Sesja/Studia i t d ;)

Ja tez proszę o kciuki jutro o 14, mam ustny z geologii  😵 Uczyłam się od soboty, ale ilość materiału miażdży  🙄 Do tego profesor rzadko kogo przepuszcza kto nie jest z jego grupy (ja) mimo to mam nadzieję, że uda się zaliczyć. Fajnie by było, gdyby to był już koniec sesji bo mózg mi fiksuje

Cariotka, powodzenia!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 lutego 2013 22:49
Błaaagam, jutro o 9.15 wesprzyjcie mnie duchowo kciukowo ...  😵
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 06:04
ja po raz pierwszy prawie wgl nie spałam tylko czytałam, bo mózg już nie pozwolił się uczyć 😲 jest mi nie dobrze, jestem strasznie zestresowana i zmęczona już tą sesją. Miałam dużo Tego jakoś....8 egzaminów, dużo zaliczeń i jeszcze jakieś prace. Padam już po prostu padam.......
ehh. ogarniam się i lece na egzamin. czuję się w ogóle nie przygotowana 😵
trzymajcie kciuki o 11tej...
ściskam kciuki i powodzenia pozostałym walczącym. 🏇
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
07 lutego 2013 11:51
Nieeeeeeeeeeee chce mi się, a w sobote egzamin. 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 lutego 2013 19:04
Zdałam dziś na 3  💃 Koniec sesji ! Huura.

Wspieram walczących 😀
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 19:11
zazdraszczam.
My jesteśmy wkurzeni bo
A. Babeczka dała pytanie na które nikt nie znał odpowiedzi, nie było w materiałach, nigdzie.
B. Powiedziała że nie zrobi 3 terminu bo nikt jej za to nie płaci 😁

Czyli mogę już napisać pismo o warunek. Fantazyjnie.
Napisałam mega dużo na resztę pytań, ale powiedziała że jak ktoś nie napiszę na wszystkie 3 to może wyjść 🏇
Jak to nikt jej nie zapłaci, skoro studentom przysługują 3 terminy?:P
Zawsze zostaje napisanie podania o komis🙂
Cariotka, rety, kto was tak zmordował?? Ja policzyłam, że miałam dokładnie 7 egzaminów i z jednego byłam zwolniona, uf.
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 19:26
ten kto Was przepuścił:P
no ja fizjologia metabolizmu
stres praca
zarządzanie i marketing
ekonomia
fizjologia zwierząt
łąki cz 1
łąki cz 2
ustawodawstwo zoo.
chemia z zeszłego roku
czyli mieliśmy jednak tyle samo:P
Pytam tak na zaś, bo coś mam wizję, że nie zdam tej poprawki, mimo że mam aż cały tydzień nauki.
Jak mam zaliczone ćwiczenia z przedmiotu tylko egzamin mi nie pójdzie i go nie zdam, to biorę warunek i od przyszłego roku powtarzam ćwiczenia tez? Czy tylko muszę czekać rok do następnej sesji i zaliczyć ten nieszczęsny egzamin?  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 20:14
zależy od prowadzącego przedmiot. Albo Ci przepisze ocenę (jak uzyskałaś w 1 terminie) albo nie i musisz chodzić od nowa:P
Strasznie się boję jutrzejszej poprawki. Niby ogarnęłam wszystkie notatki, ale jak dostanę jakieś kosmiczne pytania, albo bardzo szczegółowe, to polegnę. W dodatku boję się, że wszystko mi się pomyli. Za dużo tych układów na raz 🙁
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 20:21
a z czego masz? anatomia? 2 czy 3 ?
No ćwiczenia mam tak jakby zaliczone w pierwszy terminie - uzyskałam minimalne 50 % z kolosów i dzięki temu mogłam w ogóle pisać egzamin (chociaż i tak go nie zdałam jeszcze...). Jeśli wszystko zależy od wykładowcy to sama nie wiem czego się spodziewać, cicha woda brzegi rwie (to mój wniosek z egzaminu 😀). Ale dzięki za odpowiedź  :kwiatek: U nas to każdy gada coś innego, ciężko coś ogarnąć. 
subaru, gratki i zazdroszcze  🍴
Cariotka, anatomia, drugi. Mało nas jest i jak znów nie zaliczę jako jedyna, to chrzanię te studia.
Subaru, i ja Ci zazdroszczę...
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 20:39
eee są 3 terminy.
ja walczę z fizjologią zwierząt... ehh. nie mam siły. 😵
u nas są dwa terminy..niestety..
Nie chcę trzeciego, nie chcę, nie chcę, nie chcę 🙁 Znów będę tą gorszą.
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 20:42
kotlet ja tyż 💘 dziś pisałam...i guzik z Tego wyszło.
Cariotka, mi zabrakło ostatnio 2pkt do zaliczenia ;/ jutro poprawa...
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2013 20:52
ja nawet nie wiem ile pkt.
na O na którą nie dojechałam (mini wypadek) nie zaliczyła tylko jedna osoba, no ale nie wszyscy zostali na nią dopuszczeni.
na 1 nikt nie zaliczył
na 2 nikt nie zaliczy, takie rąbnęła pikne pytanko
na 3? 3 nie ma 😁
właśnie sobie przeglądałam pytania z poprzednich lat z fizjologii zwierząt i między tymi normalnymi trafiłam na to:
"16. Wyjaśnij co to jest i na czym polega melanż" 😁
i jakoś tak lepiej mi się zrobiło i mogę znów zabrać się porządnie za uczenie 😀

uwielbiam niespodzianki od starosty wyższego roku 😀
Haha, fajne 😀
To tak jak ja znalazłam w swoich własnych notatkach"Stanowi mroczną podstawę dla naskórka". Tak się kończy przepisywanie wykładów podczas oglądania filmu 😉
Zdałam geo na 3+  🏇 🏇
Maglował mnie dobre 1,5h, wyciągnął ze mnie rzeczy, których nie umiałam  😎 Koniec sesji, pozaliczane wszystko i wooolne  😜
Cariotka, ja też słyszałam, że 'wszyscy' zostali u was uwaleni, ale nie żartuj, ogarniesz i dasz radę 😉 Mnie w trakcie semestru poniosło imprezowanie i przyczołgałam się na koło na czworakach i przez to, że nie zdałam nie zostałam dopuszczona do 0, a na 1 termin byłam 'dość' obkuta, bo uczyłam się w pracy tak trzy przez trzy, a wyciągnęłam na 3,5, a u nas też dużo osób ulała, ale głównie tych co nigdy nie mają pojęcia o pojęciu 😉
To tylko studia, szczególnie u nas da się pociągnąć 😉)
Cariotka   płomienna pasja
08 lutego 2013 06:59
haha no pewnie że się da 😁
tylko że ja się uczyłam na wszystkie terminy i to uczyłam uczyłam:P
jak nie będzie 3 terminu to nie wiem co zorbie.....
Nooo, to trzeci termin anatomii za tydzien. Wtedy kiedy mikro. Nie znosze ustnych, nikogo nie puscil, a przyszly 4 osoby z 8.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się