Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2013 11:42
Ktoś mi powie jaki rozmiar ma derka 140 ?  :kwiatek:
Według oksera 6'3" i właśnie moje marzenia o derce w kleksy legły w gruzach  😕
Kleksy są tylko w rozmiarach pony 🙁. Chciałam taką dla Czesia i niestety lipa.
Cariotka   płomienna pasja
14 lutego 2013 12:06
a rozm 125? 135? to jaka rozmiarówka?
125 to 5'9
130 to 6'0

Jakbyście miały tam (w Robinsonie)jakiś problem z wysyłką za granicę, to zawsze mogę Wam przerzucić poczta, albo kurierem paczkę.
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2013 12:23
Nie mam konta walutowego :/
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2013 12:25
a 145cm jak sie przelicza? 👀
1 stopa ma 30,48 cm
Np : 6'6 x 30,48= 201,168 i około tyle cm ma dolna dlugość derki w rozm 6'6. Następnie, aby otrzymać dlugość mierzoną po grzbiecie odejmuje się od tego wyniku 50 cm. Długość grzbietu dla derki w rozm 6'6 powinna wynieść około 151 cm
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2013 12:42
Czy mogę się do kogoś podłaczyć z dereczką  :kwiatek: jestem zielona jak to zamówić  😡
mtl   I M Equestrian
14 lutego 2013 13:11
Według oksera 6'3" i właśnie moje marzenia o derce w kleksy legły w gruzach  😕


6'3 to jeden z najpopularniejszych rozmiarów, wiec ciezko cos fajnego znalezc na wyprzedazach (mój wlasnie nosi 6'3  :rozga🙂
mtl Mój właśnie też i kiedy znajdę coś co mi się podoba to albo nie ma rozmiaru, albo cena jest przerażająca  👿
Ja też bym się z chęcią podłączyła ae szukam derki zewnętrznej , cz to jest derka padokowa? http://www.robinsonsequestrian.com/sale/end-of-season-sale/rugs/saxon-pp-stable-rug.html
stable czyli stajenna,
outdoor to padokowa
Chyba, że są jeszcze jakieś oznaczenia
O widzisz , dziękuję  :kwiatek: Tak czy siak znalazłam inną , padokową z chęcią dopiszę się do zamówienia , do kogo mam się zgłosić?  :kwiatek:
To ja również chętna jeśli chodzi o zbiorowe,dokładnie na tą dereczkę,zakochałam się,na siwej byłaby świetna (każdy pretekst dobry  😜 )

http://www.robinsonsequestrian.com/sale/end-of-season-sale/rugs/petite-pony-standard-neck-quilt.html

edit: rozmiar 3'9" wg moich obliczeń to 118cm,zgadza się?
Kayra   Kucusiowy wariat :P
14 lutego 2013 18:54
iskierkowa, to długość dolna, wiec po grzbiecie wychodzi kolo 70 cm... jeśli liczymy tym sposobem odczeggra1, chyba że coś źle liczymy 😉
iskierkowa, to długość dolna, wiec po grzbiecie wychodzi kolo 70 cm... jeśli liczymy tym sposobem odczeggra1, chyba że coś źle liczymy 😉


Dzięki za pomoc,tak więc jeśli miałabym zamawiać-zamówiłabym zły rozmiar  😜 
Liczyłam na swój sposób i efekty..
Więc podbijam-do kogo się zgłosić,kto zamawia zbiorowo?  :kwiatek:
Kayra   Kucusiowy wariat :P
14 lutego 2013 19:14
iskierkowa, nie jestem na 100% :> 5,3 to wychodzi po grzbiecie 110cm (dobrze chyba liczę)?
Kayra -wychodzi mi podobny wynik 🙂 Albo małe konie w UK albo mają dużo sprzętu dla kucy o czym mogę pomarzyć w PL.
Pozostaje czekać na kogoś kto podejmie się zbiorczego,bo sklep świetny.Przy kolejnej wizycie w Irlandii szukam jeździeckiego i przylatuję do Polski z pełną walizką,przynajmniej tam jeździecki świat nie jest aż tak zacofany 🙂
dla przypomnienia
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2013 19:34
Do kogo wy sie chcecie zglaszac jezeli nikkt sie nie podjal i teg nie proponowal
jeżeli ktoś się znajdzie, to ja też jestem chętna na zamówienie.
Do kogo wy sie chcecie zglaszac jezeli nikkt sie nie podjal i teg nie proponowal


Nie chcemy się zgłaszać, kilka osób mówi (pisze),że jeśli byłoby zbiorowe to są chętne  😉 Poza tym czeggra1 służy pomocą,gdyby nam nie chcieli wysłać do PL-wtedy,jak wspomniała może nam pocztą przerzucić 🙂
W Equi-Point jest dzień darmowej dostawy Zamawiał kotś mam problem przy składniu zamówienia nie wiem co pozaznaczać...  🙄  Help zostały tylko 2h  🙇
A z czym masz problem ? wchodzisz na wybrany produkt wybierasz np.wielkośc opakowania , czy rozmiar i.t.p . potem dodaj do koszyka . Jak wejdziesz w kosz masz wybrane produkty i potem wybierasz
jak wys. czy poczta czy dhl i.t.d. i klikasz do kasy nie musisz być zalogowana , zarejestrowana wybierasz co chcesz i wypełniasz dane dane do wysyłki .
anetakajper   Dolata i spółka
15 lutego 2013 06:33
A to można zamówić np. za pobraniem ? 🙂
Anettt nie musisz mi jak dziecku tłumaczyć jak składa sie zamóweinia robiłam to nie raz.  🤔 ja spytałam co zanznaczyć żeby system nie naliczał mi kosztów przesyłki kiedy jest promocja na darmową dostawę  😉
Zaznacz odbior osobity i napisz do nich 🙂
właśnie odkryłam, że tu są jeździeckie ciuchy!  🤔
http://www.zalando.pl/sport-kobiety/?dir=asc&order=price&sport_type=Konne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się