co na prezent?

Edy, może zainteresuj się publikacjami IPNu - niektóre wyglądają strasznie naukowo (i takie są, z dużą ilością przypisów), ale niektóre są popularnonaukowe. No i zawsze masz ten gwarant, Instytut świadczy swoim imieniem za rzetelność publikacji.

Z ciekawszych ciekawostek, IPN wydaje też gry planszowe - oczywiście, tematycznie związane. Nie można, rzecz jasna, zrobić gry o Auschwitz, ale już np. o polskich stopniach wojskowych albo o bitwie lotniczej miedzy RAF a Luftwaffe - tak. Ciekawe, oryginalne, pięknie wydane.
http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/737/Gry_edukacyjne.html
Chciałabym facetowi kupić dobrą koszulę, ale zupełnie nie wiem jaką firmę wybrać!
Wólczanka z cenami od 200 w górę to jednak troszkę dla mnie za dużo...
Gavi, Wólczankę spokojnie kupisz już za 50-100zł jak polecą promocje (zwykle listopad/grudzień). Pracowałam pół roku właśnie obok Wólczanki, w tym czasie trochę tych koszul kupiliśmy z T. Poczekaj też na promocje typu 2+1 gratis itp.
Najdroższe w Wólczance są Lamberty, ale to znowu naprawdę świetne koszule.
Zara ma b. ladne koszule 🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
28 listopada 2012 15:14
szukam jakichś fajnych słuchawek nausznych w cenie do 100-150 zł na prezent dla siostry. Macie coś sprawdzonego?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
28 listopada 2012 16:51
to chyba coś pomyliłam w nazwie, chodzi mi o takie z tym kabłąkiem nad głową
ale dzięki :kwiatek:
Na święta przyjeżdżają do nas przyjaciele - dwie nieco szalone osoby w wieku 40 lat i ich 17 letnia córka. Myślę nad jakimiś fajnymi bajerkami, bo to ludzie, którzy lubią takie rzeczy, ale nie mam żadnej koncepcji na to co, gdzie i jak.
Z góry dziękuje za pomoc :kwiatek:


Edit.
może kup im grę na pleya ixsa,czy coś tam innego, np. jakąś taneczną lub karaoke  😀
Nie mają takich sprzętów  🙁
Pomocy! Potrzebuję prezentu dla szefowej. Ma 27 lat, interesuje się końmi iberyjskimi, sama ma PRE i lusitano, ogólnie kocha Hiszpanię. Posiada także 3 psy: nihon terier, saluki i boerbul(szczeniak). Jest pasjonatką ujeżdżenia, a także hiszpańskiej szkoły jazdy. Ma kasę, więc jak czegoś potrzebuje to sobie sama kupi 😉 Myślałem może nad jakimś czaprakiem na zamówienie z imieniem konia, albo takim hiszpańskim, ew. nad derką dla psa, albo tabliczką ma boks, taką wypalaną...Macie jakieś pomysły? 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 grudnia 2012 17:36
zamówić jej latynoskiego masażystę? 😁
Ma swojego prywatnego Hiszpana haha  😁
Szukam drogiego dobrego srebrnego pióra koniecznie z internetu. Macie jakiś pomysł?
Jak pióra to tylko Sheaffer 😉 Rozpiętość cen jest różna - od 50 do 1500, więc coś na pewno znajdziesz 🙂
cavaletti, dziękuję 🙂
a macie może pomysł co byłoby dobrym prezentem dla 26 latka, który gra na saksofonie i gitarze, ogólnie interesuje się muzyką, dużo gra na komputerze, World of Tanks, Minecraft, lubi Władcę Pierścieni.
.
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2013 21:48
EwuśCa, jest kobiecy i to bardzo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 stycznia 2013 22:09
Planuję na walentynki zrobić swojemu K. taki album wspominkowy- ze zdjęciami, pamiątkami, jakimiś fajnymi opisami wspólnych chwil itd. I teraz nie wiem- czy kupić zwykły album fotograficzny i przerobić na własne potrzeby(chciałam między kartkami wyciąć miejsce na takie większe pamiątki- test ciążowy, plakietki z Grunwaldu itd.), czy kupić jakiś ładny, gruby zeszyt i tak przerobić. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? Możecie coś polecić? :kwiatek:
CzarownicaSa, są takie albumy książkowe starego typu i je można świetnie w środku ozdobić i zdjęcia przykleić jak się chce
Poszukaj też na blogach scrapbookingowych przykładów. Niektóre są naprawdę fantastyczne 🙂 Myślę, że opcja zrobienia takiego albumu jest jeszcze lepsza 🙂
Potrzebuje pilnie pomysłu,co mogę kupić mężowi na 30urodziny? 👀 Myślałam o zestawie Metabo albo Makita ale on stwierdził,że na razie mu się nie przyda.I zostałam bez pomysłu 🙁 a ur ma we wtorek
noen   A story of a fighter of our human race
07 lutego 2013 01:55
Ile w tych czasach daje sie na 8nastke? Dziadkowie bliskiego kuzyna, zastanawiaja sie ile mu dac, i zapytali sie mnie ile w tych czasach dostaje sie na 8nastke od dziadkow i chrzestnych bo maja duzy problem 🤔 A ja nie mam zielonego pojecia na ten temat!
noen niech dadzą  tyle na ile mogą sobie pozwolić.
Macie pomysły na prezent z okazji komunii? Nie mam na myśli laptopa 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2013 08:10
Ile w tych czasach daje sie na 8nastke? Dziadkowie bliskiego kuzyna, zastanawiaja sie ile mu dac, i zapytali sie mnie ile w tych czasach dostaje sie na 8nastke od dziadkow i chrzestnych bo maja duzy problem 🤔 A ja nie mam zielonego pojecia na ten temat!


Dokładnie, tyle na ile mogę sobie pozwolić. W ogóle to 18stka do niczego nie zobowiązuje, to że chcą dać to miło z ich strony, ale to nie komunia czy ślub 😉
Martolina, Jaka płeć? 🙂
Tempesta, dwie dziewuchy i chłopak 😉
Chłopakowi jak i dziewczynce kupiłabym jakaś fajniejszą MP4 czy jak to tam się nazywa🙂
noen   A story of a fighter of our human race
07 lutego 2013 23:11
dziekuje :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 lutego 2013 22:20
Wcisnę się i ja do tego tematu :kwiatek:
30 marca moja mama ma urodziny i nie mam pojęcia co jej mogę kupić. No w sumie coś niedrogiego i coś z czego mogłaby się ucieszyć, albo mogłabym to po części sama zrobić żeby miała fajną pamiątkę, ale jestem mało kreatywna ostatnio i nie wiem 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się