012/11/sherlock-season-3-production-pushed-back.html

ps. wciągnęłam się w Bones 🙂 Kiedyś oglądałam odcinki jak leciały w Polsce pierwsze sezony ale wiadomo... W tv wszystko o określonej godzinie nie było szans na regularne oglądanie... A teraz z przerażeniem (8 sezonów ?!) ale zaczęłam oglądać 😉 Jestem przy końcówce trzeciego sezonu 😉 Jakoś przebrnę 😉
Czy wie któraś, kiedy będą nowe odcinki The secret circle?
Interbeta, chyba drugiego sezonu nie będzie, bo była mała oglądalność.


3 sezon w PL od 1 kwietnia  💃


słuchajcie leciał na dwójce kiedyś serial o agentach FBI którzy na akcje latali samolotem i był taki przystojny murzyn. Nic więcej nie pamiętam...Kojarzy ktoś tytuł?
Moon   #kulistyzajebisty
25 lutego 2013 10:34
szalonakobyła, Zabójcze Umysły - Cały czas tłuką na AXN, sezony różne, teraz najnowszy chyba 8 leci  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 lutego 2013 10:36
GA szaleje 😜 Ile teraz będzie przerwy? 2 tygodnie?


SPOILER
Na koniec ostatniego odcinka mina Avery'ego była bezcenna 😀 "Daj mamie buziaka" i mina wszystkich zgromadzonych a zwłaszcza Webbera 🤣 Mam nadzieję, że teraz będzie wesoło.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 lutego 2013 10:45
Strucelka, nie gadaj, znowu przerwa? :x
Ale mina była świetna, dobrze, że zaczęło się robić wesoło bo już wyklinałam Shondę od najgorszych 😁
Moon, :kwiatek: :kwiatek: banał ten serial ale mi się podobał 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 lutego 2013 11:39
według forum GA http://www.greysanatomy.fora.pl/ (a to wiarygodne źródło) to odcinek 09x17 Transplant Wasteland dopiero za 17 dni 😤
I pewnie po tak długiej przerwie pokażą już jak cały szpital hula. Dla mnie GA to fenomen, mam ciary jak oglądam, potrafię popłakać się ze śmiechu, oraz płakać ze smutku. Nigdy żaden serial ani film nie wyzwalał we mnie takich emocji. Jak skończą nagrywać, to chyba rzucę się w przepaść czy coś  😁
Moon   #kulistyzajebisty
25 lutego 2013 11:52
szalonakobyła, też w sumie sobie czasem popatrzeć, to jest jeden z niewielu seriali, w którym są pokazane że tak powiem wątki osobiste bohaterów, a nie tylko na zasadzie schematu od zabójstwa do zabójstwa.  😉

Jak lubię medyczne seriale, tak GA stanowi dla mnie jakiś fenomenalny wyjątek, ani mnie to chłodzi ani grzeje, dziwna jestem?  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2013 18:21
Jestem po dwóch odcinkach nowego serialu Transporter. Zrobiony na podstawie filmu o tym samym tytule z Jasonem Stathamem (w serialu główną rolę gra ktoś inny). Twardziel, który skopie każdą dupę, ładne panie, szybkie auta i piękne widoki.  🙄 Nic nowego, nic ciekawego, trochę strata czasu.
Nie wiem czy ulubiony. Mam mocno mieszane uczucia. Piątkowy serial o Annie German.
Bardzo czekałam, bo to moja ulubiona piosenkarka. I niby taki szczegółowy, niby wszystko z nim dobrze.....
A jednak coś mnie tam drażni. Taki chłód? Pokazanie Polaków jakoś tak..... zimno?
Brak muzyki? Pourywane wątki? No nie wiem sama. Lubię i nie lubię.
Ogląda ktoś?
Ja zaczęłam oglądać Golden Boy, całkiem całkiem 😀

Za to jestem pod absolutnym wrażeniem The Americans. Serial po porstu zarąbisty!!! Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2013 12:53
Ja jestem na 3. Sezonie supernaturala. uwielbiam Deana 🙂
Hej 😉 orientujecie się może czy rusza następny sezon DR.HOUSE ? coś mnie sluchy doszly, ze ma ruszyc z powrotem i nie wiem czy to prawda :P
błagam, niech tego nie robią, już 8 sezon był pomyłką  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się