Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Ktoś wie czy ta strona jest aktualna jeśli o havensa chodzi?  https://sites.google.com/site/paszedlakonihavens/  Muszę się w końcu zebrać, jak mi się skończy co mam i tam zadzwonić.
Bo różnica 12 zł na worku ze starym młynem, no robi różnicę.
Zamawiałam w Atosie havensa w takiej samej cenie co na tej stronie, ale już nie ma i  z wysyłkami u nich też różnie bywa.
Dava   kiss kiss bang bang
14 lutego 2013 18:09
Alaska daj znać jak się dzwonisz czy to aktualne  :kwiatek:

U nas można nabyć Hippolyta i jest zawsze na stanie. Fajny jest ten Marstall ale szkoda, że nie go w Krakowie od ręki.
Sukces i Besterly dla mnie jest syfne (musli jeszcze jako tako ale reszta...) no i efektów po podawaniu jakichkolwiek nie widać.
Ja osobiście karmie Baileysem i szczerze polecam. Super skład i dobra cena (plus darmowa wysyłka). Pewnie przy zamawianiu większej ilości jest też super zniżka itd. Kody można zbierać i wymieniać na darmową paszę.
Taka szkoda, że D&H zrobił się kurde za drogi...

Tak właśnie w temacie. Kupie gdzieś w Krakowie 'od ręki' magnez jakikolwiek ale z tryptofanem?  😵
Może ktoś widział albo ma jakiś stary zapas?
Niestety wycofali ten środek wiec jedynie w starych partiach będzie.
Proszę, proszę bo nie uśmiecha mi się z USA ściągać procha  😀iabeł:
Dava coś znalazłam w Amigo, ale nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi http://amigo-konie.pl/derbymed-flegnomag-dodatek-dietetyczny-dla-koni-lagodzacy-reakcje-stresowe-1000g.html
Tak,ten Havens,natomiast zamawiając od nich po kilkanaście worków na raz miewałam różne przygody - a to państwo potwierdzili zamówienie i przywieźli do stajni...ale na miejscu informowali nas ze np. jednego rodzaju paszy nie ma, albo termin dostawy się przesuwał i tłumaczyli się tym że klient z innej stajni nie złożył jeszcze zamówienia a mają po drodze.
Dawali rabat dość duży i pow. 10 worków dowozili do stajni.
Ja od niedawna karmię Saracenem, darmową wysyłkę pasz ma też sklep galopada, ze Szczecina, wysyłają tak pasze eggersmanna.
wybiera się ktoś na konsultacje z Markowskim do Łężkowic ❓
Amigo internetowe obsługuje hurtownia w Będzinie.
Dcg miewało produkty Foranu, może im został jakiś Nutri calm, on ma magnez z tryptofanem. Tylko ich strona nijak się ma do stanu rzeczy w sklepie.
Dava   kiss kiss bang bang
14 lutego 2013 18:43
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

No bo często sklepy internetowe zmieniają ceny jeśli są nowe, a składu już zawsze zapominają 😉
Jak się pytałam dzwoniąc, to nikt mi nie umiał odpowiedzieć czy produkt, który zamówię będzie miał tryptofan czy nie...
No to ja mam wiedzieć to  😵

Szkoda, że z Havensem takie jaja. Fajne są te pasze  🙂
http://www.horse-trade.pl/pl/p/Magnez-EQUIPOWER/741 jeszcze w horse trade.
Cortaflexu So Calm też ma Mg + tryptofan. I z equiminsa Serenity.
edit:
Może się polepszyło z "obsługą klienta" 😉 Ostatnie zamówienie robiłyśmy ze znajomą ok. roku temu.
Jest też przedstawiciel D&H, daje zniżki, a wysyłka pow. 100 zł gratis 🙂
Jeżdżę do Havensa przynajmniej raz w miesiącu. Ceny podane w linku już nie aktualne od jakiegoś czasu.
Jeśli ktoś chciałby coś od nich zamówić, to dajcie znać.
Można odebrać u mnie w stajni albo dowiozę do Facimiecha.
a u Gniadego jest miejsce? Znajoma szuka stajni.


Jest jeszcze jedno ostatnie,a przynajmniej w poniedziałek jeszcze było, trzeba zadzwonić i zapytać
Jeżdżę do Havensa przynajmniej raz w miesiącu. Ceny podane w linku już nie aktualne od jakiegoś czasu.

Też jeździsz do Wadowic? Ja zwykle biorę tylko po dwa worki bo więcej nie potrzebuję a paliwa trochę idzie...niestety w DCG nie zawsze mają na stanie :/
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie można niedrogo przespać się w okolicach ośrodka jeżdzieckiego u Szarych?
ile to niedrogo?
Jest zajazd Kosynier, pokoje od 80zł
Może jakaś agroturystyka/ tanie pokoje? Do 50 zł.
Też jeździsz do Wadowic?

Tak, mam blisko i bez korków 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lutego 2013 20:43
Savannah w SK Stary Młyn wynajmują pokoje ale nie wiem jaka cena  🙂
Czy ktos moze mi podeslac jumer do Marty Gindy prosze  :kwiatek:
Ooo przeoczylam 🙂
Remedioss   2* Parelli Professional
16 lutego 2013 18:31
Z tego co wiem konsultacje w przyszły weekend w Łężkowicach się nie odbędą. Brak chętnych.
Najbliższe egzaminy na Brąz i Srebro w Pcimiu odbędą się 22 lutego i 16 marca 2013r.
www.agroturystykakonna.pl
A 24 w Bolecinie.
Witam.
Możecie mi napisać coś o stajni w Tomaszowicach, jaka cena, opieka, czy konie są regularnie wypuszczane na padoki, warunki do jazdy i czy są jakieś wolne miejsca. z góry dziękuje za informacje 🙂
A ja mam pytanko ile kosztuje pensjonat w Facimiechu?  😉
Z tego co wiem to 1000 zł 😉
A ja mam pytanko ile kosztuje pensjonat w Facimiechu?  😉


W starej stajni 900zł w nowej 1000zł
Dzięki za info Remedioss.
Ja mam pytanie co do stajni w Woli Zabierzowskiej / Batorskiej.
Jak tam wyglądają jazdy w teren?



Na Woli Zabierzowskiej na ogół jeździ się pogalopować po wałach, możliwy jest również wypad do puszczy 😉 na Woli Batorskiej częściej puszcza 😉
[quote author=Justyna Trz link=topic=196.msg1688217#msg1688217 date=1360852429]
Ja mam pytanie co do stajni w Woli Zabierzowskiej / Batorskiej.
Jak tam wyglądają jazdy w teren?



Na Woli Zabierzowskiej na ogół jeździ się pogalopować po wałach, możliwy jest również wypad do puszczy 😉 na Woli Batorskiej częściej puszcza 😉
[/quote]

Dzięki 🙂 a bez problemu 'dają' konie w teren?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się