Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2013 22:41


Kastorkowa, tak patrzyłam na fb na te zdjęcia.. patrzyłam... i nie ogarniam Twojej stylizacji- fajna dziewczyna, ale te miny, czapka, koszula- czuję się jak z innej epoki. 😉 ja bym Cię wolała wyszczerzoną 🙂




Powiem Ci ,że nie lubię swojego uśmiechu dla tego do zdjęć praktycznie nigdy się nie uśmiecham. Fullcap pożyczony od kolegi na chwile. A w koszulach czy męskich bluzkach chodzę na co dzień, rzadko kiedy ubieram się dziewczęco. Sukienki, spódniczki to nie dla mnie. Ale dziękuje za uwagę  :kwiatek:
Kij ze spódniczkami, ja też mam tylko spodnie ale fajna laska z Ciebie a się 'chowasz'.

ekuss   Töltem przez życie
21 lutego 2013 17:07
Takie jakieś 😀





Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lutego 2013 17:16
Kij ze spódniczkami, ja też mam tylko spodnie ale fajna laska z Ciebie a się 'chowasz'.




Dziękuje, nie do końca rozumiem w jakim  sensie się chowam ,ale to już bardziej temat na priva by wątku nie zaśmiecać. :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 lutego 2013 07:56
Ubierając się męsko- chowasz kobiece atuty pod luźnymi t-shirtami czy spodniami.

Dużo nastolatków przeżywa taki "skejtowy" okres. Teraz czujesz sie w tym najlepiej, ale z czasem to zapewne minie. Sama w liceum łaziłam najchętniej w szerokich bluzach,pumpach czy spodniach z niskim krokiem,ale teraz bym się nie obłozyła  takimi workowatymi ciuchami, ponieważ m.in. dodają one wizualnie dodatkowych kilogramów.

Najważniejsze, że Ty czujesz się w tym dobrze  😉
kujka   new better life mode: on
22 lutego 2013 13:17
hmm nie do konca sie zgodze. kobieta w meskich ciuchach tez moze wygladac seksownie.
imo najbardziej sexy kobiet wszech czasow:
[img]http://userserve-ak.last.fm/serve/_/2762879/Marlene+Dietrich+tie.jpg[/img]


ja bym stylizacje Kastorkowej raczej jako bezplciowa okreslila, ale kazdy lubi to co lubi i nie mnie oceniac co jest ladne 🙂
Kobiety w męskich ciuchach mogą być sexy 🙂
Lubię jednego dnia ubrać się w coś eleganckiego, podkreślającego, a innego dnia w gigantyczną bluzę bo tak wygodnie.


Zdjęcie robione 3 lata temu z moim chrześniakiem.

I zeszłoroczna Turcja. Nie patrzcie na brzuchol bo to było zaraz po ogromnym żarciu  😂

vicke   Marzeniami żyłem jak król
22 lutego 2013 17:48
Dobra, przepraszam, ale rzuciło mi sie w oczy że.. Chrześniak już w tak młodym wieku wie gdzie łapki trzymać  👀 😁
Haha, wszyscy na to zwracają uwagę 😀
merciful, laska, jak ja Ciebie dawno nie widziałam! 🙂 Po cichu podziwiam sobie Twoje włosy 💘
A chrześniak uroczy 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 lutego 2013 22:21
Jak dla mnie, nie ma co na siłę ubierać się w spódniczki i sukienki. Najważniejsze to chodzić tak, żeby czuć się dobrze i komfortowo 🙂

Ja ostatnio np. uwielbiam taką stylizację 😉




Plus oczywiście ukochany Nomex 😉
Raven co to za miejsce ? 🙂 Od razu mam przed oczami film "zejście"
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 lutego 2013 09:47
Jaskinia Szeptunów (Szmaragdowa) w Rudnikach koło Częstochowy 🙂
wilczyk, co by tu powiedzieć? Bo mi się tylko takie mega  ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ na usta ciśnie, jak na Ciebie patrzę 😉
Raven  OESU! JA TEŻ TAK CHCĘ  😜

Nikt nie mówił, że jestem normalna 😉
aga webcamtoywidze? 😀
ja przed chwilą też słitke walnęłam, o dziwo w warkoczu w którym nienawidzę chodzić, udało mi się z nim wytrzymać pół dnia  😁
konwalia, ja wczoraj normalnie szalałam... Oczywiście laptopową kamerką xD  Uznałam, że w miarę ok, jak na siebie, wyglądam. Dorzuciłam coś, czego NIGDY nie robię- makijaż i voila- najpierw normalne zdjęcia, ładnie, pięknie, a tu jak mi nie odwali...  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 lutego 2013 08:55
aga to jeszcze jakieś normalne wrzuć  😉 w sensie nie przerobione  😉

Odpał totalny- przecież ja i malowanie się? Czerwone usta? Kreska na oczach? nieudolna, ale była!
ja i Pamir 🙂
vicke, dobre 😁
konwalia, też nie przepadam za warkoczem, ale to z racji tego, że mam pocieniowane trochę włosy i mi wypadają zaraz 👿 Ale na zdjęciu wyszłaś pięknie 💘
rewir, zazdroszczę zdjęcia z Laną! 🤣
Hermes, ale fajne to pierwsze zdjęcie!
infantil, fantastyczne włosy 😍
Dawno mnie tutaj nie było, ale wrzucę słit fotkę, a co tam 😁
Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2013 16:22
No to trochę mnie, ze znajomymi z FC, na Afterparty po koncercie w Łodzi:

Najlepsza Fan Clubowa ekipa (bez paru równie fajnych ludzi, którzy wyszli wcześniej):

Ja w środku w białej bluzce w ptaszki i kwiatki 😉
I ze znajomymi:

Bischa, świetnie wyglądasz na tych fotach. Emanuje od Ciebie niesamowicie pozytywna energia! 🙂 Aż się sama uśmiechnęłam 🙂
pół Leona 🙂

Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2013 23:58
I jeszcze takie 😎



Idol z czasów dzieciństwa, lat nastoletnich, przez lata późniejsze z przyjemnością słuchany, od 2003 roku solo, w ubiegłym roku powrócił na stałe do mojego życia muzycznego, w piątek 2 tygodnie miną jak jestem w FC, dosłownie 2 dni po przyjęciu w szeregi FC miałam przyjemność się z nim spotkać przed koncertem w Bydgoszczy 😁
Ps. to ten sam pan co w avatarze 😁
famka   hrabia Monte Kopytko
27 lutego 2013 07:30
Bischa, no normalnie ja Cię przepraszam ale to moje marzenia, nie chcesz się zamienić ? no chociaż na chwilę miejscami, ewentualnie jak byś mnie tak wcisnęła na chwilę tam do was  :kwiatek: z takich właśnie marzeń nie odpartych jeszcze brakuje mi zdjęcia z Sandrą 🙂

Dziewczyny gratuluję, przeglądam wątek, wszystkie wyglądacie pięknie, piękna końska pasja i do tego śliczne dziewczyny 🙂  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
27 lutego 2013 07:47
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, w Łodzi Sandra śpiewała przed Thomasem 😉 Byli fani Sandry, było z nią spotkanie dla nich przed koncertem. Ja Sandrę do tego koncertu lubiłam, szanowałam za muzykę, ale po koncercie jestem zniesmaczona, zapraszam na pw jakbyś była chętna, opowiem 😉
Natomiast jeśli chodzi o Thomasa, zazwyczaj jeśli są organizowane spotkania przed koncertami z nim, to raczej dla członków TAFC i zazwyczaj nie ma możliwości zabrania osoby towarzyszącej, jeśli ta do FC nie należy, takie odgórne nakazy 🙁 Są odstępstwa od tej reguły czasem, między innymi dla osób, które uczestniczyły w akcji promocyjnej pod dowódzctwem kogoś z TAFC, za wykonaną pracę w nagrodę idą na spotkanie (bilety muszą normalnie zakupić, bo najpierw normalnie weszliśmy pod scenę, zaklepaliśmy sobie miejsca i krótko przed koncertem poszliśmy za kulisy), tak było w Bydgoszczy (ja weszłam jako nowo przyjęty członek TAFC, większość grupy weszła dzięki akcji promocyjnej drugiej osoby z TAFC).
Po więcej napisz na pw do mnie lub na gadu: 4020531 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2013 12:34
Dodofon, WOW! extra w tych krótszych włosach wyglądasz! Ale laska z Ciebie! Szał!
famka   hrabia Monte Kopytko
27 lutego 2013 12:42
a ja powiem że zaburzyło mi to obraz Dodo no całkowicie, nie wiem czy się podniosę  😵,
piękna dojrzała kobieta o duchu bardzo bardzo no nawet nie wiem jak to nazwać Dodo pozytywnie oczywiście  💃
a ja powiem że zaburzyło mi to obraz Dodo no całkowicie, nie wiem czy się podniosę   😵,
piękna dojrzała kobieta o duchu bardzo bardzo no nawet nie wiem jak to nazwać Dodo pozytywnie oczywiście   💃


przykro mi że w wieku 40-stu lat nie mam 20kg nadwagi i wąsa  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się