Stajnia Rumak w Branicy

...
to raczej odbicie od złego siodłania, od siodła  a nie od klapa w tyłek. Jej konik jest delikatny w pysku, a jeżdżenie go z twardą reka i ciagłym szarpaniem za wodze, kończył sie brykaniem i upadkami pierwszego dnia. drugiego dnia dziewczyna bała sie nawet kłusem jechac na niej (nie tylko ja widzialam te fakty).  to o czym tu mówić....  ja nikogo nie bronie. po prostu od takiej rzeczy koń nie może nic miec z kręgosłupem. to wszytsko w temacie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 lutego 2013 20:53
Miyako, to ja dzisiaj siadam z Tobą 😉
Ja weterynarzem nie jestem, ale dlaczego miałaby kłamać? I to nie był 'klap w tyłek'. Myślę jeszcze parę osób może to potwierdzić.
...
O szybko zawołałaś weta ; DD .
odnośnie kręgosłupa , masz już odpowiedz czemu koń walił z zadu jak z procy ; ))
sztywne mięśnie Ultany są wynikiem Twojej jazdy na niej a nie uderzenia , które wyszło po miesiącu xD
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 lutego 2013 20:56
zapraszam!  🤣

Nie wiem czemu, ale mam takie małe wrażenie, że siwa2411 i TheDafiful to jedna osoba.  Podobny styl pisania, spacje przed znakami itd.  😎

A może to tylko przypadek?  😜
Proponowałabym żeby skończyć złośliwości względem jazdy koleżanki i tych urazów jeśli są tak rozbieżne zdania. Czy tylko mnie tu najbardziej irytuje zachowanie TRENERA?!
.
Kurczak, Miyako, ja mam zelki, moge sie do was dosiasc?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 lutego 2013 21:01
ikarina no pewnie, żelki też są dobre 😀 Ja mam galaretki w czekoladzie 😉


Dlaczego nie można na wielokrążku? 
Jeżdze na czym uważam za słuszne i nie kieruje sie w swoich wypowiedziach zdaniem innych , ty natomiast tak ; )
straszne , krzywdze konia wielokrążkiem ;((
wybacz , że nie jeżdze twoim ułańskim stylem : koń lata jak pawian , łeb w chmurach , kompletnie poza ręką z zadem w lesie ; ) .

Kurczak : wielokrążek to istne zło 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 lutego 2013 21:04
Ale akcja się rozkręciła  😜
Dobrze, że mam orzeszki ziemne w chrupkiej otoczce...
jak sie przeciągnie do jutra to zapraszam na chlebek własnego wypieku.
zrobiłam sobie kawę. Zapowiada się długa noc
Popcornu nie lubię
.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 lutego 2013 21:06
Dementek, orzeszki? Ojej, to może Ty też usiądziesz z nami?
marysia550, obawiam się, że do jutra mod już tu będzie i znowu zabierze nam zabawki 🙁


edit. TheDafiful aha, no tak, teraz wszystko jasne  👍
Tak, tak - róbcie sobie dalej pełne infantylnych składni uwagi. Widzę, że rzeczywiście mało kogo tu obchodzi dobro konia i jakieś podstawowe zasady etyki, kultury w świecie jeździectwa. ;]
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 lutego 2013 21:09
Kurczak- Dziękuję za zaproszenie. Chętnie skorzystam  🏇
no właśnie jak dla ciebie , gówno widziałaś i gówno wiesz .
Siedziałaś na mojej kobyle chociaż raz ?.
nie wydaje mi się , więc łaskawie się nie wypowiadaj na czym ona powinna chodzić a na czym nie 😉
.
A ja mam grzańca. Mogę też?
O matko ale się tu zrobiła słowna przepychanka 😁
orzeszków ani popcornu nie mam , ale taki chlebek pieczony w domu , to bym zjadła mniam  😍
Daruj sobie i sie nie ośmieszaj ,
ja skacze a trener wsiada jak mnie nie ma ; ))
nie wydaje mi sie , żeby mój koń chodził jak kogut  . ; )
ale skoro według ciebie zganaszowanie i zebranie jest ' kogucim ' ustawieniem to lajt ;  DD
co do wielokrążka to chodzi na dużym kółku , w dodatku jest to wielokrążek plastikowy xDD
Masz problem bo zmieniłam konia po roku ?.
no przykro mi , kolejna zbrodnia z mojej strony ;(
Ludzie dziewczyna chce wam w jakieś sposób "pomóc",a wy se jaja robicie ...
Ja też nie mam popcornu ani orzeszków ale przyjdę z czymś ciepłym do zjedzenia. Mogę?
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
23 lutego 2013 21:21
Ja sie dosiadam z piwkiem i tortem urodzinowym mojego synka 😀 malinowy!  😜

EDIT siwa2411 ale, że to do Nas?  👀
Normalnie jak w brazylijskiej telenoweli- nikt nie wie o co chodzi, a emocje sięgają zenitu!
Bo nie ma konkretów, tylko pyskówki słowne, jak widać dziewczyny bardzo się lubią  :nunchaku:
...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się