Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Martuha wszystkiego najlepszego dla klaczuchy  😀 
dzisiejsze poranne, jest bosko


maliniak ale widoki macie piękne😉 wstawiam jedno z wczorajszego spacerku
patid1220 to tylko bieszczady  😉 śliczny konik  🙂
(...)
Tania, fajnie cie widziec w tym watku 🙂
(...)

No i ja witam.  :kwiatek:
Ja jestem terenowiec permanentny, tylko nie ma kto mi fotek robić.
Moje wiosenne "uszy".
Eee tam...wszyscy uszy wstawiamy.  🙂 Czasami jak koń ustoi grzecznie, to konia na tle terenu.
Ja ostatnio bawię się z samowyzwalaczem, ale jeżdżę sama, więc mam czas, żeby robić 10 ujęć i na którymś z tych 10 udaje się mi uchwycić to co w miarę chcę uchwycić.  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 lutego 2013 16:51
monia ooo tak tereny są tutaj wyjątkowo piękne przez co po prostu częściej wybywam do lasu niż kiedykolwiek (w naszej rodzimej stajni same pola :P więc bez rewelacji  🙂 )

Livia nooo pięknie jest  😍
Już dawno nie chwaliłam się żadnymi zdjęciami ale te dzisiejsze szczególnie mi się podobają  😡 Mamy cudownego fotografa  :kwiatek:






BOMBOWE foty. Druga wymiata.  🙂
Jeszcze takie mam... Nie pytajcie skąd i po co ten półsiad z przeprostem  🤔  🤣



Londstreet   Biszkopt z czekoladą
12 lutego 2013 18:35
Genialnie wygląda to puste tło, koń + jeździec i dwa psy. 🙂
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2013 14:33
Tania, ale cudowne zdjecie! Wszedzie taka piekna laka 🙂

Nikitaa, super!
Nikitaa cudowne zdjęcia..brawa dla fotografa 🙂 To ja wstawiam dzisiejsze uszy 😉
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 lutego 2013 14:53
Tak z góry trochę mi pandę przypomina. 🤣
patid1220 Jaki cudny puch! Nic tylko miziać i miziać... :grupa: A jak wogóle teraz w terenie? Dużo lodu, czy raczej już błotko zmarznięte się zrobiło?
Nikitaa łaaaa, super te zdjęcia z psami!  🙂

To ja się pochwalę ostatnimi zdjęciami z terenu z Orzeszkową  🏇




i moje ulubione-nie ma to jak śnieg spadający za kołnierz 💃
Londstreet bo to jest panda 😉 sandrita u mnie dzisiaj dość ciepło było więc ani lodu ani za bardzo zamarzniętego błota nie było, taka chlapa lekka 😉 Dżastin śnieg za kołnierzem to jest takie orzeźwienie przecież ,hehe🙂
U nas wczoraj wyglądało jeszcze tak albo i ładniej bo zdjęcia z przed 2 tygodni


a dziś 3 stopnie na plusie i chlapa nie możliwa 🙁 oj  nie lubię takiej pogody
A my nadal na piechotę. Ale uczciwie biegamy. I jest śmiesznie, bo jak biegniemy od stajni, to ja biegnę pierwsza, a koń za mną na lonży w odległości 5 kroków drobi sobie powoli.
A kiedy biegniemy do stajni, to koń nie wytrzymuje i MUSI biec pierwszy na lonży. Ja bezpośrednio za jego zadem biegnę trzymając lonżę. Koniowi się spieszy i przyspiesza, przez co ja lecę za nim wielkimi susami. Tak jakby mnie ciągnął za sobą na smyczy. Dużo łatwiej się wtedy biegnie, bo on mnie holuje. Gorzej, jak się rozkręca coraz bardziej i brakuje mi susów żeby go dogonić. Wtedy trzeba przejść do stępa na chwilę.
Aczkolwiek dziś jakby zajarzył, że nie ma co pędzić, bo ja i tak nie przyspieszę.  😉 I było całkiem fajnie.

Fota z samowyzwalacza.

Moja też tak ma, jak idziemy na spacer w reku, to w jedną stronę ja ją holuję, a w drugą ona mnie 🙂
u nas dzisiaj ślisko i strasznie twardo  🙄
-1 i bez wiatru, a przez godzinę jazdy zmarzłam bardziej niż jak było -20  🤔wirek:
niech się zacznie już wiooooosna
Martuha, ja miałam wczoraj to samo. Dojazd do lasu po łąkach jest spoko, ale w lesie makabra 🙁 LÓD
U nas regularna zima, kobyła chciała szaleć , ale ja nie, bo pod śniegiem nie wiadomo co jest, już raz się z nią wywaliłam i teraz mam stracha na nierównym podłożu. Stanęło na moim i teren był w miarę spokojny, za to na padoku włączyła wrotki  🙂 Jakość zdjęć telefonowa i trochę kiepska.
Moje z dziś, 3 kulig w ciągu 2 dni. Mimo wszystko chcę już wiosny
Wczoraj dosypało śniegu więc dzisiaj wybrałyśmy się w teren i było naprawdę cudownie pomijając fakt,że w drodze powrotnej zamarzłyśmy  🤣
Kilka fotek i zmykam 😉


Dzisiaj u nas ślisko, po wczorajszym terenie, dzisiaj poszłyśmy tylko na spacer.
To co że śnieg zacinał tak,że ledwo widziałam 😉
U nas dzisiaj sypało okrutnie od samego rana więc zrezygnowałyśmy z terenu 🤔 przejechanie 30 km do stajni zajęło mi przeszło 50 min. Droga powrotna wcale nie była lepsza... Służby drogowe zaczynają mnie już irytować. Konie po 30 minutach na padoku wyglądały jak 4 bałwanki  🤣 teraz dla odmiany pada deszcz, idzie się wściec. W przyszłym tygodniu jeśli pogoda się sprawdzi czekają nas dwa dni odwilży i znów mróz. Możecie sobie wyobrazić jak będzie wyglądało podłoże. Oj coś czuje, że koniki pójdą na przymusowy urlop z czego pewnie będą zadowolone 😉 Byle do wiosny
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2013 13:58
U mnie dziś wreszcie powiew wiosny! Temperatura na plusie, cały śnieg się topi i wreszcie wyszło słońce 🙂 Podreperował mnie ten dzień niesamowicie. No i koń super, jak się zwykle jara na śniegu, tak dziś szedł sobie na luzie 🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
03 marca 2013 19:34
a mnie tu jeszcze na końskim grzbiecie nie było, więc wrzucam fotki z dzisiejszego stępowania po lesie 😀
kobył nie mój 😉 ale w lesie byłam to i zaciesz mam ogromny 😀

siwe przed nami ...


siwe pode mną ..


i siwe za nami ..  😁


a tu mi się koń w otoczenie wtopił 😉


EDIT: literówka..  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się