Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lutego 2013 16:29
Mogę roga wystawić, którym udało mi się to zadanie zaliczyć (ale nie gwarantuję, że jeszcze się komuś uda). Oczywiście koń do zwrotu  😉
wystaw na calore 😉 jak tylko zrobię zadanie, to go wystawię z powrotem i będzie czekał 😉
Ja też jestem chętna 🙂
Matuzaalem Ja mogę Ci wystawić osła którym zrobiłam, tylko podaj nick

Przetrzyma mi ktoś equus?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lutego 2013 16:48
To puścicie tego roga między sobą, a potem odeślecie do mnie.
Nancy - ten sam nick co tutaj - Matuzaalem
Dementek, mam konia, ale ma za mało energii na zawody. podrzuci ktoś PD? jutro oddam.
calore - wysłałam 1 PD 🙂
Matuzaalem, dzięki 😉 wystawiłam już konia, bo i tak nie było zawodów z małą pulą. w ogóle na pl mam wrażenie, że wszystkiego brakuje. nigdy nie mogę znaleźć normalnego ośrodka, tylko same tragiczne ze stawką 15+ 🤔wirek: zawodów też ciągle brakuje, albo tych dla boskich albo takich za 12%/20% jak są takie zadania.
calore - ja już to dawno zauważyłam. Jeszcze jak pomagałam kumpeli z jej kontem zanim założyłam swoje.. I dzięki za konia 🙂


Edit:
Chce ktoś jeszcze pożyczyć konia czy mogę już oddać Dementek?
Calore, Nancy
musicie słabe konie kilka razy postarzyć bez karmienia i oporządzania
jak energia będzie koło 30-40 to wtedy na zawody
Dementek - wystawiłam ci roga gdyby co 🙂


Cierp1enie, zawsze robiłam to normalnie 😉 no i ten koń miał właśnie tyle energii, to mi pisało, że za mało na zawody. zresztą, na pl mi nie zależy, dalej niż na com nie zajdę, a wcale fajnych nagród nie było po drodze.
aha, bo ja najpierw energię pomniejszałam, a potem dopiero wysyłałam i od razu mi to zrobiło
na pl i na com
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lutego 2013 18:56
Matuzaalem- Dobrze, odbiorę go za 10 dni. A jak Wam idzie klikanie? Ja się wkurzyłam, jak szukałam Ufo z PD. A pojawiło się dopiero, gdy wykorzystałam bonusowe kliknięcia  😤
Poddaję się 🙁. Nie znalazłam PD, jestem już dzień w plecy, więc na boskiego nie mam szans. Nie będę zarywać nocy, tylko wyklikam ile dam radę i koniec z tą promocją. Może w następnej mi się poszczęści 🙂
Moge prosic kogos o PD, plissssss
na rafalek1
fin, samym klikaniem bez RO i tak nie ma szans na boskiego.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2013 20:59
a ile punktów z RO wypada? 👀
jest zależne od poziomu gry
ja na 11 koniu użyłam 3 i miałam 13,14,14
różnie, zobacz sobie, co Cierp1enie wstawiła chyba stronę temu. zależy też od poziomu w piniatach. od kilku, kilkunastu do kilkudziesięciu (pamiętam coś koło 50-60pkt). liczba pkt jest losowa generalnie 😉
czy mogłabym jakiejść dobrej duszy dać auto na czas od jutra do niedzieli włącznie? Jadę w góry i nie będę mieć możliwości klikania. Dam coś z CR, do dogadania 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
15 lutego 2013 11:51
Pomocy! Nie mogę zarobić 1 Equss  😵 Jest ktoś w stanie pomóc?
Kucwa, jak lataly poiramidki to lataly, a teraz do zadania ni huhu😉
Fili993 do tego zadanie potrzebny jest bardzo słaby koń, więc jeśli takiego nie posiadasz to musisz kupić. Później wysyłaj na zawody w skokach albo biegach (nie pamiętam które mają mniej, ale chyba skoki :P ) o puli 10equus. I tyle.  😅

A ja wczoraj szukałam PD z godzinę, a dziś dostałam zaraz po zalogowaniu.  🙄
[s]Teraz potrzebny mi koń, który wystartuje w zawodach z 12% energii.. [/s]  🤔 Nie zauważyłam, że w dowyolnych zawodach.  🤣
😂

Mam 79/80 z 11 konia i złapałam punkt dorastania, czyli "skończysz następnym kliknięciem". Och, jakie to wzruszające, nie spodziewałam się 🙇
to ja naprawdę miałam szczęście w poprzednich piniatach. jak kończyłam tę piniatę, co była przed tą z łapaniem ufo, ufo zaczęł mi latać, więc potrzymałam tę stronę otwartą i jak już przeszłam do tego zadania, to sobie złapałam 😁 😁
dziś znowu 3 ro otworzyłam
a w nich
2 tys eq, laury dafne i objęcia (2 raz)

czyli 6 ro otworzyłam - ale były 2 objęcia, więc zaraz 4 kupony się zwrócą  💃




wymienię 2x objęcia na 4 kupony
dziś znowu 3 ro otworzyłam
a w nich
2 tys eq, laury dafne i objęcia (2 raz)

czyli 6 ro otworzyłam - ale były 2 objęcia, więc zaraz 4 kupony się zwrócą  💃




wymienię 2x objęcia na 4 kupony


Ja jestem chętna 🙂 Wystaw konia i Objęcia na kueimu i daj znać 🙂
Dzisiaj otworzyłam kilka RO
w ostatnim miałam
Klepsydra Kronosa
3 000 Equus
10 rzep
20 jabłek

Efekt Tornada, Premia na Grand Prix:
Umożliwia zrejestrowanie w zawodach 4 koni na dzień, zamiast 2

Otrzymujesz także 10 punktów, które pozwolą Ci uwolnić konia Бьюсса | Byussa! (tym samym mam już 24 /80 pkt)


Edit:
Sprzedam kilka ogierów arabskich z PG większym niż 900 za 7500 equus jeden.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się