Howrse gra :)

Ma ktoś ost. Klik ???
Matuzaalem, przed chwilą napisałam przecież, że u mnie jest ostatnie kliknięcie ;/.
Napisałaś do Plackowatej 🙂
Niestety juz nie aktualne...odpuściłam sobie to zadanie i straciłam tak z 14 pkt 😵
sisisa  wysłałam zapro.
Matuzaalem, a co to za różnica do kogo napisałam? Przecież kto pierwszy ten lepszy, nie będę go dla nikogo trzymać...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 lutego 2013 19:10
Ale mi się trafiła (tymczasowo) suma umiejętności koniucha  🙂
W końcu mam OM i mogę trenować koniuchy.
hej dziewczyny! nie wiem czy mnie pamiętacie, kiedyś grałam i tu się udzielałam i jakiś czas temu znów zaczęłam.. i nie udzielałam się od kiedy zaczęłam, ale znów czytałam wątek😉 a teraz mam pytanie.. czy ma może któraś z Was ostatnie kliknięcie? potrzebuję do zadania..

edit. jak coś nick dzieckohappysadu
chyba się starzeję, nie podobają mi się zmiany  😁
[s]ma ktoś na com konia o maści palomino tobiano?[/s] już mam
Matuzaalem, nadal potrzebny klik? Jeśli tak, to mam. :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2013 15:41
calore gdzie jedziesz? 😁
Tak. Klik dalej potrzebny 🙂
Mi w zasadzie te  duże napisy na głównej stronie nawet się podobają, ale spanie przez jedno klikniecie to już nie, ja lubiłam szukać derki, kłaść konia spać jak pogoda w to na padoku w derce, jak zima to w boksie, takie urozmaicenie. Niedługo to gra będzie się sama grała, a dzieciaki z nudów, czepiać się wszystkiego i zgłaszać dla samego zgłaszania, ostatnio jakaś nawiedzona chciała zgłosić konia w schronisku, bo imię się nie podobało, tylko nie wiedziała kogo zgłosić 🤔wirek: Co do innych zmian to muszę poczekać aż wejdą na Pl. bo program tak tłumaczy że nic nie rozumiem.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lutego 2013 16:23
Nie mogę zrobić zadania, żeby wygrać 1 eq w zawodach  🙁
calore gdzie jedziesz? 😁

już nigdzie na szczęście ;p ale ja pociągami ciągle kursuję, więc strona pkp to u mnie norma ;p

Dementek, a masz słabe konie? wysyłaj je w zawody po 9-14eq.

Mi w zasadzie te  duże napisy na głównej stronie nawet się podobają, ale spanie przez jedno klikniecie to już nie, ja lubiłam szukać derki, kłaść konia spać jak pogoda w to na padoku w derce, jak zima to w boksie, takie urozmaicenie. Niedługo to gra będzie się sama grała


o to to, tyle się czasem namęczyłam, zanim znalazłam derkę, a tu się okazuje, że wszystko na nic.
dubel.
Matuzaalem, to pisz jak będziesz, to wystawię.  😎
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 lutego 2013 17:14
Ma ktoś ostatnie kliknięcie? Jak je zrobić? :wiocha: ;p
Małe no - już jestem  😀 Sorki że tak późno ale net szwankuje i musze chodzić kilka km do sklepu gdzie jest internet  🤣
Ok, tylko nie wiem czy siedzisz teraz na howrse, bo obawiam się, że ktoś może Cię ubiec.  😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lutego 2013 18:36
calore- udało się z moimi słabymi rogami. A już kupiłam słabego konia :P

Mam 21 pkt przy 10 koniu. A Wy?
Ja klikam tylko tyle ile dam radę bez specjalnego pilnowania komputera. I tak już dużo kliknięć ominęłam, więc ile się uda tyle się uda. Chyba, że ktoś mógłby mi czasami kliknąć jak mnie nie będzie 😉
Komu mogę dać pod opiekę moje konto jutro? Jadę do Katowic i cały dzień, wieczór i pół nocy nie będę miała czasu na Howrse 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 lutego 2013 19:22
Dementek, ja mam 33 pkty na 9 koniu, Notosa nie zdobędę raczej 🙄
Małe no - nikt nie ubiegł mimo że mnie nie było na kompie  😅 Czuje że mam szczęście dzisiaj  😁 Ja mam aż 28 pkt przy 8 koniu. Bez RO się nie obejdzie niestety chyba żeby  Notosa (czy jak to sie tam pisze) dostać.
fin, jak do Kato to mi możesz 😁 odezwij się na howrse 😉
Matuzaalem, cieszę się, że się udało.  😅
Małe no - a ja jeszcze bardziej bo kłopoty z netem są straszne.
laski, dajcie sobie auto na konta, to będziecie mogły sobie nawzajem ostatnie kliki robić. tak na przyszłość 😉
Jak się Małe no zgodzi to dla mnie nie ma problemu  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się