Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czy zna ktoś końskiego kręgarza w okolicach Krakowa ?  😉
Przepraszam, jeśli to nie ten wątek, nie bijcie, ale pomyślałam, że może Mszana to okolice Krakowa...
Czy możecie polecić jakiegoś weterynarza, który wykonuje TUV i działa w rejonie Mszany Dolnej? A przy okazji robi też USG sprawdzające ewentualną źrebność klaczy?
Dziękuję  :kwiatek:
Może dr Kalinowski? Dojeżdża w różne miejsca,w okolicach Krakowa też bywa,RTG cyfrowe,ceny przystępne(robił TUV moich dwóch koni, zdjęcia szły z końmi do sprzedaży i ludzie na nie nie narzekali).
Swietny kregarz - Szwed był niedawno w Krakowie i okolicach🙁
Dziewczyny a jakaś stajnia godna polecenia na Mistrzejowicach? Dokładniej chodziłoby o okolice oświecenia 🙂 szukam, szukam i niewiele znalazłam. Chyba że nie potrafię szukać  😡
Zmiana Odznaki w Pcimiu na 16 marca 2013r.  😉
www.agroturystykakonna.pl
Aniołeczek.97 na mistrzejowicach stajni raczej żadnych nie uświadczysz, bo to przecież miasto.
Prawie wszystkie stajnie z małymi wyjątkami typu polsad czy KKJ są poza Krakowem.
W okolicy Oświecenia to tylko rzeczowy Polsad, ale chyba nie jest ,,godny polecenia" przynajmniej wg mnie. 😉

Edith: po chwili zastanowienia: jest przecież jeszcze Pegaz http://www.ojkpegaz.pl/ps/kontakt.html#  lub Przyjaciel Konika ( ale to już chyba typowo hipoterapeutyczny i rekreacyjny klubik dla dzieciaków) http://przyjacielkonika.republika.pl/
Ale nic Ci o nich nie powiem, bo nigdy tam nie byłam.
Czyli w sumie to lipa..  W sumie to jeszcze nie do końca ogarniam wszystkie dzielnice itd, za co przepraszam  :kwiatek:

W Pegazie byłam kilka lat temu ale atmosfera mnie całkowicie nie powaliła, nie czułam się tam dobrze..
anioleczek.97 zależy czego szukasz-jeżeli ambitniejszej rekreacji żeby czegoś się nauczyć to chyba pozostają Ci tylko ośrodki poza Krakowem, ewentualnie Mustang, bo tam mają w ofercie jazdy indywidualne(ale strasznie drogie).
Ktoś poleci mi dobrego trenera z okolic Krakowa, który dojeżdża i cena za trening nie przekraczałby 100zł? Chodzi głównie o skoki, ale dobrze by było, gdyby ktoś zwrócił uwagę na podstawy.
estena   Wariat nad wariaty.
20 lutego 2013 18:49
Pacia p. Oleg Badałow prowadzi treningi skokowe a jego żona ujeżdżeniowe i z tego co wiem to trzyma u was konia wiec możesz z nim porozmawiać 🙂
czy ktoś zna dobrego masażystę z okolic Krakowa?  :kwiatek:
czy ktoś zna dobrego masażystę z okolic Krakowa?  :kwiatek:

Jankesiara:
Mnie od ponad dwóch lat masuje konia Kuba Róg z Hebdowa i jestem bardzo zadowolona. Możesz wziąć opcję sam masaż lub e stretchingiem. Cena jest ok, Kuba dojeżdża do stajni w okolicach Krakowa, z tego co wiem to na pewno masuje konie w Facimiechu i w Zabierzowie.
Mogę podać nr telefonu na priv.
Ja polecam Justynę Porabik.
Masuje nasze konie od kilku lat i ceny ma bardzo przyzwoite.
Dodatkowy plus  - mieszka w Krakowie
A jakie sa orientacyjne ceny takiego masazu? Pomijajac koszty dojazdu.
Ktoś poleci mi dobrego trenera z okolic Krakowa, który dojeżdża i cena za trening nie przekraczałby 100zł? Chodzi głównie o skoki, ale dobrze by było, gdyby ktoś zwrócił uwagę na podstawy.


Pacia, wysłąłam ci kilka namiarów na prv.
Wie ktoś co to się podziało że Paczółtowice wystawiły wszystkie konie rekreacyjne na sprzedaż? Likwidacja stajni czy tylko rekreacji?
A jakie sa orientacyjne ceny takiego masazu? Pomijajac koszty dojazdu.

Chyba około 100 zł, ale nie jestem pewna bo ja biorę zawsze w pakiecie 🙂
Czy wiadomo już na 100% czy konsultacje z p.Markowskim odbędą się w ten weekend?  🙂
Z tego co wiem, to nie odbywają się, p.Markowski będzie w Krakowie w marcu.
10 marca w niedzielę odbędą się wewnętrzne zawody ujeżdżeniowe w KJK Mustang (Wola Justowska, ul. Nad Zalewem 15, Kraków).

11.00 Zbiórka uczestników, czyszczenie i przygotowywanie koni.
13.00 Rozprężalnia
13.30 Start pierwszej pary zawodników

Koszt uczestnictwa: 100 zł.
Trzy razy drożej niż zawody regionalne  🤔 😲
Ja nie kwestionuję ceny, tylko podaję informację.
A to nie są zawody wewnętrzne na ich koniach? Rekreacyjnych? I cena uczestnictwa wraz z wypożyczeniem konia?
Chociaż i tak sporo. Kiedy ceny jazdy rekreacyjnej w Krakowie kształtują się gdzieś w przedziale 30-40zł/h.

Też widziałam wystawione w ogłoszeniach konie z Paczółtowic - stajnia się likwiduje?
Uświadomi mnie ktoś gdzie w Facimiechu jest druga hala?
Przeglądałam stronę w związku z nową szatą graficzną i pada tam zdanie: ,,2 hale do jazdy konnej w tym największą halę na południu Polski o wymiarach 30x102m"
http://facimiech2.bochnia.org/?page_id=30

Domyślam się ta duża to wiadomo w nowym budynku między stajniami, a ta druga?  👀 Pytam z czystej ciekawości. 😉
Za stajnia od tej strony 'w budowie' taki nieduzy blaszak 🙂


Powiadasz, że to co zaznaczyłam? Dobra to już wiem. Nigdy tam nie zaszłam, a zwykle na zawodach to nie ma czasu na wycieczki krajoznawcze. 😉
Mała hala ma wymiary 12 x 30m i odkąd jest duża hala, małej używamy do zabaw z końmi luzem i na lonży, spacerów itp.
Nie chce mi się wierzyć że kiedyś tam skakaliśmy... 🤣
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
25 lutego 2013 15:26
Fabapi super jest ta nowa strona, naprawdę fajnie wykonana, przejrzysta i miło sie ją oglada. 🙂
A to nie są zawody wewnętrzne na ich koniach? Rekreacyjnych? I cena uczestnictwa wraz z wypożyczeniem konia?
Chociaż i tak sporo. Kiedy ceny jazdy rekreacyjnej w Krakowie kształtują się gdzieś w przedziale 30-40zł/h.


Tak, dokładnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się