Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

pyskówki wrotki/ktoś - Dworcika są obustronnie na jednakowo dennym poziomie
ja moge sie podzielić informacjami z fermy norek amerykańskich
dopuszczanie jest w marcu, samice sie wkłada do klatek samców, każda samica jest dopuszczana do 2 samców aby mieć pewność, że będzie miała młode, przed dopuszczaniem samice mają obcięte pazury i są zaszczepione a ubój jest od listopada (ferma o której piszę ubiłą w zeszłym roku ponad 60 tys szt) i ubój wygląda tak, że norki są wkładane do specjalnego wózka i zagazowywane, następnie trzeba je zametkować i jadą do zdjęcia skór
jeśli chodzi o jedzenie to dostają papke z ryb, kurczaków, zboża, itd jesdnym słowem muszą dobrze jeść aby mieć piękne futro
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 lutego 2013 10:22
ja moge sie podzielić informacjami z fermy norek amerykańskich
dopuszczanie jest w marcu, samice sie wkłada do klatek samców, każda samica jest dopuszczana do 2 samców aby mieć pewność, że będzie miała młode, przed dopuszczaniem samice mają obcięte pazury i są zaszczepione a ubój jest od listopada (ferma o której piszę ubiłą w zeszłym roku ponad 60 tys szt) i ubój wygląda tak, że norki są wkładane do specjalnego wózka i zagazowywane, następnie trzeba je zametkować i jadą do zdjęcia skór
jeśli chodzi o jedzenie to dostają papke z ryb, kurczaków, zboża, itd jesdnym słowem muszą dobrze jeść aby mieć piękne futro


I to cię wkurza na re-volcie?  😎 Interesujące 😉 .. masz na myśli kogoś sensownego czy tak ogólnie piszesz?  😁 👍
a tak na poważnie chyba Ci się  wątki pochrzaniły  😉
sorry pomyliłam wątki  :kwiatek:
a mnie wkurza weronero i jej codziennie wstawiane ogłoszenie 'przyjmę czterokopytnego przyjaciela'... No ile można...
Carunia, to się zgłasza 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lutego 2013 10:56
Jedno słowo- Mia 😵
Jedno słowo- Mia 😵


a chciałam napisać to samo...wyprzedziłaś mnie  😵
[quote author=CzarownicaSa link=topic=785.msg1697438#msg1697438 date=1361616994]
Jedno słowo- Mia 😵


a chciałam napisać to samo...wyprzedziłaś mnie  😵

[/quote]

i ja dołączam. Poczytałam posty Mia i ..... ma złotą odznakę, wygrała zawody, jest w ciąży i prosi o radę jak najechać na przeszkodę... sporo jak na dwie godziny
I sporo jak na 15latkę  🙄
Takich to już tu sporo było.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lutego 2013 11:21
Zaraz ktoś nakarmi trolla i się zacznie... ech.
Zastanawiam sie poważnie nad rezygnacja z forum.
Zawsze uważałam, je za pewnego rodzaju twór, może nie idealny, ale żyjący pewnymi zasadami.
Raczej subiektywnymi niż obiektynymi.
Niestety coraz bardziej widać stronniczość, klikę, to ze są użytkownicy "lepsi" i "gorsi"
Dla mnie chyba formuła sie wyczerpała....
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 lutego 2013 18:15
Mnie chyba coś omija, jedyna re-voltowa Mia jaką kojarzę ma 21 lat a nie 15 i wypowiadała się ostatnio w wątku o butach- nic o ciąży, złotej odznace itp. Chodzi o innego użytkownika? (pewnie tak  😉 ) W którym wątku takie ciekawe rzeczy można znaleźć?
Myślę, że warto byłoby dodać, że chodzi o użytkowniczkę ♥Mia♥, a nie Mia - żeby nikt nie miał wątpliwości.

http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=25955
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 lutego 2013 18:18
Dzięki  :kwiatek: Zdecydowanie warto to dodać, bo nasza Mia będąca fajną osobą ma nieciekawą antyreklamę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2013 18:20
masakra  😵
ale wydaje mi się, że to zwykły troll...
edit: nie wiem gdzie przecinek:
"że to, co robi ta osoba jest" czy "że to co robi ta osoba, jest", więc będzie tu i tu  😁


Wkurza mnie tego typu podejście. Nie wiem, więc sobie wybierajcie. Bo słownik... albo chociaż Google, które mogą podać odpowiedź na tacy... gryzą?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2013 16:33
Dworcika, nie napisałam, żeby ktoś sobie wybierał. miałam dzisiaj ciężki dzień i zwyczajnie mi się nie chce myśleć nad tym, gdzie postawić idiotyczny przecinek. adnotacja była po to, żeby się nikt nie czepiał, że nie ma przecinka/jest ich za dużo. ale jak ktoś chce psa uderzyć to i kij znajdzie  🙄
a tak offtopując, to nie będzie "że to, co robi ta osoba, jest"? czytałam tego posta, ale nie chce mi się teraz szukać, żeby całe zdanie znaleźć.
hehe, kupa ludzi źle stawia przecinki i w większości przypadków nikt tego nie wytyka, więc nie wiem, po co taka szopka.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2013 16:37
calore, bo nie lubię pisać niepoprawnie. i jeszcze innym wytykam, powodów do przyczepienia się jest więcej. dziękuję za uwagę z przecinkami, poprawię.
Facella, jak nie lubisz, to sprawdź. Pół minuty roboty. Albo układaj zdania tak, żeby nie mieć wątpliwości.
Nie lubisz pisać niepoprawnie, a zdania wielką literą nie zaczynasz 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2013 17:00
bo to już jest lenistwo (-; zresztą, co się będę tłumaczyć.
A mnie wkurzają niektóre prośby o pomoc. Nie wszystkie, ale jednak.
Na przykład ta o pomysły do książeczki dla przedszkolaków.
Niby coś tam, coś tam dla dzieci a potem się okazuje, że to materiał reklamowy stajni.
Time: kujka - za darmo!  🙂
mają na celu zachęcenie do jazdy i propagowania jeździectwa oraz wiadomo korzystania z naszej stajni  🙂


Pomysły, teksty to też jest wartość. I jeśli nie ma na to kasy, trzeba samemu ruszyć głową.
Przypomnę dyskusję o nazwie sklepu. Karolass poczuła się w obowiązku i zaproponowała rewanż.
A tu? Dajcie a my sobie zarobimy.
Podobnie wkurzają mnie prośby o klikanie w konkursie. Takie z gatunku : kliknij i....
i tyle. Jak już się taką prośbę zamieszcza to można się chyba wysilić i jakoś uzasadnić?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 marca 2013 10:40
Taniu myślę, że w wątku z prośbą o klikanie "lubię to" jest sporo tych samych osób, które sobie pomagają- ja np nie widzę problemu jak ktoś mnie prosi o mój głos- to tylko jedno kliknięcie. Ale będzie mi miło, jeżeli ta osoba rownież mi pomoże jak będę prosiła 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 marca 2013 12:22
W ten sposób można pojechać po całym wątku żółtodziobowym. "Wy mi pomóżcie a ja zaoszczędzę na trenerze".
Jak ktoś ma jakiś pomysł to wpisze w wątku o książeczkach, przecież tam Time szuka pomysłów i porady a nie gotowca do wklejenia do książeczki. Jeśli uważasz swoje pomysły za tak świetne i oryginalne że chcesz za nie kasy, to nie wpisuj ich w wątku tylko złóż ofertę na pw. Kiedyś ktoś pytał o pomysły na zajęcia dodatkowe dla dzieciaków na obozie. Przecież to też w pewnym sensie pomoże zarobić stajni bo jak dzieciaki będą zadowolone z obozu to przyjadą za rok, może ze znajomymi- też zarobek.
No i myślę że takie pomysły mogą się przydać też innym.
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2013 13:10
coraz więcej osób ma tu jakąś postawe roszczeniową  🙄  to już nie można pomóc (chociażbym głupim kliknięciem "lubie to" itd.) za  "dziękuje" ?  🤔
koniaraw mnie wkurza, a raczej nie tyle ona co jej podpis, który rozjeżdza mi forum na telefonie 🙄
O! Znowu pasożyt:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,90943.0.html
Dobrze _Gaga odpisała.
I to nie jest tak, że ja odmawiam pomocy. Przeciwnie.
Po tylu latach kontaktów ze studentami a raczej "studentami" wiem o czym piszę.
Obecna edukacja to jakaś kpina.
kujka   new better life mode: on
07 marca 2013 09:02
To nie pierwszy taki pasozyt, jesli chodzi o pisanie pracy. Sama czasem zadawalam niewygodne pytania w watku o studiach/studiowaniu, jak ktos pisal "eeej wybralam sobie temat XYZ na prace licencjacka, to co mam napisac? moze ktos ma pomysl albo zna ksiazki o XYZ?".

co zrobisz? takie czasy, nic nie zrobisz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się