Końska rewia mody cz. VII (2013)

Zamówiłam zielonego cottona, teraz czekam na wyprzedaże w equishopie.  🤣  Przeglądałam pferdetrends w poszukiwaniu owijek do chili i petrola, może ktoś ma czapraki/owijki florid red i carribean sea i byłby w stanie mi powiedzieć, czy dobre kolory wybrałam?  🙂
wątek zamknięty
Do mnie dotarł atramentowy caball i zamierzam dzisiaj z nim spać. Jest naprawdę rewelacyjnie zrobiony.
wątek zamknięty
pantofel, fotki na koniu jutro! 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 lutego 2013 22:31
Mi tam z "markowych" została tylko 1 Anka, którą dostałam w prezencie. A tak to Caball Caballa Caballem pogania. I dobrze mi z tym 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2013 07:06
Coraz.bardziej mnie kusicie, ale ciagle walcze ze soba ze jednak DIY to DIY i chodzby nie.wiem co to perfekcjonizmowi ESa nie da rady... I ciagle boje sie sprobowac a nikt z blizszych znajomych nie ma caballa 🙁 mam juz swoje pomysly na pad i to kilka 😁 chce zamowic tez dere padokowa na polarze i ciagle walcze 😡
wątek zamknięty
Zairka zależy czy zależy ci na jakośći , wyglądzie czy metce? Ja macałam ostatnio Caballa i jest cudowny  😍
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 lutego 2013 07:31
Zairka, wierz mi jakość wykonania w niczym nie odbiega ESowej, o ile nie jest lepsza. A ja jestem wybredny i czepliwy klient. Cokolwiek nie zamówię to wychodzi wręcz lepiej niż sobie wymyśliłam 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 lutego 2013 08:33
Zairka, miałam pad ES, mam dwa Caballe, nie odbiegają jakością ani ciut. A kosztują dwa razy mniej - jak dla mnie, nie trzeba innych argumentów.
Już kilka osób mnie pytało, czy to ES:



(zdjęcie i koń niewyjściowe, innych na razie brak)
wątek zamknięty
maleństwo, rozczula mnie za każdym razem twoje mini siodełko na tym wielkokoniu 🙂
wątek zamknięty
Z nowej kolekcji podobają mi się jedynie derki: dralonowa i ta z pasami w szkocka kratę, ale obydwie rzeczy są dla mnie poza zasięgiem finansowym, więc jedyne co mi pozostaję to czekanie do wyprzy.
I również bardzo mnie interesuje porównanie greena do nowej zieleni. Greenowa zieleń moim zdaniem bardzo pasowała do Siwków🙂

wątek zamknięty
Obłędny jest ten odcień zieleni.. :


😍
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
23 lutego 2013 10:47
Mi się wydaje, że ta nowa zieleń jest taka bardziej soczysta niż ta stara 🙂 Jako, że nie mam starej to nie będę miała wyrzutów sumienia kiedy zamówię tę nową  😀iabeł:
wątek zamknięty
Właśnie też bym chętnie zamówiła tę nową. Ale nie mam pojęcia po jakiego grzyba, mam 3 czapraki, a konia ani jednego..  🤣
wątek zamknięty
Chyba też skuszę się na tego greena. Dla kasztana jak znalazł  😀
A ta czerwień to czerwień, czy bardziej malina?  🤣
wątek zamknięty
a mi ta nowa kolekcja się podoba 🙂
🙂 uważam że coś na pewno ciekawego się z niej wybierze
przy okazji proszę o pomoc, w wyobrze, czy to dobre połączenie

dla tej Klaczynki ( w zimowej i letniej odsłonie)

[img]http://i73.photobucket.com/albums/i225/Bohunowa/sprzecik/405829_462672113764575_176256105_n.jpg?t=1361618348[/img]

zestaw eskadron platinium silver albo gold?



i to samo pytanie kieruje w sprawie brązowej/beżowej rozetki  :kwiatek:
wątek zamknięty
W rozetce na pewno będzie wyglądała kapitalne.
Co do ceraty...dla mnie to paskudztwo i na żadnym koniu dobrze nie wyglada  😉
wątek zamknięty
Precelek normalnie cię ubiję  🤬 platinium silver  jest boski , nigdy nie widziałam go na koniu  😜  Wiedziałam ,że mam tu nie wchodzić  👿  widział ktoś go na promocji ? 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2013 11:56
Mnie po głębszym zastanowieniu te nowe polopady się nie podobają - a chciałam sobie jeden czy dwa zamówić. Skończyło się na zamówieniu dralona - i na pociechę dery Niciakowej 😁

Koniczka, super ten Caball! Cudeńko 🙂

Tymczasem mój w Niciakach Creme i Violet  💘



wątek zamknięty
Livia  chwal się derką , a niciaków ci zazdroszczę ( tego Creme ) Ile już masz Nici ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2013 12:12
monia, na razie mam 5 cottonów (smurf, violet, navy, creme i cobalt) i polopad violet/navy, chciałabym jeszcze dorwać polopad navy/creme z 2010 i to już będzie koniec polowań 🙂 A derkę zamówiłam cobalt/navy z tym skośnym napisem 🙂
wątek zamknięty
Cobrinha to jest jeden jedyny czaprak z tej kolekcji ktory mi się podoba , właśnie z tego względu że to nie jest cerata  😁 no po prostu mieni się
dlatego biję się z myślami 😉, z drugiej strony zapewne po pierwszym użyciu będzie wyglądał jak szmatka 🙁
monia na pewno będzie źle prawda?  😉  😁
wątek zamknięty
Livia bardzo ładnie mu w niciakach 😉 tylko szkoda że poniaki
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 lutego 2013 13:40
maleństwo, rozczula mnie za każdym razem twoje mini siodełko na tym wielkokoniu 🙂


Haha, bo ja mam takie słodziuchne, króciuchne nożynki 😉
wątek zamknięty
Precelek, no to jak sie zdecydujesz, to sie pochwał... może cudem zmienię zdanie hihi
wątek zamknięty
Livia, niciaki fajne, tylko ten rozmiar wygląda po prostu okropnie.
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
23 lutego 2013 14:08
Precelek nie podobają mi się te błyszczące, ale na tym zdjęciu, które wstawiłaś... Może całkiem fajnie wyglądać. 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny, kiedy są wyprzedaże letniej kolekcji eskadrona?
szary i granatowy cotton sr i szara polarówka jersey muszą być moje, ale wolę poczekać na promocje 🙂
wątek zamknięty
O właśnie, też jestem ciekawa kiedy 🙂


Wyobraziłam sobie konia ubranego w platinum eskadrona i do tego błyszczące kaloszki :P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2013 15:32
Marcelin, m0niSka, dzięki 🙂 Rozmiar to kwestia gustu, ja wolę ciut za mały niż o wiele za wielki 🙂

Skusił się ktoś może na takiego cottona z Platinium i coś opowie? 🙂 http://konik.com.pl/eskadroncottondoubleblack
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2013 16:02
Tak się jeszcze wcisnę przy okazji tematu padów Caball - doszedł do mnie atramencik wczoraj. Nie mam słów - jak dla mnie zarówno nowe Jarpole jak i Caballe są ze dwa razy bardziej puchate niż Anky. Kolor jest obłędny, uwielbiam taki odcień granatu  😍

Model mało współpracujacy, a pogoda... cóż, widać :/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.