kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

Może Madzia lubi coś odstawić po prostu przez nudę, albo ma za dużo energii. Jakby nasze klacze stały tyle czasu w boksie, bez widoku na cokolwiek poza nim też by się zrobiły straszne  🤔
Mnie się dziś Pocket nie podoba. Może jednak?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 lutego 2013 10:21
Możecie podać linka do Pocket?
http://www.marestare.com/fcam.php?alias=whisperingwind
Pani sprzątała u Pocket. Zrobiła telefonem fotki wymienia i komuś przesłała.
A Pocket się na panią naszczurzyła.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2013 11:53
Też bym nie była zadowolona gdyby ktoś robił zdjęcia moich cycków telefonem i rozsyłał znajomym 😂
Ja bym była zła, gdyby ktoś z moich defekacji puścił relację na cały świat.
A Jasmine znowu leży. :C
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lutego 2013 12:17
może śpi? jest 4 rano  🙄
Może, ale zawsze jak wchodzę to ona leży.
Mnie to i tak dziwi, że te konie takie spokojne... Gdyby u mnie konie stały cały dzień w boksie to chyba by świra dostały. Nie ma dnia kiedy by nie wychodziły czy nieodpowiedniej pogody...  u nich widzę że to troche inaczej wygląda.. 🤔wirek:
Cyśka   Załoga G :D
08 lutego 2013 18:30
Jedna z maluszków, które obserwuję już urodziła 🙂. Link: http://www.marestare.com/fcam.php?alias=dustyrose . Dzieciaczek jest prześliczny 🙂.

A Pocket mnie nudzi -.-.

Za to u Madzi chyba nieźle śniegiem posypało :P.
Ale te kucyki fajne  🤣  A jak mały ma dereczkę xdd Ciekawe skąd taką wzięli- nie dośc, że mały kucyk, to jeszcze źrebak  😀
Cyśka   Załoga G :D
08 lutego 2013 18:36
Miniaturki są w Ameryce popularne, więc pewnie produkują specjalne 😀
m.indira   508... kucyków
08 lutego 2013 18:36
nie ma Pocket... widział ktoś od kiedy jej nie ma?
Cyśka   Załoga G :D
08 lutego 2013 18:39
Max kilka minut, bo zaglądałam niedawno 😉
Noo , przed chwilką jeszcze była..
hszonszcz   wredny hszonszcz.
08 lutego 2013 22:33
Madzia wyszła na dwór, przyszedł piesek, powęszył, zrobił sobie z boksu toaletę delikatnie mówiąc i poszedł  🤣
PumCass   zachowaj zimną krew!
08 lutego 2013 22:46
a ja sobie właśnie włączyłam podgląd u Madzi i co widzę w oddali? Zapierdzielającego źrebola  😁

Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2013 15:56
u Jasmine jakaś granatowa kula leży 😲
Źrebol uciekł Madzi i nie wie jak wrócić!
i kolejny poród przegapiony.....
teraz mozemy sobie poobserwować najwyzej próby pzysawienia duszka do cyca.

a wlasnie/ ktos gdzies doczytal plec, masc?

a tam w boksie obok to kto?
Niestety maluch najprawdopodobniej ma syndrom białego żrebięcia. Szkoda bo bardzo liczyłam na Pocket, jest to moja ulubiona klacz ( i kury) na marestare. Poród Pocket zniosła dobrze, cieszę się że nie wyrywali z niej źrebaka. Ogierek jest śliczny i wygląda jak kózka  😜 Mam nadzieję że przeżyje
Druga klacz w kamerce to Ms. Cheers For You, ma termin około 2 marca

Edit : Żrebak zostanie dzisiaj uśpiony
a co z nim nie tak? dlaczego będzie uśpiony?
A możecie napisać o co chodzi? Bo ja bardziej niemieckojęzyczna jestem... 👀 👀 👀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 lutego 2013 14:21
o której rodziła ?
I[s] co to jest syndrom białego źrebięcia[/s] edit: doczytałam w google. Czemu uśpiony ma być ? bo nie moge na forum wejść :/
OK już wiem...

"OLWS (overo lethal white syndrome), czyli „zespół białego źrebięcia“ jest letalną wadą dziedziczoną w trybie autosomalnie recesywnym występującą głównie w wyniku skojarzenia koni rasy Paint Horse o umaszczeniu typu „overo”. Nosicielem mutacji genu receptora endoteliny B mogą być jednak również konie miniaturowe, krzyżówki arabów, konie czystej krwi, konie Quarter House, mustangi oraz nietypowo umaszczono konie Tobiano Paint Horse. Dotknięte chorobą źrebięta rodzą się zupełnie białe i wykazują jelitową aganglionozę prowadzącą do funkcjonalnej niedrożności jelit oraz kolek. Zgon następuje z reguły w ciągu 24-48 godzin.

Należy zaznaczyć, że nie każde źrebię którejś z wymienionych ras, które urodzi się białe, jest (homozygotycznie) obciążone wadliwym genem."
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 lutego 2013 14:24
eh 🙁 przykro

jeszcze nie mogę wejść do niej 🙁 nie włącza się kamerka
eh 🙁 przykro

jeszcze nie mogę wejść do niej 🙁 nie włącza się kamerka


mam to samo  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się