Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 lutego 2013 15:03
O Chryste czego to ludzie nie wymyślą  🤔 🤬
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 lutego 2013 15:06
Co on ma z przednimi nogami?  🤔
wątek zamknięty
katija - to czaprak wycięty
wątek zamknięty
Mozii, jakis sznurek chyba. Ja bym zapytala co on w ogole ma na sobie, w czym on stoi i jakim cudem w ogole sie tam znalazl?!  🤔
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 lutego 2013 15:10
obstawiam ze koń jest spętany na przodach sznurem żeby nie próbował się wydostać z tej prowizorycznej przyczepki 😤 😵.
wątek zamknięty
Dziewczyny a to nie jet przypadkiem zdjęcie ze Skaryszewa? Widziałam je chyba na fb na stronie stop Skaryszew. Plandeka pewnie robi za derkę. W worku na pysku może być owies. Przyczepka niezbyt dobra do przewozu koni, ale na różnego rodzaju targach to chyba nie rzadkość.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
11 lutego 2013 16:34
Mozzi może być zraniona, no ale bez przesady.  😉

Kajula Ręce i cycki opadają.  😲
wątek zamknięty
Może tory to taki tajny przekaz? ''Nie dziw się że jej nie ma''


Jedyny tajny przekaz, jaki z tego mogę wyciągnąć, to że PKP jak zwykle się spóźniło albo stanęło w polu, więc nie dziwota, że dziewczę jeszcze nie dojechało.
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/wikusia044/144202727

Kwiatek nie taki straszny, ale jak już zdjęcia w kiecce to warto pomyśleć o koniu..
wątek zamknięty
kantar pod ogłowiem to dla mnie wiocha, a co dopiero na sesje zdjęciową  😵
wątek zamknięty
zdjęcia fajne, konisko ładne i kiecka również ale ten kantar?!
jakby ubrać się w suknie a do tego założyć kalosze 😂
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
12 lutego 2013 09:55
Czy ten koń ma lonże w pysku?  🤔

wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2013 10:30
Szkoda tylko, że młodzież to wykorzystuje, oczywiście w wieku 13lat cierpiąc z miłości. Ciekawe kto je zranił, myszka miki?  🙄


Raczej ukochany artysta, pt Dżastin Bjeber, tudzież inne bożyszcze obecnych nastolatków 😎 Pamiętam, jak 2 lata temu na koncercie OneRepublic byłam i stało w kolejce za mną i koleżanką stado nastek, "zakochanych" w Bieberze, to co gadały, że w ciąży z nim któraś jest niby, bo spojrzał na nią z teledysku w TV 😂 Ja też w tym wieku byłam i się podkochiwałam w różnych gwiazdach, na koncercie nawet "ukochanego" byłam, mało tego po latach na koncercie sentymentalnym się okazało, że przez te lata fanką byłam nadal, nie w takim wymiarze jak kiedyś, dziś należę do FC, w ten weekend czekają mnie dwa koncerty, w marcu kolejny 😁 Ale głupot publicznie nie plotłam, nie uważałam, że na pewno w ciąży jestem, bo na mnie popatrzył, itp itd 😂

Mozii, jakis sznurek chyba. Ja bym zapytala co on w ogole ma na sobie, w czym on stoi i jakim cudem w ogole sie tam znalazl?!  🤔


Z tyłu jest otwierana bramka. Razi mnie krótkie przywiązanie, zbyt silne zawiązanie sznura na przednich nogach i takowe spętanie w ogóle, gdy koń stoi w czymś, z czego wyjść nie da rady. W prowizorycznej derce nie widzę nic złego, a na pysku chyba ma coś ala worek z jedzeniem?
wątek zamknięty
hszonszcz- ja się z takim czymś spotkałam osobiście, do czego się mogę przyznać to do tego że podobną metodę stosowałam przeprowadzając niesfornego 3 letniego Ogierka z padoku do stajni wkładając mu uwiąz w pysk ze względów bezpieczeństwa, bądź robiłam to przy drugim Ogierku podczas wchodzenia do samej stajni gdzie też stały klacze i w ten sposób mogłam nad nim zapanować, koniu się krzywda nie działa bo uwiąż gruby a jednak można było zapanować z tym że lonżowanie w ten sposób jak dla mnie to kwiatek...delikatna przesada...
wątek zamknięty
hszonszcz ja raz zastosowałam coś takiego. Dostałam do jazdy młodą kobyłkę, początkowo bardzo grzeczną. Później zaczęła być co raz bardziej radosna i mnie zwyczajnie sprawdzała. Zawsze lonżowałam ją na kantarze, żeby się tylko wybiegała. Któregoś dnia wzięłam ją na lonżę, jak zwykle na kantarze. Kobyła robiła ze mną co chciała, można powiedzieć, że to ona lonżowała mnie, a nie ja ją  😁. Przez dobre pół godziny się z nią szarpałam, a w zasadzie próbowałam utrzymać się na nogach, bo siłowo na pewno bym z nią nie wygrała. Myślałam, że się wybiega i uspokoi, ale było tylko gorzej. Jedyne co mi przyszło na myśl, to przełożenie lonży przez pysk. Kobyłka poczuła że ma coś w pysku i momentalnie przestała mną rzucać po całym placu. Koń zaczął zwracać na mnie uwagę, słuchać czego oczekuję. Pogłaskałam, lonża wróciła na swoje pierwotne miejsce i więcej takiego problemu nie miałam. 😉
wątek zamknięty
Ja kiedyś wsadziłam  uwiąz do pyska młodziakowi, którego nikt nie znał (konik dwa dni wcześniej przyjechał) przy wyprowadzeniu na pastwisko, powiem, że się przydało  🙂 swoją drogą tu lonżowanie z lonżą w pysku (raczej dla tych mniej grzecznych koni), a tu opis kuca, że 6- cio latką skakała na nim metr... Coś mi tu śmierdzi  🤔wirek:  http://www.photoblog.pl/kassia1122/144242255
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
12 lutego 2013 19:25
Te zdjęcia są z ogłoszenia, więc dobra reklama 😉

[edit] Ineczka, dokładnie.
wątek zamknięty
Nie wiem, czy było. Ale nawet jeśli, to zasługuje na bycie tutaj czterdzieści osiem razy!

http://www.photoblog.pl/ewelina3kora/117815065/eskadron-ochraniacze-na-kazda-no.html
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 lutego 2013 03:23
W sumie to nawet nie chcę wiedzieć po co i dlaczego. Masakra i w dodatku bardzo niesmaczna.
wątek zamknięty
"Postanowiłam pobawić się w reklamotworce"  😵 😵 😵 😵
wątek zamknięty
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
13 lutego 2013 07:20
Wyszła z tego raczej antyreklama  🤔
wątek zamknięty
Zdjęcie dla jaj, ale coś spaczony gust ma pomysłodawczyni...
Mi się w ogóle nie podoba. To na pewno jakieś braki...
wątek zamknięty
Podczas ostatniego meczu w Izraelu, siostry Radwańskie zostały poniżone przez tamtejszych kibiców  😵
http://niezalezna.pl/38352-izraelscy-kibice-do-siostr-radwanskich-katolickie-si?page=4
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 lutego 2013 14:28
MsCarmen Mnie za to zastanawia fakt, iż dorosła kobieta w ten sposób ''bawi się w reklamotwórcę' bo w końcu dwudziestoparolatka powinna choć trochę spoważnieć, a to dosyć niesmaczne...  🙄

EDIT: Może się czepiam, ale nigdy nie puściłabym w korytarz na 120cm konia, który pokonuje go pierwszy raz w życiu, zwłaszcza parę miesięcy temu zajeżdżonego trzylatka. To chyba trochę za wysoka przeszkoda jak na ten wiek, u dopiero co zaczynającego pracę wierzchowca.
wątek zamknięty
koniaraw  za rok też mogę sobie napisać ,że mój koń skoczył 120 cm pierwszy raz w życiu (przeszkodę ) dziś skoczył 2 razy ogrodzenie 1,50 cm z lenistw bo nie chciało mu się iść na około . Chłopak za miesiąc skończy 2 lata  😉
wątek zamknięty
Nie wiem, czy było. Ale nawet jeśli, to zasługuje na bycie tutaj czterdzieści osiem razy!

http://www.photoblog.pl/ewelina3kora/117815065/eskadron-ochraniacze-na-kazda-no.html


O rany, a ja ją znam, i bym o takie pomysły nie podejrzewała...
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lutego 2013 09:42
koniaraw zakładając, że stało tam na prawdę 120  😉
Byłam w jednej stajni, gdzie dziewczyny chwaliły się, że skakały 130. Pytam czy aby na pewno, gdyż styl ich jazdy powiem szczerze"nieco" temu przeczył. Tak na pewno, sam trener im tak powiedział. Jak się później okazało skakały 90 cm, a wydało się to wówczas, gdy postawiłam stacjonatę 130, z miarą w ręku. Także dla jednego 120 to 120, a dla innego 90 cm to już nieomalże konkurs pucharowy  😉
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/nopezka/56475359/diana.html
Nie ma to jak profesjonalnie założony kantar i obwiązane wodze pod gardłem ...  😵
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2013 13:33
Marthiiina, ale zapowiada, że to koniec z jeździectwem więc spoko hehehe
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
14 lutego 2013 13:48
opolanka Chyba jednak nie, wpis jest z 2010 roku, a ostatnie notki przedstawiają jej zdjęcia na koniu  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.