Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Jak dla mnie bardzo dobry lutowy numer KONIA POLSKIEGO, już dawno nie zdarzyło mi się przeczytać go prawie od deski do deski. Pominełam tylko strony dla dzieci  😉  , za to moje bajtle przeczytały właśnie ten kącik  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2013 20:53
bardzo 'taki sobie' numer ŚK. teraz dostałam HiJ, zobaczymy jak z tym będzie 🙂
sei niestety muszę się zgodzić, nie podoba mi się tendencja w jaką idzie śk (natural, hiszpania i inne bzdety, plus regularne dublowanie tematów)
w kp zauważyłam od groma polo co mnie skutecznie odstraszyło od zakupu.
KT za to ciekawy.
[quote author=Karla🙂 link=topic=22707.msg1686285#msg1686285 date=1360699669]
jest kilka tytulow- wszystkie takie same-rozowe😀 
[/quote]

Ej, robię co mogę by KC nie była różowa 😀
To prawda, coś dziwnego się zadziało w ostatnim numerze ŚK. Mimo wszystko najbardziej lubię to pismo, jest estetyczne, takie dopieszczone, widać kawał dobrej roboty edytorskiej, brakuje mi tego w innych magazynach. Wszystkie generalnie pokazują to samo, piszą o tym samym, kosztują podobnie, więc jak mam wydać 15 zł za gazetę, to niech ona będzie dla mnie przyjemna, ŚK taki jest, papier, okładka, styl językowy, wszystko mi pasuje.

A pytałam o pisma dla młodych adeptów (adeptek?) jeździectwa, bo miło się rozczarowałam sięgając w empiku za Stellę, Jessy, czy co to tam było 🙂 Brakowało takich pozycji imo.
No jasne. Więc powtarzam - staram się jak mogę konstruować dalej mój projekt lekkiej, acz nie bezmyślnej gazetki KonnaCafe.pl kierowanej głównie do dzieciarni. Nie w stylu Jessy, choć czytelniczki domagają się komiksów i fotostory (a skąd ja im czas wezmę na robienie fotostory...  🤔wirek: ). Dopóki studiuję komiksów nie będzie  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2013 22:26
Rzekotka, chodziło o czasopisma. konnacafe jest tylko w wersji online, to raz. dwa, bez urazy, ale dla mnie to jest straszne. nie widzę w 'artykułach' tam zamieszczanych zbyt wiele profesjonalizmu, nawet jeżeli jest to kierowane do dzieci... w temacie różowości, nie chodzi raczej tylko o kolorystykę 😉 a pseudonaturala, biegania z koniem po drągach itp. w KC nie brakuje, hitem było dobieranie kolorów czapraków do maści konia  😎
Jasne, co kto lubi, co kto uważa 🙂 Ja tam jestem z mojego projektu dumna 🙂 Nawet jeśli jest beznadziejnie wykonany i krzewiący złe nawyki  🏇
sei piona- mam to samo zdanie znowu 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 lutego 2013 22:48
Ja do Gallopu straciłam cierpliwość. Zamowiłam trzymiesięczną prenumeratę, listopad, grudzień i styczeń, do tej pory nie dotarł do mnie ani jeden numer  😵. Kilkukrotnie pisałam maile, za każdym razem otrzymywałam mail zwrotny o ponowne podanie danych do wysyłki, więc cierpliwie podawałam wciąż te same dane. Nikt nie raczył poinformować mnie, że rzekomo dostali zwrot przesyłek z poczty... Podałam inny adres, jakiś miesiąc temu. Przyjeżdżam do domu i co? I nic. Dalej nic. Dla mnie robią sobie po prostu żarty.
Nie wiem czy ja mam tylko taką sytuację, czy jeszcze ktoś, ale zdecydowanie stwierdzam, że więcej tej gazety po prostu nie kupię.

Właśnie tu weszlam żeby napisać na ten temat. Po pierwszych numerach zamówiłam sobie prenumeratę, ale żadnej nie dostałam- mi nawet nie odpowiadają na pytania, chociaż wcześniej kontakt był normalny. Tez jestem zawiedziona i choćby dlatego już raczej nie kupię...
ash   Sukces jest koloru blond....
25 lutego 2013 17:25
Ale dziś Gallop sprawił mi niespodziankę. 💃
Przyszła moja wygrana derka. Najpiękniejsza na świecie derka Schockemole Alltime Style.
Raz jeszcze dziękuję! :kwiatek:
Jestem ciekawa połączenia Gallopu oraz Horsesport. Konkretnie chodzi o prezentowanie klinik które odbyły się i teraz będziemy mogli je zobaczyć na zdjęciach? Może doczekamy się płyty CD...
Jestem ciekawa połączenia Gallopu oraz Horsesport. Konkretnie chodzi o prezentowanie klinik które odbyły się i teraz będziemy mogli je zobaczyć na zdjęciach? Może doczekamy się płyty CD...

A to już pewne takie połączenie?
Tych płyt CD z klinikami to się pewnie nigdy nie doczekamy  :/
Chyba pewne, bo chwali się nim nie tylko Gallop, ale i Horsesport:
http://horsesport.pl/nasi-partnerzy/179-gallop-kon-jezdziec
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
07 marca 2013 15:48
Mam prośbę do osoby, która dysponuje KP z 2006 roku, chodzi mi konkretnie o nr 3 i 4  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 07:43
Wow! Dopiero teraz przegladalam Gallop i zauwazylam, ze jest w nim rowniez Sierra i Anaa. Super! 🙂😉
Mam prośbę do osoby, która dysponuje KP z 2006 roku, chodzi mi konkretnie o nr 3 i 4  :kwiatek:

Powinnam mieć, ale zajrzeć do nich będę mogła dopiero w pt wieczorem, jeśli nie znajdziesz nikogo wcześniej to przyślij mi pw i się przypomnij, ok ? 🙂
JARA, eee, nie Sierra i Anaa tylko Harley i Sancho 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
10 marca 2013 10:15
armara dobrze, dam znac na pw  🙂
Galopu też już nie kupię bo białej gorączki dostaję od błędów .....
a jeśli pisze się art. o - skrótowo " budowie" młodego konia i wstawia zdjęcia w ruchu to wypadało by aby dwa porównywane konie były w tej samej fazie ruchu a nie tak jak tam przedstawiono ...wrrrrrrrrr
co do prenumeraty to teraz bym żądała zwrotu kosztów +odsetki 

i moim życzeniem jest aby pismo hodowca i jeździec ukazywało się częściej
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 marca 2013 17:02
Ja już od stycznia nie kupuję końskich gazet. Za drogi biznes. Sporo było artykułów, które mnie interesowały, ale jakoś potrafię żyć i bez nich  😉
A kupowałam ,,Świat Koni", ,,Gallop" i prenumerowałam ,,Koń Polski".
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 17:04
i moim życzeniem jest aby pismo hodowca i jeździec ukazywało się częściej


najlepsze obecnie pismo na rynku

Ale Koński Targ z lutego też super. 2 megadobre artykuły: o zapiaszczeniu i o termoregulacji koni. Oraz sławny już art Jkobusa "Precz z głupotą"
.
czy jakaś dobra duszyczka zeskanowałaby mi artykuł test the west z ostatniego Gallopu? no nie mogę dostać w Otwocku a niestety do Wawki się nie mam kiedy wybrać i nieprędko to nastąpi🙂 podam maila jakby co na pw
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 17:51
a, i jeszcze taka komiczna rzecz.

W lutowym Gallopie jest artykuł o odchudzaniu konia. W pierwszej chwili, ze względu na zdjęcia, myślałam że chodzi bardziej o jeźdźca. Taki ciekawy dobór fot im się udał. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 17:54
Koniecznie trzeba napisać do nich maila żeby w kolejnych numerach odchudzali Zairkę, a nie Zaira.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 17:58
W sumie to się aż tak nie przyglądałam temu koniu. Tylko mi generalnie tytuł się rzucił w oczy i jeździec. Stąd skojarzenie.
Zu to są jakieś kpiny. Mi do tej pory nie wysłali ani jednego numeru. Prenumeratę miałam na listopad, grudzień i styczeń...  😵.
Regularnie piszę maile z zapytaniem o wysłanie paczki. Za każdym razem dostaję maila z prośbą o dane do wysylki, do weryfikacji... Za KAŻDYM razem.
Miesiąc temu dostałam odpowiedź, że tym razem wyślą listem poleconym, żeby był numer nadania. I co? I nic. Przesyłki jak nie było, tak nie ma.
Zażądałam wysłania mi numeru nadania paczki lub natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Moja cierpliwość się skończyła. To jest jawna kpina z klienta.
Ja dowód wpłaty mam, oni dowodu nadania póki co nie.
NIE POLECAM PRENUMERATY GAZETY GALLOP! Tyle ode mnie w temacie.

edit:
Jeżeli ktoś byłby w posiadaniu lutowego ŚK i chciał się pozbyć, to ja chętnie odkupię 😉.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2013 18:41
ElaPe mowil Ci ktos kiedys ze jestes suka do bolu? Pilnuj swojego tylka 😵
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] obrazanie uzytkownika
Zairka nie przejmuj się. Taki już niestety jest ten nasz jeździecki 'światek' 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się