Olsztyńscy voltowicze

Myślę, że gdyby było więcej zawodów uj. to byłoby większe zainteresowanie. Ciekawe czy we Wrzesinie coś będzie 🤔 Fajnie by było, bo mają dobre warunki do tego. Regionalki też tylko dwie propozycje, na razie! mam nadzieję 😁. Szkoda, że Robson nie ma szranek, bo gdyby miał, to pewnie byłoby o wiele więcej propozycji.
Jeszcze jakiś czas temu u Robsona robili ujeżdżenie, przynajmniej halówki. Zrezygnowali już?
No właśnie-jakiś czas temu. Chyba 2-3 lata temu. Zrezygnowali. Wtedy pożyczyli szranki z Kortowa bodajże. A propos Kortowa-może oni będą coś szykowali na lato...
Hej 🙂 Możecie polecić jakiego weta z Warmińsko - Mazurskiego z gastroskopem????
Gosia - chyba na UWMie maja gastroskop.
Angel mają, ale z nim nie jeżdżą, trzeba konia przywieźć .
To nie wiem kto tu moze miec taki sprzet mobilny 🙁 Cos z Hogartem?
potwierdzam - foty na fejsie są a  my z Filipem od wczoraj w domku  😅  mały ma się dobrze a ja jestem "troszkę" nie wyspana  😁 😜
Gratulacje Ola ! Oby Mały się zdrowo chował !!!!  Kiedy powrót do pracy planujesz ?
To nie wiem kto tu moze miec taki sprzet mobilny 🙁 Cos z Hogartem?

Tak , Hogart drugi dzień z rzędu kolkuje . Przepraszam , że odpowiadam za właścicielkę , mam nadzieje że się nie obrazi  🙂
O kurcza 🙁 Trzymam kciuki !  :kwiatek:
przepraszam, jeżeli temat juz byl ale nie moge sie doszukac -

szukam lekarza sportowego do wypisania zaświadczenia - u kogo zrobię to najszybciej🙂 ? bo zalezy mi troche na czasie, jak zwykle za pozno się tym zajelam :/
***allexandra***gratulacje :kwiatek:

A ja piszę z taką o to wiadomością http://pzj.pl/modules/news/article.php?storyid=2498. A więc dziewczyny-proszę zgąłszać swoje propozycje do WMZJ  😁
mils   ig: milen.ju
06 lutego 2013 22:04
O, super! Olca, jak tylko dasz radę, to organizujcie w Kobyłoszce zawody. 😀
DanceOfDevotion, polecam p. Andrzeja Strzembskiego w szpitalu MSWiA 🙂
dzięki dziewczyny  :kwiatek:  wstawiam fotkę Filipka jak ktoś jeszcze nie widział! dzisiaj - dokładnie za godzinę kończymy tydzień  😅




mils - zawody będą na pewno  😉 czuję się świetnie! najlepiej to mogłabym już wsiąść na konia!  😀
**allexandra** już niedługo wsiadać zaczniesz. Teraz to dopiero czas szybko zacznie lecieć.
Hej, możecie mi polecić maście do kopyt z Arcusa lub Equi-Pointa..? Pozdrawiam..🙂
Lepiej zapytac w odpowiednim watku 😉 Ja w Equi-poincie kupowalam Leoveta hoofbalsam, ktory bardzo lubie
Rozważam współdzierżawę  mojej klaczy. Koń stoi w Kieźlinach, możliwość dojazdu komunikacją miejską. Współdzierżawa od marca, natomiast w okresie lipiec- wrzesień możliwość pełnej dzierżawy.
Poszukiwana odpowiedzialna osoba. Więcej informacji na PW
Dołączam do grupy olsztyńskich jeźdźców 🙂 Od marca zamierzam wrócić do koni, po ponad rocznej przerwie, wynalazłam sobie stajnię ( Pajtuński młyn - słyszał ktoś?). Już czuję ten ból mięśni po takiej przerwie 🤣
Ircia   Olsztyn Różnowo
16 lutego 2013 15:28
Mlista_stopa Witamy  :kwiatek:
Niestety nie znam tej stajni i współczuję tych zakwasów  🙄
Mlista_stopaWitamy 🙂! Stajni tej nie znam, ale mogę polecić inną. Jeśli chcesz to napisz na pw 😉
Ja znam Pajtuny. Konie fajne, w ciągu roku bardzo kameralnie, mało ludzi. Polecam zwłaszcza instruktorkę 🙂
Również znam Pajtuny. Jeździłam tam kiedyś. Bardzo fajne miejsce i sympatyczni ludzie 😉
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
17 lutego 2013 19:07
To i ja przypomnę się ze swoją pokraką, która teraz - tak dla urozmaicenia mojego niezwykle monotonnego życia- wygląda jak chomik...  😵


edit.: przepraszam, już zmniejszam.  Pisałam z telefonu i nie wiedziałam, że to będzie takie wielkie.  😲
blackmare - wszystko fajnie, tylko zmniejsz to zdjecie  🙄
kosteczka wykresl Novum z zawodow - ja tam juz nie pracuje  😕 i nie mam pojecia czy beda robic zawody. W sumie nie wiem czy byloby komu na nie przyjechac bo wiekszosc zawodnikow to moi znajomi ... w kazdym badz razie nie ja bede podejmowac decyzje o terminie itd.a propo to gdyby ktos cos slyszal o pracy dla mnie - bede wdzieczna za pomoc  :kwiatek:
***allexandra***o boże! Dlaczego? Co się stało?  🙁 Kto teraz tam pracuje? Oczywiście jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać.  :przytul:
no niestety tak to jest jak się załatwia prace "koledze" w momencie gdy odeszłam na zwolnienie... chciałam mu pomóc bo szukał pracy, chciałam dobrze dla dziewczyn, które tam jeździły i kierowałam się dobrem koni... a dostałam teraz kopa w tyłek i straciłam ukochana prace  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się