TRANSPORT- szukam, oferuje

W dalszym ciągu poszukiwany transport na trasie janów lubelski - warszawa
jednak sprawa okazała się bardziej skomplikowana nież kto kolwiek się spodziewał więc jak narazie niewiadomo z czym mamy doczynienia. Jeżeli do piątku coś się dowiem napewno się odezwię
Szukam transportu na trasie Warszawa -Holandia
może ktoś jedzie i ma miejsce
ewentualnie nasz koń będzie jechał i będzie wolne miejsce
karolciaequilano   marzenia się spełniają
29 listopada 2012 16:04
nieaktualne
efeemeryda   no fate but what we make.
01 grudnia 2012 20:02
nie chodzi o konia, ale sprawa pilna, nie chcę zaśmiecać, ale nie wiedziałam gdzie to umieścić, nad rzeką w Mysłowicach zostały znalezione szczeniaki, w obecnym miejscu mogą zostać do jutra, jest szansa na kolejny dom tymczasowy ale potrzebujemy pilnego transportu na jutro z Katowic do Wrocławia, czy ktoś się wybiera i zgodziłby się je zabrać? Inaczej trafią do schroniska...
Cała sprawa opisana tutaj: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.172002776274888.45700.100003954999335&type=1
najpewniej w okolicach następnego weekendu, bądz lekko pózniej będziemy jechać na pusto ŁÓDŹ-KRAKÓW, i tego samego dnia z jednym miejscem zajętym KRAKÓW-ŁÓDŹ. zapraszam jakby ktoś chciał.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 grudnia 2012 20:26
Najprawdopodobniej bede miec 1 miejsce w trajtku na zawody do Robsona w dn. 15-16.12 z Grudziądza. Szczegoly na pw🙂
Potrzebny transport dla ... psa 😀 Z Lublina do Olsztyna - moze ktos sie wybiera?  👀 Moze byc nawet pociagiem.
szukam transportu dla konia na trasie
Kraków - Rzym
Pod koniec grudnia albo na początku stycznia będę jechać z koniem z janowa lubelskiego do warszawy. Może ktoś chce się załapać na transport w te stronę albo najlepiej na drogę powrotną?
nas dzisiaj przewoził Triada Liu Shin i bardzo bardzo wszystkim go polecam  😀
szybko, bezpiecznie, miło i niedrogo  😉
Szczerze polecam usługi transportowe forumowej Donii Aleksandry: punktualnie, sprawnie, komfortowo i bezpieczną przyczepą, kierowca jak najbardziej pomocny.
Kilka tygodni temu wiozłam konia (nasza najdłuższa dotychczasowa trasa) i obyło się bez dodatkowego stresu. 🙂
Ja szukam transportu na 14 lutego na trasie Kraków-Opole może ktoś jedzie? 👀 :kwiatek:
[s]Szukam transportu na ostatni weekend stycznia (26, 27 styczeń). Trasa niedaleko- Konik Stary- Wiązowna (ok. 10 km).[/s]
Można usunąć 🙂
A ja szukam transportu w lutym na trase Białystok 🤔trzałka: Kraków lub odwrotnie.Może ktoś jedzie ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 stycznia 2013 13:08
czy ktoś się wybiera przez Gorzów Wlkp do Łodzi w lutym? I ma wolne miejsce?
Będę jechać po konie z Krakowa za Zieloną Górę na początku lutego. Może kotś potrzebuje zawieźć konia na tej trasie?
Planowany jest wyjazd koniowozem na trasie Kraków-Warszawa-Olsztyn-droga powrotna do Krakowa. Do Olsztyna 2 miejsca, do Krakowa 1 miejsce.
W najbliższą sobote bede jechała z Warszawy pod Wrocław, do Wrocławia 1 miejsce, z powrotem 2
[s]+/- opole -> kraków potrzebny transport dla 2 koni. tel. 669 114 427, mail: agnieszka.zera@gmail.com[/s]
nieaktualne
Po raz kolejny gorąco polecam usługi transportowe forumowego rider1. Szybko, sprawnie, profesjonalnie, bezpiecznie i komfortowo. Duża, przestronna, zadbana przyczepa. Naprawdę pełen profesjonalizm.
Witam,
W pierwszych dniach lutego będę wiozła konia (klacz) Poznań - Warszawa. Samochod Warszawa-Poznań będzie pusty, z powrotem będzie jedno wolne miejsce. tel 501 092 881
JADĘ W ŚRODĘ 13.02.2013 Z WARSZAWY DO GLIWIC (DR. GOLONKA) PO KONIA. W TAMTĄ STRONĘ JADĘ PUSTO. JEŚLI POTRZEBNY TRANSPORT PROSZĘ O KONTAKT-603123807 (FARID)
W niedziele mam odznakę , ale mam problem z przewozem konia . Może zna ktoś jakąś osobę która mogłaby tanio mi przewieść konia ?
Albo może ktoś by się chciał dołączyć i pojechać w dwa konie (może by się jakoś podjechało do innej stajni po drugiego konia )? Jestem z Warszawy , jadę z Józefowa koło Legionowa Do stajni Aromer  Halinów .
Na przełomie lutego i marca planowany jest transport na trasie Warszawa-Olsztyn-Trójmiasto i z powrotem. Mamy wolne miejsce w przyczepie.
Pilnie szukam kogoś z Warszawy lub najlepiej okolic Piaseczna, kto jutro mógłby mnie przewieźć z koniem z Ustanowa do Prażmowa. 10km. Dzisiaj transport mi się odwołał i nie mam jak się przedostać... :emot4:
Szukam transportu poczatek marca okolice Warszawy-Wiedeń i spowrotem. Ktoś się może wybiera lub zna kogoś kto przewozi konie lub wypożycza przyczepe?
Szukam transportu dla jednego konia na ten weekend ( 23-24.02.) Warszawa -> Legnica
Met   moje spore
20 lutego 2013 17:19
potrzebny transport dla 3 koni na trasie Wrząca Wielka (okolice Rawicza) ---> Wojsławice gm. Kazimierza Wielka (Kraków)
przeprowadzka planowana na marzec
tel. 669 114 427
jakbys sie nie zorientowala, to ten watek sluzy do czegos innego.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się