Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Ten wątek powinien zostać przeniesiony do jakiegoś specjalnego działu dla dzieci, gdyby był taki dział.
wątek zamknięty
Ciekawe... Sorry  ale to forum coraz bardziej schodzi na psy ,nie obrazajac psów.


Przepraszam, że się wtrącę, ale KIM TY JESTEŚ, żeby wystawiać takie oceny?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 lutego 2013 17:25
MissTake, normalnym użytkownikiem. Niedojrzałym i nierozgarniętym, piszącym średnio mądre rzeczy, ale to skutecznie mogą ograniczyć modzi. Wstawki typu 'kim ty jesteś, żeby mówić tak i tak' są poniżej pewnego poziomu.
Julie,  jestem zdania, że otwierając  ten konkretny wątek skutecznie obniżam IQ całej dzielnicy.
wątek zamknięty
[quote author=mikusiowaaaa link=topic=1320.msg1695671#msg1695671 date=1361463598]

Hahahahaahahhaahahah  zazdrościsz mi tych 3 koni? 🙂 każdy sie kiedyś uczył nawet i na własnych błędach .  Błędy? Ciekawe... Sorry  ale to forum coraz bardziej schodzi na psy ,nie obrazajac psów.


Ja zazdroszczę !!! JA! JA!
....
bo mam 6 a jakbym miała 3 to połowa roboty 😀
[/quote]

haha,esef-like it!
Mam dwa swoje i niepotrzebne mi trzy,żeby później narzekać,że do nich nie poszłam,że nic nie zrobiłam i nie mam na nie czasu,bo szkoła,bo tyle innych rzeczy.
wątek zamknięty
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
21 lutego 2013 18:57




Dziewczyna jest z Woj. lubuskiego  rzekomo ma srebrną odznakę, jeździ na mistrzostwa ze swoimi arabami które ma gdzieś ( 3 godziny od Gorzowa 😀 )
wędzidło na dużego konia (z tymi hakami c podczepia sie do kantara nw. jak to się fachowo nazywa 😀 ), zardzewiałe ... a coo ! 😀a Kucyk jest własnością pewnego Handlarza *.*    🙄 🙄
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2013 19:00
Ale że to są te araby?
wątek zamknięty



klacz na sprzedaż za 30-40 tys...
widać potrzebuje ktoś kasy, bo nawet na dobry kantar brakuje  🤣
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
21 lutego 2013 20:09
m2nika Nie sądzę by to było kwiatkiem. Tzn chodzi Ci w tym momencie o kantar, cenę, wygląd konia, czy coś innego? Sprzęt sprzętem, znam osoby które nie dość, że świetnie jeżdżą i konie również mają niczego sobie, to sprzęt już nie tak genialny, jakby się mogło wydawać. Lepsze to, niż posiadanie 'więcej sprzętu od talentu' jak to się mówi  🙂
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
21 lutego 2013 20:22
m2nika, czepiasz się, ten kantar idealnie leży  😜
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2013 21:03
m2nika sprzęt nie świadczy o koniu przecież.
wątek zamknięty
mikusiowa-owszem,masz rację zbamowanie nic nie pomoże i dalej będziesz,bo nie ma czegoś takiego jak "zbamowanie"  😎 Ciekawe w jakim wątku zapytałaś?Po raz n-ty ci piszę,że jest temat ,,kącik żółtodzioba".Abstrahując-wstyd by mi było mieć konie,nie dzierżawione,a własne,nawet 3 konie i nie mieć pojęcia o...owijkach.
esef-już nim jest...  🤣

edit:literówka




Pytałam prywatnie time - Zuzanny Bosy  o długość owijek w rozmiarze pony ,nie każdy interesuje sie tym rozmiarem akurat ty moze i tak skoro masz 2 biedne kucyki .




wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2013 23:23
mikusiowaaaa jak na kogoś kto nie ma nic mądrego do powiedzenia strasznie dużo się wypowiadasz w tym wątku. Takie rozmowy prowadź sobie na pw.
wątek zamknięty
mikusiowaaaa jak na kogoś kto nie ma nic mądrego do powiedzenia strasznie dużo się wypowiadasz w tym wątku. Takie rozmowy prowadź sobie na pw.




Gratuluję oceniania kogoś poprzez wypowiedzi .
wątek zamknięty
m2nika Nie sądzę by to było kwiatkiem.


Ja mam taką małą petycję - możecie przestać oceniać wg własnego widzimisia każde wklejone zdjęcie czy JEST czy NIE JEST "kwiatkiem"? A co za różnica? Ktoś wkleił, nie podoba ci się to nie komentuj...
wątek zamknięty
[quote author=Biczowa link=topic=1320.msg1696239#msg1696239 date=1361489029]
mikusiowaaaa jak na kogoś kto nie ma nic mądrego do powiedzenia strasznie dużo się wypowiadasz w tym wątku. Takie rozmowy prowadź sobie na pwał kilka kart wcześniej,.




Gratuluję oceniania kogoś poprzez wypowiedzi .
[/quote]

Natomiast ty tak robisz! Kto obrażał kilka kart wcześniej użytkowników tylko dlatego,że coś napisali?  😎
Ahh,no tak,moje kuce są biedne,tylko nie wiem,dlaczego ?!



http://www.photoblog.pl/suzidalia/124713559/skoki.html      <-patataj!  🏇
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/suzidalia/124713559/skoki.html       <-patataj!  🏇


to OBUWIE 🙂

Edit: no i to wszechobecne "Takie tam". Ktoś mi wytłumaczy o co z tym chodzi? Dlaczego teraz w co drugim zdaniu musi być zwrot "takie tam"? Takie tam skoki, takie tam dębowanie, Takie tam na <TU WSTAW IMIĘ KONIA>....
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 lutego 2013 09:27
[quote author=iskierkowa link=topic=1320.msg1696323#msg1696323 date=1361523739]
http://www.photoblog.pl/suzidalia/124713559/skoki.html       <-patataj!  🏇


to OBUWIE 🙂

Edit: no i to wszechobecne "Takie tam". Ktoś mi wytłumaczy o co z tym chodzi? Dlaczego teraz w co drugim zdaniu musi być zwrot "takie tam"? Takie tam skoki, takie tam dębowanie, Takie tam na <TU WSTAW IMIĘ KONIA>....
[/quote]

Mam problemy z rozszyfrowaniem, co ta dziewczyna z pbl pisze.
wątek zamknięty
Właśnie ja też nie wiem co mam wywnioskować,że koń się postempuje a wczoraj poskakał ?
Obuwie to skromniejsza wersja lakierowanych oficerek  😁
,,takie tam" to wiesz,taka jakby skromność-właściciel zdjęcia prywatnie i skrycie się nim zachwyca,jest dumny itp.ale dla zachowania pozorów skromności i w oczekiwaniu na słodzące komentarze musi napisać "takie tam"  😎
wątek zamknięty
no rozpisała sobie plan treningowy szyfrem, tak żeby  nikt nie odgapił, a wy sie czepiacie :P
wątek zamknięty
Właśnie ja też nie wiem co mam wywnioskować,że koń się postempuje a wczoraj poskakał ?
Obuwie to skromniejsza wersja lakierowanych oficerek  😁
,,takie tam" to wiesz,taka jakby skromność-właściciel zdjęcia prywatnie i skrycie się nim zachwyca,jest dumny itp.ale dla zachowania pozorów skromności i w oczekiwaniu na słodzące komentarze musi napisać "takie tam"  😎



Iskierkowa jaki znawca w sumie obie z koniaraw dopelniacie sie nawzajem 😀  i obie macie te 11-13 latek




wątek zamknięty
Mikusiowa,dalej się nie dowiedziałam od Ciebie,co mój koń ma niedopasowane i dlaczego uważasz moje kuce za biedne?   😎
Co do wieku,to się chyba pomyliłaś...

edit:przejęzyczyłam się  😡
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/suzidalia/144855560/debowanko.html
Nie wiem czy bardziej przeraża mnie fakt, że za takie sztuczki bierze się tak młoda (a sądząc po całym otoczeniu i wgl niedoświadczona) osoba czy sposób pisania tych "notek"  😲
Lalka... imię idealnie pasuje do konia, bo robią z nim co chcą... ot, zabawka.


iskierkowa I chyba się nie dowiesz...  😁
wątek zamknięty
pampera przecież dziewczyna bierze przykład z ciebie, nawet ma cię w znajomych  😂
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2013 11:47
Pampera posiłkując się komentarzem- a po co Ty uczysz kuca takich sztuczek? 😉
wątek zamknięty
pampera- przyznaję Ci rację ale wchodząc na Twojego photobloga mam podobne odczucia.... 😉
wątek zamknięty
Pampera posiłkując się komentarzem- a po co Ty uczysz kuca takich sztuczek? 😉


haha, czytasz w moich myślach!

Ogólnie fotoblogi nie grzeszą poprawną ortografią ale ten jest WYJONTKOWY!!
wątek zamknięty
Mgła- to samo miałam na myśli po przeczytaniu komentarza od pampery
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
22 lutego 2013 12:03
mikusiowa - Nie mam 11-13 lat. Chyba jesteś trochę błędnie poinformowana  😉
wątek zamknięty
hehehe wiedziałam, że zaraz będą takie komentarze  😁 A nie uważacie, że jest różnica między tym, że kuca uczy 13 letnie dziecko i 17 letnia dziewczyna ?
Swojego uczę sztuczek bo mam powody, nie nie dlatego, że to tak słiit wygląda. Jakbym szła tą droga to bym sobie kupiła bardziej "pokazowego" konia, a nie hucuła.
wątek zamknięty
pampera, a jakie masz powody? :> całkiem serio, serio.
A z tym kupnem to też taki średni argument, ja chce iść w stronę ujeżdżenia, a kupiłam śląskiego pokurcza (dlatego, że mało o koniach wiedziałam). Teraz go nie sprzedam bo kocham, a na dwa konie mnie nie stać.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.