Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

76 to 38. Z tego co wiem to dzielisz na dwa. czyli 72:2=36. I w zależności czy to bluza czy spodnie to rękawy lub nogawki są wydłużone.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 stycznia 2009 16:30
xxagaxx,  dziekuje bardzo za pomoc 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
02 stycznia 2009 20:33
ja zakupiłam ostatnio kurtke zimową
http://www.okser.pl/sklep/978260-equi-theme-kurtka-oxer-winter-p-1592.html?osCsid=91c5f24de81d6d9374d6f23115e24f1e
czekoladową z błękitnym
najchetniej bym jej nie zdejmowała 😍
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
02 stycznia 2009 21:03
ja ostatnio zakupiłam sobie kurtkę przecenioną z 299zł na 150zł z go sportu i ją uwielbiam
5w1 teoretycznie, praktycznie mam 2 kurtki, cieńszą i grubszą gdzie mozna złaczyc obie, odpiąc od cieńszej rekawy i zrobić kamizelkę.

na razie jestem z niej bardzo zadowolona
Ja użytkuję Ropinga od pewnego czasu i aż nie chce mi się jej brać do prania. Wreszcze w stajni nie marznie mi siedzenie, Cena też była atrakcyjna, zobaczymy jak z trwałością.
Lena, tym się nie przejmuj.
Mój Roping trzyma się... około 10 lat, jak sądzę. Troszkę się poprzecierały szwy na rękawach, ale na tyle mało, że spokojnie ją noszę, nawet na tzw. wyjścia 😉
Poszukuję kurtki zimowej, CIEPŁEJ (zmarźlak jestem) i na tyle wygodnej, żeby dało się w niej jeździć, w okolicach 300zł najlepiej
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 stycznia 2009 19:57
Poszukuję kurtki zimowej, CIEPŁEJ (zmarźlak jestem) i na tyle wygodnej, żeby dało się w niej jeździć, w okolicach 300zł najlepiej

po moim marudzeniu nt. kurtek w watku o produktach anky moge doradzic tylko jedno: wybierz sie do jakiegos sklepu sportowego (np. decthlon daje rade w tym temacie) i obejrzyj sobie kurtki narciarskie i snowboardowe.

ja juz drugi sezon chodze w kurtce narciarskiej (nie zaden wypas, ot, przeceniona w decathlonie  😁 ) i zadna inna kurtka jej nie przebija, a cena - zupelnie do zaakceptowania 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
06 stycznia 2009 20:05
Jakos na początku grudnia sprezentowałam sobie kurtkę Wellensteyn'a model Engelsjacke.Jest boska!!!Cieplutka na maxa i mega leciutka,a do tego bardzo ładna  😍



a tak prezentuje się w użyciu  😉



Caroline właśnie dziś byłam w Decathlonie, i jedyne kurtki które mi się podobały kosztowały około 700zł a neistety tyle na kurtkę do stajni nie wydam 😉 Reszta była albo biała (odpada, prałabym codziennie chyba..) albo niewygodna, albo za cienka.... 🙁
Żaba a gdzie do dostania jest ta kurtka? I jaka cena?
zaba   żółta żaba żarła żur
06 stycznia 2009 21:03
Żaba a gdzie do dostania jest ta kurtka? I jaka cena?

Kupiłam ją w Poznaniu w sklepie Piotra Koniecznego.Wiem,że maja tez takie we Wrocławiu w Oxerze,bo z tamtąd Piotr ściągał mi XSkę.Kosztuje niemało,bo 600 zeta,ale zapewniam-warta jest tej ceny!!!  🙂
ja juz drugi sezon chodze w kurtce narciarskiej (nie zaden wypas, ot, przeceniona w decathlonie  😁 ) i zadna inna kurtka jej nie przebija, a cena - zupelnie do zaakceptowania 🙂

zgadzam się i również polecam kurtki narciarskie, ja miałam kupić jeździecką, a w międzyczasie zaczęłam jeździć w starej narciarskiej i.... po tym jak tak sobie w niej jeździłam stwierdziłam że zadnej jezdzieckiej nie kupuje bo w tej narciarskiej mi super - jest lekka, a ciepła, fajnej długości, łatwo się pierze i gdyby nie to ze teraz mamy fajniutkie kurtki klubowe to dalej bym w tamtej jeździła. A te klubowe mamy szyte na zamówienie co prawda z pfiffa ale są bardzo fajne - ciepłe i krótkie (na początku wydawała mi się za krótka, ale jednak do jazdy jest super)🙂
biała (odpada, prałabym codziennie chyba..)

Ja mam białą, piore raz na tydzień -dwa. Jakoś specjalnie usyfiona nie jest 😉 Popieram Caroline , narciarskie kurtki są najlepsze 🙂
Lib, poszukaj narciarskiej, ale w lumpexie.
narciarskie niestety zawsze będą drogie, bo to drogie materiały i technologie... trochę mi się to kojarzy z derkami najwyższej kategorii 😉 windstopper, water-resistant, breathable etc.

Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 stycznia 2009 12:25
Ja kupiłam niedawno narciarską z Gore Tex'u, z dwudzielnym zamkiem za 240zł.
Niech żyją wyprzedaże 😅
Czy wie może ktoś gdzie można kupić podkolanówki w romby , tzn koński wzór w kolorze różowym ?? bardzo mi zależy
Graba.   je ne sais pas
06 lutego 2009 15:17
Nie wiem skąd jesteś, ale na Twoim miejscu poszukałabym po jakiś zwykłych stoiskach. Ja np. w krk  kupowałam skarpetki w romby i wybór kolorów byl b. duuuzy 😉
http://www.allegro.pl/item541377529_nowosc_potnik_czaprak_z_anatomiczna_poduszka.html
a ja wlasnie zamowilam 4 oto takie czapraki.Mial ktos?wygladaja na porzadne🙂
Donia, ale to lepiej zapytaj w końskiej rewii mody.

co do kurtek, to się zgadzam z Caroline i dodam od siebie kurtki w góry. Lekkie i cieplutkie. Rękawiczki- cioram jedne, które mają ten Gora tex i bardzo je sobie chwalę.
trochę info na temat kurtek itp można znaleźć na tym forum.
http://www.forum.outdoor.org.pl/odziemacr-b29.0/
a może wie ktoś gdzie można kupić skarpety z frimy stapphorse?
To ja moge z czystym sumieniem polecic te:
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=214_245_216_219&products_id=5808
mam w wersji czekolada-blekit i jestem zachwycona🙂 ciepla, wygodna, wlasciwie na wszystkie pory roku, nie przemaka, oddychajaca, nie zlaze z konia mokra jak szczur🙂
przejezdzilam cala zime jak na razie i jest super🙂
a, i nie wyglada sie jak paczek 😀 ze spokojem sumienia mozna w niej biegac tez na codzien😉
Jakie sztyblety polecacie? Moje Hippiki sznurowane właśnie umierają śmiercią naturalną po 2 latach użytkowania. Szukam czegoś w zbliżonej cenie, chętnie też sznurowanego. Kupić kolejne takie same, czy może warto rozważyć coś innego?
Ważne, żeby były też dość wygodne do chodzenia, a nie takie koszmarnie twarde jak np. pfiffy.
a ja polecam - choć chyba juz nie sa do kupienia
kurtki z decathlonu -  firmy geologic
kiedys taka kupiłam - byly w kolorze brązowym
kurtka ta ma duzy rewelacyjny kołnież który można wywinąc i nie potrzeba szalika a do jazdy np w teren również rewelacja - wystarczy postawic ów kołnierz i uszy , policzki zakryte - tylko oczy nie zasłonięte 🙂
do jazdy rewelacyjna
mam juz ....  hoho z 4 lata chodze w niej codzienie i wyglada jak nówka
Lena, mi sie wlasnie rozpadly moje Hippiki (z zameczkiem). Zamowilam sobie najtansza wersje SG. Zobaczymy jakiej sa jakosci.
ja mam sztyblety USG model elegance chyba. Były dość drogie, ale mmmm są super. jeżdżę w nich 3 lata, wyglądają prawie jak nowe, a jakoś specjalnie o nie nie dbam. jedyne co musiałam zrobić to wymiana zamków.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 lutego 2009 22:15
Donia ALeksandra - ja mam taki czaprak. jak cos to PW albo przejdzmy na konska rewie co by nie bylo mixów wątkow 😉
Ma ktoś taki polarek:
[img]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/562/57/27/562572712[/img]
Jak się sprawuje? Czy jest faktycznie ciepły? I jak z rozmiarówką?
Ja mam taki polarek Pikeur. Jest po prostu cudowny. Mieciutki milutki polar, super wykonany. No i sliczny, ladnie podkresla figure.
Rozmiarowka normalna moim zdaniem.
Klami dzięki za odp 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się