Kącik Ujeżdżenia

Agi ja polecam panią Beatę Liberę 😀
No i będzie ostrzeżenie 🙁
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] reklamy
-Agi- ja polecam Agnieszkę Janiszewską Kuhl 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
21 lutego 2013 09:41
Czy ktoś się wybiera na zawody do Januszewa ? 🙂
Wrzucam propozycję zawodów w Opolu
[[a]]http://www.ozj.opole.pl/sites/default/files/zalaczniki/propozycje%20A%203.03.2013_0.pdf[[a]]
Może tym razem uda się nam je rozegrać 🙂
RoninZ tego co wiem to sporo osób się wybiera z Olsztyna. Ja może jako widz. A na kwietniowe może! uda mi się z koniem.
Do Januszewa jedzie też sporo osób z Pomorza. Już chyba nawet wszystkie dostępne boksy są zarezerwowane 😉
-Agi- Równiez polecam Agnieszkę Janiszewską-Kuhl. Dojeżdża, co prawda zależy w jakie okolice, aktualnie z nią jeżdżę (od listopada 2011), po więcej informacji zapraszam na PW 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2013 20:25
http://www.aromer.pl/imprezy2013/hpwim-a/hpwim-a.pdf  500zł za 2 dniowe zawody 😲  Chyba ktoś na głowę upadł...
W programie P-1 jest serpentyna o 4 łukach od A do C. Czy ktoś mógłby mi wyrysować np.w paincie, lub łopatologicznie wytłumaczyć jak taka serpentyna ma wyglądać? Nie wiem czy za dużo nauki i mózg mi sie przegrzewa ale kompletnie nie umiem sobie tego wyobrazić.
Koniczka "za markę się płaci"... 😉 Swoje zdanie ten na też temat mam, ale tak to już jest dzisiaj w jeździectwie - nikt nikomu nic nie ułatwia, a wręcz utrudnia przy każdej okazji.
prooooA to ne jest przypadkiem tak o:
Ronin.   Każdy orze jak może.
21 lutego 2013 20:39
Mo B. Ja i Sofia zajęłyśmy ostatni boks murowany 😉
Kwalifikacje do HPP zdobywa się tylko na ZO czy na ZR też można?

Bo z tego, co wiem, kwalifikacją jest pojechanie jednego z programów HPP danej kategorii na wcześniejszych zawodach (w tym samym roku) na określony procent (55%<😉.
Bardzo proszę o uświadomienie mnie i poprawienie, jeżeli coś pokręciłam.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2013 20:45
Z tego co pamiętam to na HPP kwalifikacji nie ma, tylko na MP. I tam muszą być na ZO.
basia16816 dziękuję!

Koniczka na pewno? Czytałam w starym regulaminie na 2012 coś o HPP i wydaje mi się, że były kwalifikacje.
Niemniej dziękuję  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2013 20:50
Co do MP to się zmieniło trochę:
"Pary zgłaszane do Mistrzostw Polski muszą mieć udokumentowany
start kwalifikacyjny, w roku odbywania się Mistrzostw, w Zawodach
Regionalnych lub wyższych rangą na koniu, który ma uczestniczyć w
Mistrzostwach, w jednym z programów obowiązkowych MP swojej
kategorii wiekowej z wynikiem procentowym nie niższym niż 60%
(powinno to być udokumentowane i dostarczone organizatorowi wraz
ze zgłoszeniem na zawody). Podane niżej zasady klasyfikacji
obowiązują na Mistrzostwach Polski wszystkich kategorii wiekowych."

Przy HPP tak jak pisałam nie ma kwalifikacji.
Ok, właśnie to czytałam.
Z tym, że tam niżej była adnotacja o tym, że powyższe przepisy są odpowiednio stosowane w HPP. Jesteś pewna, że nie dotyczy to kwalifikacji?
Wolę być 100% idealnie pewna, dzięki za cierpliwość  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2013 21:13
Ja tak to rozumiem, zwłaszcza że adnotacja jest, że dotyczy to też MR, a tam już na pewno kwalifikacji nie ma 😉 Jak chcesz być 100% pewna to wystosuj zapytanie do PZJ, ale moim zdaniem adnotacja kwalifikacji nie dotyczy, bo to jest odrębny akapit.
Przepraszam, a kiedy są zawody w Januszewie? Chętnie bym pokibicowała o potrzymała kciukasy 🙂

edit. znalazłam 🙂 [[a]]http://www.wmzj.pl/images/stories/zawody%20luty%2024%20jednodniowe.pdf[[a]]
edit2. jeszcze się nie obudziałm, wstawiłam link do skoków a ujeżdżenie dopiero w połowie marca. To dlatego, że bardzo miałam nadzieję na jakiś fajny wyjazd w ten weekend a na skoki to nie wiem, czy będę chciała.
Ok, jeszcze raz dziękuję  :kwiatek: To znacznie ułatwia sytuację 🙂
mils   ig: milen.ju
22 lutego 2013 19:42
My będziemy w Januszewie z całą ekipą i chyba walczymy we wszystkich klasach. 🙂 Będę robić za fotografa, także jakby ktoś chciał jakieś zdjęcia, to proszę informować 😁
Milena- a kto jedzie CC? C Lidka?
mils   ig: milen.ju
23 lutego 2013 20:13
Basia Lidka jedzie Derwiszem C najprawdopodobniej. 😉
zatem zapowiadają się fajne zawody 😉 
ja też wybieram się do Januszewa, jeśli zdążę z papierkami :-)
Sorki, ze przerywam watek na temat zawodów, ale mam pytanie. Ma ktoś moze zdjęcia POPRAWNIE wykonanego ustępowania i łopatki :kwiatek: 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 marca 2013 19:45
Sorki, ze przerywam watek na temat zawodów, ale mam pytanie. Ma ktoś moze zdjęcia POPRAWNIE wykonanego ustępowania i łopatki :kwiatek: 🙂


Łopatka






Ustępowanie

Ponia   Szefowa forever.
17 marca 2013 20:22
Czy znalazł by się wśród naszych forumowych dresażystów ochotnik/ ochotniczka  ( z min. II klasą ) na wypełnienie kilku ankiet  do mojej pracy trenerskiej?🙂😉

Jeśli tak, to proszę podeślijcie maila na pw 😉

Z góry dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się