Sesja/Studia i t d ;)

Powcy- ile poprawek? dasz radę!

Mi została matma w poniedziałek, oglądam w kółko etrapez i mam dość  😵
Może jest tu ktoś kto ogarnia korespondencje seryjną? (informatyka?) Męczę się z zadaniem 2 tydzień  😎 
A od poniedziałku nowy semestr, pomyśleć że tydzień temu nie mogłam się doczekać  🤔wirek: W sumie narzekać nie mogę bo plan na prawdę przyjemny..
Mgła dwie. Ale jakoś tak po prostu wszystko idzie nie tak, jak powinno... Wszystko się składa na to, że jest po prostu KIEPSKO, nie tylko te poprawki.
Dasz sobie radę, etrapez naprawdę pomaga, ważne tez żeby te zdania domowe p. Krystiana robić, filmiki oglądać i będzie dobrze :-)
Kurcze, mam egzamin dopiero w czwartek i tak mi sie nie chce zebrać do nauki że hej. Wydaje mi się że mam do niego kupę czasu i no po prostu nie mogę...  😵
Czekam jeszcze na wyniki koła z fizjologii zwierząt ale szanowny pan dr od ćwiczeń nie daje znaku życia i połowa z nas nie wie na czym stoi.  😤 A wypadało by zrobić ewentualne zaliczenie do końca tygodnia 😵
właśnie, niby kupa czasu ale... żeby się potem nie okazało, że z przewagą kupy! często im mniej czasu tym więcej udaję mi się ogarnąć  😉
Cariotka   płomienna pasja
17 lutego 2013 09:07
ja już umiem ponad połowę na chemię a egzamin mam w czwartek.
a fizjo nie wiem kiedy mam dowiem się w poniedziałek.
No i jak tam, kto jutro coś poprawia/zalicza, za kogo trzymać kciuki?  🏇
Ja jutro mam ostatnią szansę, musi się udać, bo już nie pamiętam, jakie to uczucie ZDAĆ egzamin  😂 😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
17 lutego 2013 22:39
Poprawa egzaminu z wytrzymałości.. A ja jeszcze nie tknęłam teorii...
Trzymam kciuki i liczę na kciuki, bo ta sesja mnie dobija..
Mnie trochę też dobiła, a to dopiero pierwsza sesja :emot4: z jednej poprawki zrobiły się dwie 👿, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej  👀
Będę trzymać kciuki jutro  🏇
Mlista_stopa ja jestem na wecie UWM  😉 napisałam Ci pw w sprawie dzielenia się notatkami, bo jeszcze nikomu nie oddałam tych z I roku 😉
dostałam właśnie wyniki fizjologii i ufff. Z głowy.  😀 Została tylko immunologia do której nie mogę się zebrać... 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2013 16:06
Ja dziś piąteczka z ostatniego egzaminu, teraz jeszcze tylko zalka z seminarki i kończę zabawę z semestrem V.
poprawiłam wstęp do kierunku,cieszę się bardzo. jeszcze tylko jeden egzamin i po sesji 😀 dzięki za kciuki.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 lutego 2013 16:20
Napisałam egzamin, jutro kolejny. Idę na piwo.
Zakończyłam dziś sesję!  🏇 Oba egzaminy przebiegły szybko i bezstresowo 🙂
Za to teraz będzie hardkor... letnia zapowiada się obiecująco: biochemia z biofizyką, fizjologia konia, uprawa roślin, genetyka. Takie tam "lajtowe" przedmioty  😵
U nas pojawił się dzisiaj plan na nowy semestr - wolne piątki, a w środy tylko angielski 😜
Jasnowata, a jak tam Twoja mikrobiologia, jak poszło?

Z genetyką to razem się będziemy męczyć :P uprawę roślin też mam z tym że w praktyce :P
Kotlet, mikro poszło śpiewająco! 🙂 Dziękuję jeszcze raz 🙂 Nawet jestem zadowolona z tej mojej poprawy, bo nie wiedziałam tylko co to jest fermentacja rzekoma (nie doczytałam :/ ). Na resztę pytań odpowiedziałam bez problemu, chociaż irytowało mnie, bo pani dr non stop mi dopowiadała, albo podpowiadała, nawet jak wiedziałam, ale musiałam wydobyć z końca języka jakąś nazwę 😉

Ja z uprawy roślin mam też ćwiczenia 😉
O rany, nienawidzę roślinek, robaczków, cytologii, a tego mam teraz najwięcej. Ehh i to akurat w letnim kiedy zaraz dzień będzie długi, Słońce zacznie przygrzewać i nie będzie czasu siedzieć nad książkami :P
Jasnowata, ja będę obrabiać pole przez jakieś pół roku... i najgorsze jest to że muszę to też robić w wakacje... mój plan wyjazdu na miesiąc właśnie legł w gruzach...
galopada_   małoPolskie ;)
18 lutego 2013 22:35
moj nowy asystent od anato....  😁 😁 wyobrazcie sobie wysokiego, świętego Mikołaja z baaaaaardzo groźną miną, poruszającego się baaaardzo powoli i budzącego przerażenie (nawet tych, którzy nie mają z nim zajęć  😁 )


http://www.ocen.pl/lecturer.php?action=show&who=7940
Kotlet, wow, to już tak w ramach obowiązkowych praktyk?
Jasnowata, praktyki to zupełnie oddzielna bajka... to są straszne zajęcia w "kolekcji roślin sggw" u strasznej (podobno) pani magister 😀iabeł: która jeśli zaniedbasz swoje poletko to Ci je likwiduje i masz rok w plecy 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2013 22:48
Galopada- ja też mam wykładowcę wyglądającego totalnie jak mikołaj, w dodatku mega sympatycznego. Zawsze jak go widzę, czuję się jak by były święta 😀
galopada_   małoPolskie ;)
18 lutego 2013 22:58
Strzyga to jest bardzo grozny sw. Mikołaj.... Generalnie jest postrachem na tej katedrze. Ma najgorsze statystyki zdawalności na egzaminie. Mojego chłopaka męczył o 7 czynność jakiegośtam mięśnia. Wiedział bez zająknięcia 6 ale kazał mu sobie przypomnieć. Po pol godzinie wymyslił  😂
Pisałyście tutaj o jakimś genialnym gostku, który udziela korków on-line? To było dosłownie kilka str temu ale za nic nie mogę znaleźć tych info. Szukajka też nic nie wypluwa. Poratujecie linkiem?
szalonakobyła, chodzi Ci o matme, tak? To wpisz w googla e-trapez. Typ ma jeszcze swoje filmiki na youtube jak tłumaczy zadania 🙂
p. Krystian Karczyński, tylko nie wiem czy na yt są jego całe filmiki.
kotlet, si o matmę 🙂 dzięki wielkie 🙂
zonk, dzięki 🙂 zakupię sobie takiego "kursa" na próbę 5 dyszek to nie majątek a może pchnę coś do przodu 🙂
etrapez jest chyba na torrentach, ja przynajmniej gdzieś znalazłam w Internecie😉 no i matmę dzięki temu zdałam!🙂 a na zajęciach byłam może ze 3 razy w ciągu całego semestru tak więc jak najbardziej polecam!🙂
szalonakobyła na yt są w sumie urywki. Ja znalazłam większość kursów na chomiku spakowanych do jednego pliku i ciekawej nazwie ,, coś tam". Tylko trzeba było wysłać jakiegoś smsa za kilka złotych, żeby dostać kod, aby móc to ściągnąć, bo pojemność jest spora.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się