Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

widziałam tylko 38, wypada normalnie 🙂
wilczyk, kocham cię za tego linka, nie znam kompletnie rozmiarówki p&b ale zamawiam w ciemno 37, bo mnie chyba amor ustrzelił...
Czy niskie conversy różnią się rozmiarowo od wysokich? Bo coś mi dzwoni w głowie, że chyba niskie są mniejsze.
Ja noszę wysokie i niskie 39, i nie odczuwam różnicy 🙂
To może mam koleżankę z krzywymi stopami, bo to od niej chyba słyszałam.  😁  Ja zawsze bojkotowałam niskie, ale teraz czas na zmianę.  🤣
moje niskie i wysokie też raczej są takie same  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2013 18:53
[img]http://static.zara.net/photos//2013/V/1/1/p/2103/201/032/2/2103201032_1_1_3.jpg?timestamp=1359738119141[/img]
Skóra naturalna, za 169 zł chyba żal nie brać. Czekam na przypływ $ i śmigam do sklepu. 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2013 19:51
Pursat, gdzie? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2013 19:57
Tutaj. O ile nie wykupią niedługo wszystkiego, bo dzisiaj zniknęły już dwa rozmiary... 😫
A oto moje nowo nabyte butki, wiem ze szpice mało modne ale bardzo mi się spodobały
Kurczę, Pursat, teraz sama się nad nimi zastanawiam ... .

A widział ktoś może skórzane czarne lordsy w przystępnej cenie?
Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Szukam trampek na jasnej podeszwie, ze skóry, jasnobrązowe/koniakowe. Zależy mi na czymś naprawdę porządnym, nie za 59 zł z allegro, ale nic nie mogę znaleźć. Podpowiecie stronę, firmę? Będę mega wdzięczna 🙂m  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2013 12:01
A ja w sobotę kupiłam takie:

[img]http://static.pullandbear.net/2/photos/2013/V/1/1/p/1230/211/040/1230211040_2_1_2.jpg?timestamp=1358765927116[/img]

tylko, że w innym kolorze. Takim hmm jasno brązowym? Miodowym? Nie wiem jak go określić  😵

Przecenione ze 180 na 70, a na stronie dalej "wiszą" za 180 zł  😎

Pull&Bear
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2013 14:07
emuu, Bershka? widziałam jasnobrązowe, na białej podeszwie, skórzane (albo z eko-skóry), o takie, a w stacjonarnym podobne, bardziej zabudowane i z białą gumą na palcach, nie mogę ich znaleźć na stronie albo mylę sklepy  😁
wilczyk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wielbię Cię za linka.  😍 Już wcześniej je pokochałam, ale nie dałabym za nie prawie dwóch stów. A teraz... Trudno, biorę 39, pierwszy raz kupuje buty przez internet. Oby było dobrze  😉
martva super te butki są!
hehe Zofia trendseter 😀 dzisiaj przechodziłam w nich pół dnia i nawet wygodne 😀
i tak muszę się chyba z nimi pożegnać, bo nie mam kredytówki  😵
właśnie kurde ja też chciałam najpierw przez neta kupić, ale też się nie dało, na szczęście mieli 38 w arkadii 😀
infantil, debetowa styknie :]
mi nie chciało debetowej przyjąć :<
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2013 21:57
martva super te butki są!


A dziękuję  :kwiatek: Jak je tylko zobaczyłam od razu wiedziałam, że będą moje  😁
emuu, a może jakieś vansy? Są modele skórzane i na pewno znajdziesz w takim kolorze jaki Cię interesuje.
Mnie się wreszcie udało upolować po fantastycznej cenie ! Czekałam cały sezon na taką wyprzedaż, aż się doczekałam 🙂


Kupiłam te Timberlandy za całe 150 zł ! 😀
gdzie ! ? ;o
a ja z niecierpliwością czekam na teee <3

mam nadzieję,że do soboty dojdą ;o
oj jeszcze ani jednych nie macałam, ale już mam taaaaak poprawiony humor  😁

[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/31/54/81/3031548116[/img]
i takie ło japonersy


no i już z tych pomacancyh : czarne kopyta z deezee upolowane na allegro i balerint czarne ze złotym noskiem.
💃 💃 😍
Vansy piękne  😜 ja teraz dostałam przypływ pieniądza i chyba też sobie vansy kupię, tylko zastanawiam się jakie
wilczyk od zawsze wiedziałam, że pierwsze moje elovąsy (vansy) będą w panterę. nawet kiedy jeszcze takich nie było 😉 jedno z większych marzeń butowych  😍 😍 💃 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się