Oficerki

Ruda77, piękne są 😍
Także mogę polecić osobę polecaną przez pointure. Ceny bardzo przyjemne, a w ofercie nie tylko oficerki 😎 Zakupiłam cavallo junior jump i są idealne.
Dziękuję :kwiatek: Są idealne na moją nietypową nogę i cena bardzo przyjemna 😉
pointure   Dresiarz mentalny.
12 lutego 2013 15:10
Kittajka i Ruda77  strasznie się cieszę, że skorzystałyście i jesteście zadowolone. Oficerki są boskie 🙂
Wrzucajcie foty na nogach  😉

Tez mialam swego czasu Favorit Dressage i bylam bardzo zadowolona. Zamek w standardzie, ladnie skrojone, wysoki luk, wytrzymaly przy moim zapotrzebowaniu 3,5 roku. Tania wersja fajnego buta ujezdzeniowego.
pointure   Dresiarz mentalny.
13 lutego 2013 09:26
Anka widziałam, że masz Rubiny, mi się przydarzyło również je zakupić 🙂
Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie i opinię po dłuższym użytkowaniu ? 🙂
A ja moje Cavallo bede musiala chyba sprzedac  🙁 Sa za wysokie i mnie uwieraja pod kolanem. Czy moze jednak troche zejda ❓ Nie wiem co robic bo sa super wygodne ❗
Gillian   four letter word
13 lutego 2013 10:49
basteros, siądą, smaruj regularnie i jeździj, muszą opaść.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 10:56
basteros, moje Cavallo siadły dobre 2 cm.
Zatrudnie kogos do jazdy z taka sama stopa  😜 bo ja za czesto niestety nie mam mozliwosci  😉 Ale skoro mowicie ze siada to nie bede sprzedawac  :kwiatek:
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
13 lutego 2013 16:01
basteros poki co mozesz tez wlozyc pod piety korki ktore podniosa Ci troche noge do gory i bedzie mniej uwieralo. Ja poczatkowo mialam po 2 w kazdym bucie, w miare jak oficerki siadaly wyjelam jeden, drugi zostal do dzis ale tylko dlatego ze lepiej mi sie noga z nim uklada w bucie.
Asik, dziękować bardzo za tipsa  :kwiatek: To niestety to zimówki więc muszą poczekać 😀 Teraz rozglądam się za sztylpami na wakacje i już upatrzyłam Cavallo na Hooks 😉
Anka widziałam, że masz Rubiny, mi się przydarzyło również je zakupić 🙂
Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie i opinię po dłuższym użytkowaniu ? 🙂


Z Rubinow jestem bardzo zadowolona. Cena w miare przystepna, leza super, wygodne. Mimo dluzszego uzytkowania wygladaja dobrze. Na zdjeciu po roku:
pointure   Dresiarz mentalny.
16 lutego 2013 09:51
Dzięki wielkie Anka  :kwiatek: Wyglądają super, Ty z tego co się orientuję dużo koni jeździsz, więc myślę, że ja swoje do końca życia będę miała  😀 Oczywiście wcześniej dokupię jakieś koniakowe  😍
kujka   new better life mode: on
16 lutego 2013 13:03
basteros, nawet nie musisz jezdzic, mozesz tez chodzic po domu, siedziec przed kompem.. 🙂
Kujka, tak robiłam i tak będę robić 😉
Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie w okolicach Poznania można zamówić oficerki na miarę?
Kasix1997   My little Princess
26 lutego 2013 19:01
Używał ktos może tych oficerek syntetycznych Pfiff: i mógłby się podzielić opinią?  :kwiatek:
znacie może oficerki Kempkens? mogę prosić o opinie?
miałam kiedyś Kempkens'y. to były moje pierwsze oficerki,i bardzo je sobie chwalę 🙂
Dobra wytrzymała skóra !
miałam kiedyś Kempkens'y. to były moje pierwsze oficerki,i bardzo je sobie chwalę 🙂
Dobra wytrzymała skóra !


dzięki za opinię :kwiatek:, zakupiłam spontanicznie kierując się zasadą "co będzie to będzie" 😵
ale Twoja wypowiedź mam nadzieję będzie dobrą wróżbą - bo to także będą moje pierwsze oficerki
Słuchajcie zadam bardzo głupie pytanie, ale to są moje pierwsze oficerki i nie chcę ich od razu rozwalić, więc, czy zanim zacznę je nosić to muszę je porządnie olejem wysmarować, jak np. ogłowie czy mam najpierw je rozchodzić pod siebie?  👀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 marca 2013 16:09
gryglodor, żadnym olejem! Oficerki tylko pastą do obuwia, bo się rozklapią ponad miarę 😉 Ja moje (chyba) najpierw na samej stopie napastowałam, bo się bałam pęknięć w zgięciach palców i poszłam jeździć. Mam je od 2007 roku i nadal mają się nieźle.
maleństwo okk! wielkie dzięki! a mam coś takiego to też nie? klik
generalnie nie polecam nic co moze zmiekczac skore w jakikolwiek sposob, na oficerki najlepsza jest roztopiona pasta do butow wcierana  gruba warstwa a potem polerowanie rajstopkami albo nylonowa sciereczka🙂
faith, możesz rozwinąć o roztopionej paście do butów? Chodzi o taką w pudełeczku do smarowania? Jak ją roztopić i czy całe opakowanie? Czym najlepiej/najwygodniej nakładać?
pointure   Dresiarz mentalny.
01 marca 2013 18:00
Było to już maglowane ze 100 razy w tym wątku... 😵
bylo bylo...w skrocie - twarda paste z pudelka roztapiamy na gazie w garnku, porzadnie wsmarowujemy szmatka w buty, czekamy az wyschnie i polerka nylonem na szklanki🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 marca 2013 20:12
Można też tą pastę po prostu podpalić, potem nakryć wieczkiem i mamy roztopioną pięknie 😉
tak wlasnie ide na latwizne czesto  😁 albo opalam chwile nad gazem 😉
Dzięki :kwiatek: Przeczytałam jeszcze parę postów na ten temat w tym wątku i już dokładnie rozumiem o co chodzi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się