Cavaliada Warszawa

konwalia, dzięki za odp :kwiatek:
na tiketpro można zobaczyć podgląd planu i miejsc jest jeszcze bardzo dużo wolnych
które miejsca beda najlepsze? Te w sektorach przy lozy i po drugiej stronie na przeciw czy te w naroznikach?
Wg mnie najlepsze są po bokach, czyli tak, przy Vipach i spikerce 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 lutego 2013 09:50
Ja na karnecie wybrałam w H na dole ale i tak pewnie każdy będzie siadał jak będzie chciał, jak zwykle 😉


EDIT! Z FB Cavaliady:

"Już jutro w samo południe można będzie nabyć pojedyncze bilety na CAVALIADĘ Warszawa 2013. Karnety nadal będą dostępne, ale jeżeli chcesz mieć pierwszeństwo wyboru miejsca kup go dzisiaj!"

No i bardzo nie fajne zagranie- miejsca są numerowane i tam gdzie zaznaczysz na bilecie tam masz siedzieć już do końca :/
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 lutego 2013 21:56
słabo...

a czy mi się przywidziało czy w tym roku nie ma ujeżdżenia?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 lutego 2013 22:33
Szkoda ze napisali ze masz siedziec tam gdzie na bilecie teraz, kiedy ja juz karnet mam od dawna w domu. Dobrze ze chociaz w h zarezerwowalam za to na samym dole przy przejsciu :/
Monny   bez odbioru .
19 lutego 2013 23:19
No i bardzo nie fajne zagranie- miejsca są numerowane i tam gdzie zaznaczysz na bilecie tam masz siedzieć już do końca :/


Ludziom nie dogodzisz. W Poznaniu ludzie narzekali własnie, że miejsca były nienumerowane 🙂😉)
Oj, no chyba nie będzie tak źle, przecież nikt nie będzie chodził po trybunach i sprawdzał, czy siedzisz zgodnie z numerkiem na bilecie. A jak będą tłumy na jakimś konkursie, to miejsce siedzące masz zapewnione 😉.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2013 07:34
słabo...

a czy mi się przywidziało czy w tym roku nie ma ujeżdżenia?


pisałam już o tym kilka razy. Nie ma ujeżdżenia.
Misskiedis my też mamy w H  🥂 więc do zobaczenia
Ja też sektor H, rząd 3 miejsca 6 i 7 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 lutego 2013 11:28
Ja mam rząd I miejsce 1 czyli jestem na dole, przy barierce, od przejścia. Gdybym wiedziała, że będę musiała siedzieć w miejscu z biletu, to może bym gdzieś indziej wybrała. I na bank znajdzie się jakiś maruder co to się będzie wykłócał, że jego miejsce zajmujesz nawet jak się na 5 minut do znajomych przysiadłaś bo wolne było, a wokół miejsca pustki 😜
Misskiedis, to się grzecznie uśmiechniesz, przeprosisz i wstaniesz 😉 To chyba nie problem. Już od jakiegoś czasu miejsca są numerowane ale na wielu konkursach są pustki i można swobodnie się przemieszczać.
A już wiadomo co będzie na pokazach? Chciałam pojechać, ale jak nie ma ujeżdżenia i wykłady też ubogie, to nie wiem czy warto planować wyjazd i kupować bilety, czy lepiej odpuścić, bo jak i blok pokazów będzie marny, to tylko strata kasy.
Czy w zeszłym roku zabrakło miejsc? Bo nie wiem, czy kupować karnet/pojedyncze już teraz i szybko się decydować, czy mogę jeszcze poczekać i spokojnie się zastanowić?
W zeszłym roku było mnóstwo wolnych miejsc, ale za to nie były numerowane 😉
a jak to jest jesli wchodzi się nie na bilet tylko na bransoletkę?
Jak rozwiązali problem miejsc?
kaszmirowa2302, co roku tuż przed wejściem można trafić na kogoś, kto chce sprzedać bilet. Na szczęście to nie są koniki 😉
ja też mam w H na dole na zdjęcia, ale chciałam jak co roku chodzić po calym torwarze, bo nie wszyscy znajomi sa w H  👿
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
20 lutego 2013 19:41
Ja też sektor H, rząd 3 miejsca 6 i 7 🙂


to mamy obok siebie miejsca! 😀 ja mam rząd 3 miejsca 4 i 5 :P
A są jakieś zapisy na te wykłady? Z tego co pamiętam w tamtym roku trzeba się było zapisać.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 lutego 2013 21:17
Abre, nie mówię o osobach zwracających uwagę tylko o kłócących się o miejsce, mimo że zajęłaś je tylko na 5 minut 😉

Corraline, zapisy na wykłady mailowo, na "naturalowe" nie ma już miejsc
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 lutego 2013 18:43
Kurcze, szkoda tego ujeżdżenia. Dobrze, że mam 100km, to chyba wpadnę tylko na sobotę, popatrzeć i konia trochę obkupić.
Bardzo proszę o radę. W jakich sektorach najlepiej się ogląda i z jakich rzędów? Nisko, wysoko? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi, jestem na etapie kupna biletów.
to mamy obok siebie miejsca! 😀 ja mam rząd 3 miejsca 4 i 5 :P

To super  💃 Fajnie będzie poznać  😅
Tempesta, w sektorach na tych dłuższych ścianach, byle nie w rogach 😉  najlepiej miejsca pośrodku sektora.
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Czy jak się kupuje pojedynczy bilet [np. jak ja - tylko na sobotę], to nie wybiera się miejsca? Właśnie kupiłam przez Ticketpro i nie było takiej możliwości...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 lutego 2013 17:13
Czy w tym roku również znak rozpoznawczy to czerwona wstążka?  😉 (założyłabym koszulkę re-volty ale pewnie będę musiała mieć fundacyjną)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się