Sesja/Studia i t d ;)

szalonakobyła, Sprawdź przez google. Sama znalazłam kursy eTrapez na którejś stronie/forum udostępniającej linki do torrentów bądź innych stron w stylu rapidshare. Ale gość jest fenomenalny!!! Też dzięki tym filmikom zdałam kolosa z matmy i to jeszcze na dobrą ilość punktów. Nawet Postrach Świata 😉 czyli pochodne są na tych filmikach tak świetnie opracowane, że to naprawdę można ogarnąć.
halo, halooo? Walczy ktoś jeszcze czy zostałam sama na placu boju? Jutro mam ostatni egzamin i nie wiem jak to wszystko ogarnę... od dwóch dni leżę z gorączką i smarkam i nie jestem w stanie niczego pojąć... chyba to będzie dłuuuga noc. 😵
Trzymam za Ciebie kciuki! Kuruj się i walcz jutro 😀

Ja zakończyłam walkę z tą sesją 5.02, ale wiem, że ludzie z mojego kierunku jeszcze coś poprawiają 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
20 lutego 2013 13:38
Walczę, walczę. 😉
a ja walczę z babą, która nie pojawia się na konsultacjach i nie umie wpisać ocen porządnie, żeby problemów nie było :/ zobaczymy, czy odpisuje na maile.
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2013 13:57
walcze 😅
chemia jutro o 18  jak dla mnie 1wszy termin 😎 umiem już.
fizjologia w piątek o 11.30...OSTATNI termin...umiałam na 1,2...na 3 też umiem więc nie zdam 😅
Też jutro walczę  🤣 Ostatnia poprawka i 3 dni wolnego przed nowym semestrem!  😂
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2013 15:46
ja już mam zajęcia 😁

ej proszę proszę proszę...na 100 zad nie umiem rozwiązać tych (jestem bardzo tępa za chemii) poratuje ktoś?
2. Oblicz dokładne stężenie roztworu manganianu(VII) potasu, jeśli na miareczkowanie 20,00 cm3 kwasu szczawiowego o stężeniu 0,0300 mol/dm3 zużyto 20,00 cm3 roztworu manganianu(VII). Jakiego użyjesz wskaźnika i dlaczego?
3. Obliczyć zawartość procentową jonów szczawianowych zawartych w próbce kamieni nerkowych o masie 1g jeżeli na miareczkowanie roztworu powstałego przez rozpuszczenie tych kamieni w kwasie siarkowym(VI) zużyto 12,5 cm3 roztworu manganianu(VII) potasu o stężeniu 0,0123 mol/dm3. Jakiego użyjesz wskaźnika i dlaczego? .
4. Popeye pobrał próbkę szpinaku o masie 1g z torby o masie 10kg. Próbkę szpinaku roztworzył w kwasie i miareczkował roztworem KMnO4 o stężeniu 0,0200 mol/dm3 zużywając 10 cm3 roztworu. Ile gramów żelaza było w torbie szpinaku?*
5. Jakie będzie pH 10-8 M NaOH?
Ja tak powalczyłam, że aż nie... No , ale czekam na wyniki... Wątpię, że będzie to 50 % nawet.
Ale teraz już mam wolne, aż 3 dni, ale zawsze coś  🙂 🏇
Cariotka, jak poszło? Trzymam kciuki, prof od fizjologii ma taką opinię na uczelni, że już nawet prowadzący nie udają przed studentami, że jest ok. Ale zdasz 😉
Cariotka   płomienna pasja
21 lutego 2013 13:32
ja kocham ciocie Danusie  😍 😍
Chemie mam o 18🙂
a z fizjo to ja sobie waruneczek mogę wziąć. Jak nie chce po dobroci to trudno. A i ona koni nie lubi 😁
Cariotka, koni, psów, studentów  🤣
A ciocia kocha też nas! Mogę ci wysłać jeszcze taki materiał, gdzie byle jak posklejałam obowiązujące zagadnienia 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 lutego 2013 13:38
A ja rzuciłam studia hłe hłe  😉
smarcik, jak to?

Jestem po immuno. Czekam na wyniki...
W najgorszej opcji będzie ja vs sesja 5:1
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
21 lutego 2013 13:48
Aaaaa, 2 egzaminy w polowie zdane. Teraz trzeba zaliczyć w jednym zadanie, w drugim teorie.  🏇 DO BOJUUUUUUUUUUUU!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 lutego 2013 13:49
kotlet przestały mi się podobać więc stwierdziłam, że lepiej rzucić teraz i mieć zmarnowane tylko pół roku niż męczyć się przez kolejne 4,5. Trochę mi szkoda, ale siedzenie na uczelni codziennie od 8 do 22, nauka po nocach i brak jakiegokolwiek życia tylko po to żeby kiedyś mieć papierek to jednak nie dla mnie (dobrze, że mam jeszcze drugie  😀 ). W związku z tym rozpoczynam poszukiwania pracy  🏇
Które rzuciłaś, a które zostały?
Cariotka   płomienna pasja
21 lutego 2013 14:07
honey  dzięki, tylko że my już na 1wszym terminie mieliśmy inne pytania niż te zagadnienia 😂 takie wzięte z kosmosu. Na drugim już mieliśmy więcej umieć i też dała pytania spoza zagadnień a na 3ci mamy umieć wszystko. No więc umiem 60 kartek A4 z wykładów, pewnie i tak nie wystarczy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 lutego 2013 14:09
fin odpuściłam psychologię, nadal zamierzam być naukowcem na AONie  🏇 Ale chyba lepiej skończyć jedne studia ale porządnie, niż ledwo wiązać koniec z końcem łapiąc 10 srok za ogon. Zobaczymy co z tego wyniknie  😉
smarcik, No to piona. 😉 Też rzuciłam, ale będę łapać za ogony inne sroki. 🙂
Cariotka, jakie mieliście pytania?
Sankaritarina a ty rzuciłaś zarządzanie? U mnie dziewczyna ciągnie zootę i wetę i zastanawiam się kiedy się wykończy... Ja ledwo wyrabiam praca-szkoła  🙁
honey, Tak, rzuciłam. Pewnego pięknego dnia mnie olśniło i jak na razie jestem przekonana, że to była moja najlepsza decyzja. 🙂 Choć pójście na zarządzanie też było jedną z najlepszych decyzji w życiu.
No a druga sprawa, są rzeczy o wiele bardziej warte poświęcenia niż studiowanie.
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2013 17:56
Sankaritarina, gratuluje, bardzo dobra decyzja imo 🙂
Po różnych bojach, przebojach, bitwach i wojnach... SESJA ZDANA! Zdałam fizykę, jestem w szoku  🙇 😜
Cariotka co studiujesz? My robiliśmy dokładnie takie zadania na kolosach z chemii. Pamiętam dobrze, bo tego akurat z manganometrii ulałam, bo źle sobie popodstawiałam w proporcjach dane i poprawiałam na koniec semestru 😀
U mnie sesja vs ja 1:2. Niestetyż nie udało mi się zaliczyć matematyki, no coż będzie waruneczek.

Za to letnia sesja to już w ogóle będzie hardcore. Fizyka(chociaż tyle, bo podobno egzamin to sama pamięciówka z wykładów), anatomia, chemia organiczna, angielski i fascynujący przedmiot rysunek techniczny i grafika komputerowa.
Chociaż prowadzący tego ostatniego podzielał naszą załamkę i śmiał się, że jesteśmy ewenementem na skalę ogólnopolską. Inżynierowie dietetyki  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lutego 2013 11:01
Jestem na VI semestrze!!!!

Seminarka, której się najbardziej bałam, zaliczona. Profesor jak zwykle był miły, co podobno jest dziwne, bo ludzie o nim niestworzone historie opowiadają o_O
Strzyga gratulacje🙂

U mnie też do przodu, ja jednej uczelni już sesna za mną i ostatni semestr czas zacząć, na drugiej jeszcze jeden projekt do dokończenia i też nowy semestr i pisanie dwóch magisterek czas rozpocząć... 🤔wirek:
Cała sesja zdana w 1 terminie, oceny lepsze niż w liceum. Najlepsze, że skończyłam dwie bzdurne fonetyki i w zamian mam literaturę włoską i hiszpańską  😜
Magdzior, co studiujesz?  🙂

Ja przed chwilą dostałam wyniki z najgorszego egzaminu. Zdane  🏇 🏇 😅 😅 💃 💃
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lutego 2013 16:15
A dziękuję i również gratuluję 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się