Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Gdzie mogę wydrukować zdjęcie obrazu (chętnie w oryginalnym rozmiarze), najlepiej w formie reprodukcji (żeby oprawić, jeśli nie w ramę, to chociaż w antyramę) - chodzi mi o to, żeby to nie był zwykły papier, tylko coś na kształt materiału, na którym się drukuje reprodukcje?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 lutego 2013 18:12
Bee., jak masz facebooka to tam była gra Gardens Of Time. Na dole wyświetlały się angielskie nazwy przedmiotów a na obrazku musisz je znaleźć i kliknąć, o taka grę chodzi? Jest też Hidden Chronicles 🙂
Czy ktoś zgłaszał może na policję stalking? Czy zostało to potraktowane poważnie? Jak wygląda procedura?
szalonakobyła, kiedyś w wątku ślubnym nerechta (?) pisała, że jej mąż ostrzygł włosy podczas wesela i przekazał włosy na perukę.
slojma   I was born with a silver spoon!
12 lutego 2013 19:36
Szepcik- ja możesz mi napisać pw
Jak umocować futerko na stałe pod nachrapnik meksykański ? Zamówiłam samo futerko, ale przecież może mi się zsunąć w trakcie jazdy.. ?
A to nie jest tak, że tam jest wszyta gumka w to futerko i normalnie się ją zakłada za tą część skórzaną nachrapnika ?

A przepraszam wyssało mi mózg. Nie doczytałam, ze samo futerko. 😉
No to chyba wszyć gumkę albo przykleić na jakimś dobrym kleju albo ew. oddać do rymarza żeby przyszył.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
12 lutego 2013 22:04
dzięki dziewczyny, to żadna z nich, ale przeglądam te, które podała Facella  :kwiatek: może znajdę..

szepcik, jak chcesz, to ja też mogę Ci coś powiedzieć na pw.
arabianka22, z tego, co pamiętam, ten temat był poruszany w wątku o nachrapnikach i dziewczyny polecały przykleić na kropelkę lub na taśmę klejącą dwustronną 🙂.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2013 07:04
do siemienia lnianego się tyje, czy nie? bo im więcej czytam na ten temat, tym bardziej głupieję. jedni piszą, że pomaga w leczeniu otyłości, inni że się od tego przybiera na wadze  🤔
Siemie lniane wspomaga trawienie i mocno syci, jest jednak bogate w kalorie (400 kcal/100g) wiec nie powinno sie spozywac wiecej, niz 20g dziennie - to odpowiada dwom lyzkom stolowym. 😉 Jesli sie ograniczysz do tej ilosci, to nie przytyjesz.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2013 07:37
dziękuję  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 07:39
madmaddie, jem siemie lniane od 2-3 tygodni codziennie rano 2 czubate łyżeczki.
Nie przytyłam nic a nic, a czuje się 100 razy lepiej.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 lutego 2013 07:56
ash, no, mowilam przeciez 😉 ja nie mam poranka bez siemienio-kawy 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 08:31
szafirowa, raz jeszcze bardzo Ci dziękuję za ten przepis. Oprócz tego że działa, to jest pyszny!
szafirowa a co to za przepis i na co? Na lepsze trawienie?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 09:04
hanoverka,  to przepis na lepsze trawienie, lepszą przemianę materii i na wiecznie wzdęty brzuch!
Mi pomogło bardzo szybko, na stałe zagościło w moim menu 🙂

2 czubate łyżeczki mielonego siemienia lnianego zalać gorącą wodą (pół szklanki) dokładnie wymieszać, dodać np. miodu, kawy rozpuszczalnej i uzupełnić zimnym mlekiem. Pycha!
ooooo ja w sumie większych problemów nie miałam z trawieniem, ale moja przyjaciółka jest aktualnie w ciąży i odstawiła papierosy i kawę i ma teraz problemy, więc jej polecę ten sposób, dzięki  :kwiatek:
dziewczyny, a gdzie kupujecie mielone siemie lniane? Nigdzie nie moge znalezc, a nie mam mlynka...
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 lutego 2013 11:08
Kajula, w kazdym spozywczym, markecie i kazdej aptece 😉
To Szczecin jest chyba jakiś zacofany  😵
No, jest. Dopiero w 3 sklepie znalazłam, a i tak niezmielone. 🤣
arabianka22 ja przykleiłam kropelka i się trzyma  😀
No, jest. Dopiero w 3 sklepie znalazłam, a i tak niezmielone. 🤣


Całe siemie w domu mam, dwa opakowania. Od miesiaca szukam mielonego. Nie ma nigdzie... Tesco, Auchan, Żabki, Netto, Lidl, NIGDZIE!  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 11:28
Jak macie to maszynką do kawy zmielcie, albo po prostu pogotujcie i się zrobi glut. Całe jest zdrowsze i ma więcej wartości.
Ja widziałam kiedyś w lewiatanie, ale kosztował jak za takie małe opakowanie jakąś kosmiczną kwotę. Nie lepiej sobie kupić taki najzwyklejszy, tani młynek do kawy i mielić na bieżąco, mając pewność, że nic się z niego nie ulatnia i nie utlenia? U mnie w domu to tylko do siemienia się go używa. Był do niedawna nawet taki, który miał ze 20 parę lat, no ale mama mu skończyła życie i spaliła go na mieleniu jakiś orzechów do ciasta. 😉
No chyba czas najwyzszy zainwestowac w młynek. Chciałam pić kawę z siemieniem jak ash, ale widzę, że narazie pozostanę na wcinaniu go calego lyzka 😉
In.   tęczowy kucyk <3
13 lutego 2013 11:35
Kiedyś w wątku DIY na końskim, była mowa o łataniu derek (przeciwdeszczowych?) i była mowa o materiale do łatania jakichś sportowych rzeczy, który się nakleja. Czy ktoś wie, o czym mówię, jak to się nazywa i gdzie to kupię?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 lutego 2013 11:37
Kajula, a pojdz do najblizszej apteki- ja nie spotkalam sie jeszcze, zeby w aptece nie bylo. No i to melone siemie jest odtluszczone 😉
In., to chyba chodzilo o material do latania paralotni 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się