Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 lutego 2013 07:06
Agi możesz, trzeba wybrać "ustawienia niestandardowe" i tam zaznaczyć daną osobę  😉
Gdzie mogę kupić bilety na mecz Polska Ukraina? W sieci gdzieś? Jak tak, to gdzie? Przyznam, że temat mnie położył 😁


Na stronie http://www.kupbilet.pl/. Na razie dostępne są tylko pakiety Polska-Ukraina + Polska-San Marino. Na pojedyncze mecze będzie można kupić od 8 marca  🙂
Dziewczyny, poratujcie mnie z tytułem filmu. Nie pamiętam dokładnie z którego jest roku, ale strzelałabym, że jakiś 2009. Akcja toczy się pod ziemią, w jaskiniach. Zeszła tam grupka ludzi - niestety nie przypomnę sobie co się wydarzyło potem i dlaczego prawie wszyscy zginęli (kojarzę, że był tam ojciec z synem i chyba jedynie ten syn przeżył). Pamiętam dwie sceny z tego filmu - pierwsza, gdy kobieta była nad jakąś przepaścią źle podczepiona do liny i te zapięcia jej się wkręciły we włosy i dosyć drastycznie spadła w dół. Druga - chyba ta sama na początku i na końcu filmu -  bezwładne ciało chłopaka w wodzie? Coś takiego... Starałam się napisać jak najbardziej zrozumiale,ale niestety to wszystko co pamiętam z tego filmu. Ktokolwiek cokolwiek?  :kwiatek:
infantil, w tej tematyce kojarzy mi się film "Zejście", druga część filmu jest właśnie z 2009. Niestety akurat ze scenami nie pomogę, ale sprawdź czy może są aktorzy, których sobie przypomnisz, albo coś 🙂
Heval sprawdziłam, niestety nie to  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2013 11:11
infantil, jedyne co mi się z podziemią kojarzy, to Katakumby, ale nie widziałam całości i nie kojarzę tych scen...
facella, kurczę, nadal nie.
Może "Sanctum" ?
olencja tak! Dziękuje Ci bardzo!  :kwiatek: Trochę mi się lata tylko pomieszały jak widać  🙂
yyy, kojarzy ktoś taki alkohol w butelce, która jest jakby w kształcie świętego obrazka? tzn jest normalne butelka, ale z przodu jest wypukły obrazek z Maryją chyba 😁 nie pytajcie, skąd się to wzięło, ale chyba trochę "przeleżane" jest ;p na banderoli są napisy, ale po rosyjsku albo w jakimś podobnym języku (w sumie na rosyjski to nie wygląda, ale ja się nie znam). nie ma żadnej etykiety, a strasznie ciekawi nas, co to za ustrojstwo ;p (no wypadałoby wiedzieć, przed testowaniem :hihi🙂
In.   tęczowy kucyk <3
23 lutego 2013 14:25
calore, możesz zdjęcie tego wrzucić? 😀
mam tylko takie komórkowe 😁 na banderoli rozczytałam, że to z 2009, czyli młodsze niż myślałam. jakiś prezent to musiał być ;p
In.   tęczowy kucyk <3
23 lutego 2013 16:22
No niezle!  😜
Pojecia nie mam, co to moze byc, nie pomoge 😉 ale po testowaniu daj znac jak wrazenia  😁
Czy to prawda, że można złożyć w zditmie wniosek o zniesienie mandatu za jazdę bez biletu?

Kolega mówił mi, że jego kolega tak kiedyś zrobił i się udało. Prawda to?
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 lutego 2013 21:32
Czy granit da się skleić?
Upadł tłuczek od moździerza, niestety jest w dwóch kawałkach  🙁
Zastanawiam się czy da się to jakoś naprawić.
Ada, chyba niestety nie... tłuczek jest ciężki no i... tłucze :P Jak dla mnie sklejanie nie ma sensu bo wydaje mi się że szybko się to rozwali.

Dziękuję smarcik  :kwiatek:

To jeszcze jedno pytanko. Szukam hodowcy mojego konia w Niemczech. Jeśli mam jego dane (hodowcy), to jest jakaś szansa żeby uzyskać jakiś kontakt przez ich związek?

A może lepiej próbować przez ich fora? Np
http://www.reitforum.de/forum.php Czy to może być odpowiednikiem naszej RV?
Niestety nie znam niemieckiego, a internetowe słowniki niezbyt pomagają 🙁
Spróbuj na reitforum po angielsku, bez problemu się dogadasz (wiem, bo testowałam kiedyś) 🙂
Czy granit da się skleić?
Upadł tłuczek od moździerza, niestety jest w dwóch kawałkach  🙁
Zastanawiam się czy da się to jakoś naprawić.

poxilina sprobuj. ona co prawda zrobi pewna warstwe, ale ladnie wyglada jak zaschnie i trzyma bardzo mocno.
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2013 15:50
kotlet, no właśnie boję się że przez tłuczenie ta naprawa nic nie da  🙁

katija, dzięki, spróbuję  :kwiatek:

Czy wam też nie działa poczta na hotmailu?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lutego 2013 17:49
Czy to prawda, że można złożyć w zditmie wniosek o zniesienie mandatu za jazdę bez biletu?

Kolega mówił mi, że jego kolega tak kiedyś zrobił i się udało. Prawda to?


zależy za co mandat, jaka była sytuacja. jak np. za to, że jechał na ulgowym bez legitki albo zapomniał miesięcznego, to w regulaminie mpk (przynajmniej w mojej miejscowości) jest zapis, że jeśli w przeciągu do 7 dni od wystawienia mandatu przedstawi się bilet miesięczny imienny lub dokument upoważniający do przejazdu ulgowego, mandat zostaje wycofany po wpłaceniu opłaty manipulacyjnej wynoszącej 15% konkretnej kary opisanej w punkcie coś tam, podpunkcie ileś tam (9zł w tym przypadku).
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 lutego 2013 10:45
znacie może jakąś internetową, bezpłatną  bramkę, która umożliwia wysyłanie wiadomości na numery niemieckie? nie pytajcie mnie o sieć, bo nie mam pojęcia jaka to jest.  🙄 zna jakaś dobra duszyczka coś, gdzieś?  :kwiatek:
Korzystała któraś z Was z darmowych próbek kosmetycznych z Shiny box ( chyba płaci się tylko za przesyłkę) ? Może objaśni mi ktos o co tam chodzi, bo z tego co widzę, dają całkiem fajne kosmetyki ( nie ukrywam,że sporo poza moim zasięgiem finansowym ) Są jakieś " haczyki " ? Proszę o wszelkie info  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2013 15:05
zna ktoś jakieś darmowe czaty (nie fora!) anglojęzyczne, na poziomie, czyli kulturalne, bez kamer, mikrofonów, logowania, wyzwisk, rasistów i... zboczeńców  😁 szczególnie dla młodzieży w wieku od 16-17 lat.
Facella, takie rzeczy tylko w Erze 😀
Ja na omegle często trafiam na normalnych ludzi, chociaż też zdarzają się oszołomy
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 lutego 2013 15:41
interpals.net ale trzeba się logować
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2013 15:43
oszołomów się nie pozbędzie raczej nigdy (-; mad, rejestracja jest darmowa? bo w sumie takie z darmową rejestracją i użytkowaniem darmowym też mogą być.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 lutego 2013 15:47
całkowicie darmowa 🙂 ja tam nie gadam z osobami z krajów arabskich, bo są zbyt nachalne, Anglicy są fajni :>
Jak mogę zobaczyć ogłoszenia osoby, która napisała do mnie na pw? Bo jestem totalnie ciemna w tych sprawach  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się