sklepy internetowe

Czy ktoś kupował na allegro u użytkownika ParkurSklep? Już tydzień czekam na przesyłkę albo jakiś kontakt  👿
-/+ dla horsehouse minus za czekanie na bryczesy 1,5 miesiąca i ponad 2 tygodnie na zwrot pieniędzy, natomiast plus za to, że odpisywali na maila i uczciwie pieniądze oddali 🙂

Kupował ktoś może tutaj http://zogala.com/sklep/index.php ??
duży plus dla podkowa-liny.pl, wszystko zgodnie z zamówieniem, ekspresowa przesyłka
Czy sklep Okser to już kompletne dńo?
Maja na stronie rzecz jaką chce, stoi napisane - ze jest w magazynie.
Warto zamawiać - czy porażka?
Osobiście nie czekałam długo od nich na przesyłkę. Nie miałam żadnych problemów związanych z towarem.
Najlepiej zadzwonić.
Dodofon, nie radzę. Ja chciałam zamówić to, co jest na stanie - najpierw dowiedziałam się, że nie ma i czy chciałabym zamienić na inne, a potem nie było odzewu. Końcem końców napisałam, że rezygnuję z zamówienia jakiegokolwiek.
Moon   #kulistyzajebisty
10 lutego 2013 18:06
Dodo, dla pewności napisz maila, czy na pewno mają tę rzecz na stanie w magazynie ;-)
Ok, sprawdze zatem
A taki sklep : sklep-skoczek? Warty polecenia??
equum   Niech koń będzie z tobą.
10 lutego 2013 19:02
Wielki + dla sklepu equi-point zamawiałam termobuty, wysłali mi je tylko na dowód przelewu były u mnie na drugi dzień 🙂
Bardzo miła obsługa, Polecam 🙂
Jak zwykle ogromny + dla Pana Podkowy 🙂
MINUS   dla sklepu Atos! Szczerze powiedziawszy zawiodłam się BARDZO. Pierwsze zamówienie doszło do mnie bardzo szybko, jednak rozczarowałam się przy drugim... Zamówiłam trawokulki Epony jakoś na początku Stycznia. Na stronie w/w firmy jest informacja, że przesyłka ma dojść do klienta w ciągu 14 dni, po tym czasie FIRMA KONTAKTUJE SIĘ Z KUPUJĄCYM. Ze mną nie skontaktował się nikt. Ba - to ja dzwoniłam i mydlono mi oczy (DWUKROTNIE!!!), że : " nie mamy niestety tego w magazynie, bo dostawca nam nie wysłał, wyślemy w ciągu tyg". W końcu, po 6 tyg olewania mnie poprosiłam o zwrot pieniędzy. Ułsyszałam -" tak, do 3 dni przelejemy"... Po 3 dniach( nie otrzymawszy obiecanej kwoty na konto) zadzwoniłam i DOPIERO WTEDY otrzymałam wpłatę.
Nie polecam, wręcz odradzam!

Aha! I OGROMNY PLUS dla equishop-u !!!! Super kontakt!  Paczkę dostałam na następny dzień i to w ogromnym pudle - co by się czapraki nie pozawijały 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
+/- dla ParkurSklep na allegro

Termobuty doszły po prawie dwóch tygodniach - rozumiem, że mogą nie mieć danego numeru na stanie, ale wypadałoby o tym poinformować. Albo odpisać chociaż na którykolwiek z moich maili, nie cierpię czegoś takiego 😵
Dodofon, kupowałam w skoczku kaloszki dla konia, kupiłam za duże, odeslalam, dostałam paczkę z czterema parami kaloszy do przymierzenia, tak po prostu. Tak więc sklep polecam, kontakt idealny i podejście do klienta super.
wielki + dla OKSER ten OKSER na którego "narzekacie"
wczoraj napisałam maila w sprawie bluzy, Pani błyskawicznie odpisała, po korespondencji
DZIŚ już o 10.30 bluza VERTIGO jest u mnie !!!
ash   Sukces jest koloru blond....
12 lutego 2013 09:59
Dodofon, Tobie się udało.
Dodofon, Tobie się udało.


ja w ogóle jestem Million Dollar Lucy Bejbe
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2013 10:54
No i dlatego, że wyhaczyłaś rzecz, którą mieli akurat na magazynie, to faktycznie szybko wysłali.  😉
kolejny wielki plus dla equi-point!
kontakt z przesympatyczna Pania Paulina,ktora odpowiada na maile nawet poza godzinami pracy daje ogromne poczucie komfortu kupujacemu
Kolejny plus dla cavalloshop.pl
Jak zwykle szybko i bezproblemowo + super kontakt :-) POLECAM!!  😀
Zamówienie wysłane w niedzielę po południu, płatność w poniedziałek, przesyłka we wtorek u mnie i wygląda na to, że w tym sklepie to standard  😜
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2013 14:31
Bo Okser wysyla szybko tylko w momencie, kiedy ma dane rzeczy na magazynie, inaczej mozna zapomniec 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
13 lutego 2013 20:27
Bardzo polecam sklep tundra.pl. Może nie mają ogromnego wyboru, ale strasznie miła obsługa. Gdyby nie Pan, który tam pracuje to kupiłabym za małe sztylpy i musiałabym odsyłać i wymieniać. Tak samo z czaprakiem, zamiast dodać że proszę profil wszechstronny, zamówiłam ujeżdżeniowy. Zgłosiłam, Pan po odebraniu e-maila ode mnie wysłał mi prof.wszechstronny, ja miałam odesłać ujeżdżeniowy i na następny raz obniżył mi koszty wysyłki nowego zamówienia ze względu na to, że zapłaciłam za wysyłkę paczki z ujeżdżeniówką 🙂
Wysyłka max. 2-3 dni ze względu na brak jakiejś rzeczy w magazynie 🙂
Duży + 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 lutego 2013 21:25
animalia.pl - mój ulubiony sklep!
Zawsze idealnie 🙂 ani razu nie miałam jakiejkolwiek komplikacji 🙂  Wieczorem spytałam czy jest możliwość wysłania mi sieczki a resztę zamówienia dosłać później. Od razu dostałam odpowiedz ( 22-23 w tych godzinach napisałam)  rano paczka wysłana a na drugi dzień była sieczka u mnie 🙂 Nie wspominając że za wysyłkę worka za 50kilka złoty nic nie musiałam dopłacać. 
Uwielbiam! 🙂

A ja dodaję PLUS dla Atosa. Dobry kontakt ze sklepem (informacja o dostępności towaru, potwierdzenie zamówienia, informacja o wysyłce z podaniem numeru przesyłki), a po trzech dniach pasza była u mnie. 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2013 00:44
Ja mam 3 ulubione sklepy Dobry-Koń, GNL i Equishop, zawsze niezawodne, ze swietna obsługa i super wyposażone 😍
++++
+ dla horsehouse mimo, że musiałam czekać prawie 2 tygodnie ale ochraniacze dotarły do mnie całe i zdrowe, taki kolor i rozmiar jak zamawiałam
Ogromny minus - dla ihaha.pl, zrobiłam zamówienie dostałam potwierdzenie, mieli podać dane do przelewu i cisza, po kilkunastu telefonach dowiedziałam się, że strona nie była aktualizowana od października 🤔 i 3/4 rzeczy widocznych na stronie nie ma ,,Ale jak Pani chce to możemy zamówić tylko trzeba będzie czekać,, szkoda, czasu i nerwów.
Za to duży plus + dla konik.com.pl szybko sprawnie i super kontakt 🙂
w Equi-Point jest dzień darmowej dostawy nie moge ogarnąć co pozaznaczać przy składniu zamówienia żeby nie naliczało mi kosztów  🙄 może ktoś zamawiał ? Plis help zostały tylko 2h  🙇
kliknij na baner tam jest opis, ja tak zrobiłam przynajmniej i chyba tam trzeba wybrac opcje odbior osobisty. Kupilam nowiutenkie brazowe sztyblety  😜 😜 😜  Bernadeta - dlaczego kupujesz przez internet skoro jestes z Łodzi i masz to szczescie, ze w Twoim miejscu jest GNL :D
Przy okazji zaległy plus dla mksklep.pl
+ wielki!!! dla bergo uwielbiam ten sklep i tego pana który tam sprzedaje! 😀
ja daje - GNL , w sklepie stacjonarnym jest bardzo mały wybór , jak coś jest to za 300 coś zł ... na realizacje zamówienia jednego kantara czekałam bardzo długo to samo zresztą z kasko-toczkiem ... ja wiem czy obsługa miła , raz się spotkałam z bardzo chamską panią ...

a za to wielki + dla galopada.pl , super sklep , bardzo miła obsługa ... bardzo dawno zamawiałam takie tam ,,pierdoły'' dla konia a z obsługą dotąd zdarza mi się pisać , dostaje regularnie życzenia na święta  🤣 ogółem sklep bardzo ciekawy  😉 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się