Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 lutego 2013 22:02
Lenna, jak sie kreca to znaczy, ze ciagle proboje sie polaczyc, a jak nie jest polaczony, to nie mozesz ustawic statusu. Uruchom go ponownie.
Problem w tym, że nawet jak uruchamiam go ponownie to problem powraca  🙁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 lutego 2013 22:12
Lenna, a polaczenie z netem masz w porzadku? Mi tak robi, jak z niwyjasnionych przyczyn sygnal wifi zaczyna 'migac'.
Co oznaczają końcówki czasami dodawane do imion w Afganistanie- np. Amir-jan lub Amir-khan dodane do imienia Amir? Obejrzałam właśnie "Chłopca z latawcem" i trochę mnie to zaciekawiło. Kujka?  :kwiatek:
[quote author=Naboo link=topic=20.msg1687049#msg1687049 date=1360761837]
Takie gotowe zmielone jest lepsze niż robione samemu, bo jest odtłuszczone.

olej lniany to jeden ze zdrowszych  🙄
[/quote]

Wiem, wiem. Nie podważam jego walorów, ale wolę używać osobno.
honey, :kwiatek: puściłam priva. Dzięki 🙂
Słuchajcie, czy przy wyjsciu ze szpitala dostaje sie jakies dokumenty ? Bo mi nic nie dali, a nawet zabrali to, co miałam wcześniej. Jak sie upomniałam, to baba sie na mnie wydarła ze oni nie maja czasu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 14:42
Neila, wypis ze szpitala + wyniki badań (jeśli były przeporwadzane) + te co Ty przyniosłaś.
To dziady ! Kurka i co teraz ? Jechać tam i rozróbę robić ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2013 15:12
robić, robić.
To już w poniedziałek, dzięki dziewczyny. Ale rozmawiałam ze znajomą i ona pół roku temu też nic nie dostała.... Ponoć trzeba jakiś wniosek i zapłacić.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 15:19
To już w poniedziałek, dzięki dziewczyny. Ale rozmawiałam ze znajomą i ona pół roku temu też nic nie dostała.... Ponoć trzeba jakiś wniosek i zapłacić.


Proszę Cię żaden wniosek, żadne zapłacić! Oni mają obowiązek Ci wystawić wypis ze szpitala. MUSZĄ! I nie na wniosek i nie na kasę. ZA DARMO!
14 grudnia  trafiłam do szpitala, wyszłam 17tego. Dostałam wyniki badań krwi, posiewu oraz wypis. `

edit:

Też oczywiście nie dostałam go bez "jaj". Lekarz mi powiedział, że wychodzę, mam się spakować i czekać na wypis. Czekałam 4h po czym okazało się, że wypisu nie dostanę dziś, bo lekarze już poszli do domu (o 14).  🤔

Wypis odebrałam 2 dni później, ale jazdę zrobiłam, dla zasady, bo mam w porządku kierowniczkę, która nie potrzebowała świstka, że rzeczywiście mnie w pracy nie było, bo w szpitalu byłam a nie w Ciechocinku.
No nieźle, o wszystko trzeba się wykłócać.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 lutego 2013 16:35
Neila, można jeszcze poprosić żeby wysłali. Jak ja byłam to przed wyjściem ze szpitala trzeba było poprosić o wypis, którego przygotowanie trwało sporo czasu, więc w większości przypadków wysyłali. Mój doszedł po kilku dniach.
Był taki film, gdzie gruba, amerykańska, CZARNA mamuśka dowiaduje się że ma raka/ jakąś inną śmiertelną chorobę, rzuca wszystko i jedzie do do Czech do 5* hotelu, gdzie szefem kuchni jest Gerard Depardieu, żeby nauczyć się gotować. Naa końcu jednak nie umiera. Ktoś coś?

edit: MAM! Ostatnie wakacje 🙂
Pomocy! Coś wcisnęłam i teraz wszystko mi się otwiera w nowej karcie, dzięki czemu mam ze 20 nowych otwartych kart. Jak to odwrócić?
[url=http://www.filmweb.pl/film/Ostatnie+wakacje-2006-159062]Ostatnie wakacje[/url]
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2013 17:02
hanoverka, wyłącz przeglądarkę i spróbuj włączyć ponownie? ew. reset ustawień, ale to się wiąże z utratą zapisanych haseł, często wybieranych adresów itp.
jeżeli jadę gdzieś pociągiem i czekają mnie przesiadki w dwóch miejscach (wszystkie przesiadki z i do przewozów regionalnych), to jeśli kupuję bilet na pierwszej stacji muszę podać tylko stację docelową, czy mam mówić, że przesiadam się na stacji X i Y? bo są też pociągi z jedną przesiadką na tej trasie, które jadą zupełnie inaczej, wtedy różni się odległość w km, która zazwyczaj jest wydrukowana na bilecie... trochę pomieszałam. Ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak to jest? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2013 08:48
Stacja docelowa i o ktorrej wyjazf
Pytanie do użytkowników google chrome- dlaczego nagle bez powodu zniknęła mi opcja szybkiego wybierania najczęściej otwieranych stron? Nic nie wcisnęłam, nie zmieniałam żadnych ustawień- przy ponownym włączeniu komputera po prostu już się nie otwiera jak dawniej tylko jest biała kartka...
Jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć i pomóc wrócić do stanu poprzedniego? Niestety pomoc chorme'a nie pomaga :/
czym związujecie spinacie roladki?? chodzi mi o nazwanie tego. szpikulce są ok, ale wbite w roladke utrudniają opiekanie.
wiem że są jakieś "druciki" do związywania, ale...wie ktoś jak to się nazywa?? 👀 będę wdzięczna  bardzo
a wykałaczki nie pomogą?
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2013 11:26
rochnar, nikt Ci danych nie wyczyścił? masz teraz tę opcję, od nowa?
Wydaje mi się że nikt mi nic nie wyczyścił- zakładki działają normalnie i wszystko jest, tylko jak otwieram nową kartę to nie ma tych 8 ikon najczęściej oglądanych stron ani opcji na dole powrotu do ostatnio zamkniętych...
Już mi ręce opadają bo w ustawieniach próbowałam już wszystkiego... 🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2013 12:20
hmm, jedyne co mi przychodzi do głowy do ustawienia, ale skoro mówisz, że już wszystko tam próbowałaś to nie wiem  :kwiatek:
szepcik wykałaczki później tak z kawałkami mięska wychodzą. a kiedyś gdzieś widziałam wspomniane "druciki" i szukam żeby się zaopatrzyć. ale poszukiwania marne bez nazwy tego czegoś.

edit.
rochnar ale jesteś pewna że nie przeszłaś do części z aplikacjami? mam chromium co prawda ale mąż ma chrome. zbytnio różnic nie widać.. zerknę do niego i poszukam co mogło się stać..choć na moje zdolności cudów nie obiecuję  😁
rochnar jedną z możliwości,jest to, że przełączyłaś się na kartę z aplikacjami. Kliknij tą strzałkę obok.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2013 14:30
część z aplikacjami ma pasek "ostatnio zamknięte"... u rochnar też go nie ma.
nie wiedziałam, że jest Gold Miner na Chrome! uwielbiam tę grę  😁
No nie ma nic- jest totalnie biały ekran- widać tylko pasek zakładek...
ech...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się