Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

szepcik wykałaczki później tak z kawałkami mięska wychodzą. a kiedyś gdzieś widziałam wspomniane "druciki" i szukam żeby się zaopatrzyć. ale poszukiwania marne bez nazwy tego czegoś.



Czy to nie sa po prostu szpikulce do rolad?
rochnar mój mężu znawca domowej szkoły, podpowiada że ktoś musiał raczej coś niecoś wyczyścić.. chyba że jesteś w aplikacjach.. a może już po kłopocie.

Anka szpikulce a i owszem, ale tym czymś się owijało, nie spinało  🙄
.. i chyba znalazłam, choć mnie zastanawia czy one się nadają na wysoką temperaturę smażenia/pieczenia..?
http://allegro.pl/vacu-vin-szpikulce-sznurki-silikonowe-mies-i2964627343.html

edit.
a widzę że do 230 stopni..
jupi  😅

Udało się!
Okazuje się że aktualizując się, chrome sam sobie ściągnął coś o nazwie 'detla' i 'delta cośtam' i przez to wszystko zniknęło!
Jak db że brat znalazł chwilę i mnie poratował 😀

Dzięki wielkie za próbę pomocy!
Szafirowa Internet pracuje bez zarzutów, więc to chyba nie to. Za każdym razem jak otwieram komputer to status nie mogę się ustawić a szkoda bo czekam na informację od kuzyna z Ameryki  🙁 Akurat teraz się musiał dziad zepsuć.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 lutego 2013 21:27
Lenna, mi tez internet chodzi, a skype czasem nie laczy. moze kwstia skypa? aktualizowalas?
Czy ktoś kojarzy nazwę bajki, kreskówka, bohaterami była rodzina w kosmosie bodajże, do domu wjeżdżało się na takiej taśmie jak na bagaże na lotnisku i mieli gosposię-robota?
Jetsonowie 😁
calore, taaak dziękuję! :kwiatek: 🤣
wie ktoś może jak to jest ze zwrotami biletów w empiku? da się w ogóle? kupiłam dwa bilety na impreze, jednak niestety nie mogę iść, paragon jest. jest to możliwe? jak tak to tylko w empiku, w którym kupiłam bilet?
przeztysiacmorz, można tylko w przypadku odwołania eventu bądź znaczącej zmiany programu, z paragonem w salonie w którym kupiono bilet
niemiłek, dzięki 🙂 już na szczęście udało się znaleźć chetnych
Jako, że staram się przekonać do chroma, bo opera naprawdę już pada, to mam do Was pytanie...
Jak mogę ustawić ulubione zakładki na głównej stronie? Tzn w tych okienkach. Pokazują mi się ostatnio otwarte, a ja chcę mieć tak jak w operze, zapisanych kilkanaście ulubionych zakładek, z których korzystam codziennie...
Możesz sobie przypiąć zakładki i będą Ci się otwierać za każdym razem przy uruchomieniu przeglądarki. Ale uwaga, jeśli otworzysz nowe okno i najpierw zamkniesz okno z zakładkami a potem to drugie to zakładki, się odepną.
Dodatkowo na pierwszej stronie nowej karty będą Ci się wyświetlać najczęściej odwiedzane strony.
szafirowa Dziś przy włączaniu pojawił się komunikat: " Brak dostępu do bazy skype. Najprawdopodobniej inny proces Skype ma do niego dostęp"
To masz przez jakis blad otwarty Skype podwojnie (tez tak ostatnio mialam). Zamknij skypa poprzez ctrl+alt+delete i otworz na nowo. Prawdopodobnie bedziesz musiala sie na nowo zalogowac.
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lutego 2013 17:15
bostonka, ja nie Kujka, ale właśnie sprawdziłam w książce "Chłopiec z latawcem" (na końcu jest słownik), co oznacza"dżan" i oznacza to "drogi, kochany".
Scottie, dziękuję!
abre, dziękuję, ale chyba nie o to mi chodziło... jakoś przeżyję 🙂  :kwiatek:

[s]A jak ustawić motyw, który sobie ściągnęłam, później miałam inny i teraz tego poprzedniego nie mogę już ustawić :/[/s] juz wiem, trzeba zresetowac przegladarke...
Czy jak pracowałam chwilę w zeszłym roku na umowę -zlecenie to powinnam dostać do rozliczenia PITA ?
I jeśli tak to do kiedy powinni mi go przysłać?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2013 20:47
Alaska, do końca lutego.
Co do PIT-ów czy jeśli w zeszłym roku nie miałam żadnego przychodu to muszę wypełnić PIT-a samymi zerami? Mój brat tak swego czasu robił bo mówił że tak jest bezpieczniej a ja w tym sensu nie widziałam...
Przepraszam, że tak zawracam dup* z tym chrome, ale nie mogę się przestawić :/
Zielonego pojęcia nie mam jak (i też nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji) grupować karty w przeglądarce...
W operze miałam coś takiego, że mogłam mieć otwartych np. 10 zakładek, z czego 5 dotyczyło dajmy na to aukcji na ebayu i allegro. Mogłam sobie te 5 zakładek podpiąć pod jedną i zajmowały wtedy mniej miejsca w całym oknie.

Coś na tej zasadzie:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2013 21:35
Co do PIT-ów czy jeśli w zeszłym roku nie miałam żadnego przychodu to muszę wypełnić PIT-a samymi zerami? Mój brat tak swego czasu robił bo mówił że tak jest bezpieczniej a ja w tym sensu nie widziałam...


Nie musisz.
ovca   Per aspera donikąd
17 lutego 2013 22:45
HELP! nie mogę zalogować się na fejsa, przy każdej próbie (niezależnie, z jakiego komputera chcę się zalogować), wyskakują po kolei następujące okna:
co robić?  👀
Jeśli przez przypadek wysłałam na fejsie zaproszenie do znajomych, ale od razu anulowałam to adresat będzie to widział na swoim profilu?
Niechcący zaprosiłam pewnego aktora.  😵
Krupnik., oj tam, nie przejmuj się 😉 Aktorzy dostają setki zaproszeń od swoich fanek :P
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 lutego 2013 09:56
Czy istnieje na rynku słownik polsko - angielski, dotyczący zagadnień weterynaryjnych?

Posiadam słownik Black's Veterinary Dictionary, ale on zawiera definicje angielskich słów po angielsku (taka encyklopedia).
Z czego robi się bazę pod tego typu maski?
[img]http://i.ebayimg.com/t/Venetian-Masquerade-Ball-Party-Mask-Antique-BLACK-Prom-/01/!BngYzt!CGk~$(KGrHqEH-D0EtrQGqcPOBLjub9Z8ng~~_45.JPG[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2013 15:54
ovca, chyba złapałaś wirusa... nie wiem czy na komputerze i zapora FB (o ile istnieje  😁 ) Cię blokuje, czy na odwrót - na FB i zapora na komputerze blokuje... polecam przeskanować antywirem, może pomoże.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się