Końska rewia mody cz. VII (2013)

Livia a już się łudziłam ,że kupię sobie czapraki pony , ja mam 18  :/

juliadna  poprostu bosko  😜  pasują te kolory .


Szkoda ,że nie ma Niciaka w czerwieniach  👿 
wątek zamknięty
Też marze o niciakach w wersji ferrari  😁
wątek zamknięty
mogli by zrobić niciaki chilli, burgund, orange, szmaragd, lavender, petrol.  😜
wątek zamknięty
Burza, Livia, dziekuje  :kwiatek:
Londstreet, chyba faktycznie wstawię, najwyżej kiedyś podmienię na lepsze🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2013 10:13
monia, Minosia, lepiej niech nie robią, bo musiałabym je kupić 😉 Ale marzę o Niciaku Lavenderowym albo Petrolowym 😜
wątek zamknięty
Żółte, czerwone i czarne!
[url=https://www.google.pl/search?q=nici+ferrari&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=w00rUZrnPISL4gSh6oGYBQ&biw=1440&bih=775&sei=xk0rUdPpHMWQtQbv34DABQ#um=1&hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=nici+ferrari&oq=nici+ferrari&gs_l=img.3..0i24.4944.5812.2.6002.8.8.0.0.0.0.144.672.5j3.8.0...0.0...1c.1.4.img.edu_sRKVqKE&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42768644,d.Yms&fp=4f881e80b4a2f784&biw=1440&bih=775] Baza jakaś już jest [/url]  😁
wątek zamknięty
Też marze o niciakach w wersji ferrari  😁


kupiłabym czaprak bmw.. na 100%.  😍

spojrzałam jeszcze raz na ten czaprak zielony eskadrona,
moim zdaniem mega kolor. będzie pasował do każdej maści, w sumie tak samo jak granatowy. a chyba takie właśnie są najcenniejsze, za to najmniej oryginalne.
wątek zamknięty
A mnie ten zielony wydaje się jakiś straszliwie smutny🙁 w szczególności na real fotach.
wątek zamknięty
Mi od dluzszego czasu chodzilo po glowie bordo i juz chcialam pisac do Caballa albo Jarpolu czy mi takie zrobia a tu masz ! Caball wypuscil takie cudo  😍
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 lutego 2013 13:29
Pytanko mam dziewczyny, byłabym wdzięczna za odpowiedź  :kwiatek: .
Czy ktoś z Was orientuje się czy czaprak Euro - Star Superieur w wersji kolorystycznej : ebony-aqua lub petrol, ujeżdżeniowe są jeszcze gdzieś dostępne ?
Duże zdjęcia w linkach:
[url=http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/98/1683#i]http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/98/1683#i[/url]

[url=http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/98/2497#i]http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/98/2497#i[/url]

Przejrzałam sklepy, ogłoszenia w re-volcie i nie znalazłam. Widziałam petrol VS tylko.
wątek zamknięty
mogli by zrobić niciaki chilli, burgund, orange, szmaragd, lavender, petrol.   😜


Też bym chciała  😍 
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
25 lutego 2013 15:09
Aleks, klik1, klik2
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 lutego 2013 15:13
Dzięki Serdeczne Londstreet  :kwiatek:  już straciłam prawdę pisząc nadzieję, że się jednak gdzieś znajdą 😍
wątek zamknięty
Livia, kurcze sama nie wiem, mi się chyba nie podoba 😉

Doczekałam mojego Atramentu 😀

Telefonem nim doczeka się porządnych zdjęć z [b]Gabb.[/]
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 lutego 2013 16:33
Burza -  bardzo ładny odcień.

Nie jestem szmatoholikiem, ale lubię od czasu do czasu kupić coś ładnego i chętnie oglądam wasze zdjęcia. Zawsze coś wynajdę co mi się spodoba. Teraz też patrzę na te wszystkie błękity, granaty, morskie na gniadych koniach i nie potrafię wybrać z tych dwóch Euro-Starów, o które pytałam  😡 .
Na gniadym strasznie podoba mi się petrol, patrzę na zdjęcie i .. no śliczny jest, jednak na tym kasztanie podlinkowanym przeze mnie w ebony -aqua ... też super. Kurcze sama nie wiem. Mam gniadego konia i brązowe siodło, może jakieś sugestie ?  :kwiatek:  ech 🙂
wątek zamknięty
Widze ze granat kolorem sezonu 😀

wątek zamknięty
Aleks, petrol! Zdecydowanie! 😉 Ja mam inny czaprak ES w kolorze przetrol, na gniadym i izabelce:


wątek zamknięty
Aleks, petrol 😉. Ale ja jestem fanką tego czapraka 😁
faith, granat jest kolorem wszystkich sezonów! Ponadczasowy 😀iabeł:
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 lutego 2013 17:02
Nirv - kurcze super 🙂 ja na petrol choruje już od dłuższego czasu, na Anky się nie mogłam zdecydować bo coś mi nie leżała tak do końca. Teraz w sumie ebony - aqua przypadkiem zobaczyłam i wytrąciło mnie to z równowagi 😉. Szukam jakiegoś zdjęcia żeby pokazać Wam tego mojego ogona i siodło. To bezterlicówka jest Barefoot. Przekrywa dużo czapraka a one takie ładne są.

Ooo mam, światło jest takie sobie, ale widać ile tak na prawdę czapraka będzie wystawać spod siodełka.



Pomyślałam o ebony -aqua, żeby może trochę rozjaśnić wszystko, chociaż petrol powinien się dobrze odcinać. Im dłużej o tym myślę tym bardziej nie wiem.

edit:
wymodelowana - wygląda na to, że ja też,  w ogóle lubię błękity we wszelkich odcieniach 🙂 i w zestawie z brązami  ... kurde.

edit2: pokombinowałam w ph no i chyba jednak petrol - stara miłość  😉 ... Dzięki raz jeszcze za linki i sugestie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza, Cudowny kolor, pięknie wygląda na Gniadym ogolonym, ale na letniej sierści będzie jeszcze większy szał 🙂
wątek zamknięty
Burza, naprawdę piękny odcien! wow! super wygląda na Piorku!
Aleks, moim zdaniem petrol 🙂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 lutego 2013 18:32
No to utwierdziłyście mnie w przekonaniu 🙂 to chyba trzeba zamówić  😜 szkoda, że tak długo się czeka, ale co tam 😉
wątek zamknięty
Burza, boski jest! Ja dzisiaj jedynie przymierzyłam na Pielgrzyma i się zakochałam, obłędny odcień! 😍
wątek zamknięty
Burza, ten kolor jest obłędny!

juliadna Mnie akurat żaden z tych kompletów nie powalił. Fuerte cudny, ale to nie jego kolory.
wątek zamknięty
popełniłam cottona petrola i greena z nowej kolekcji  😵
prawdopodobnie zaopatrze się jeszcze w tego red'a  😜
no i nowy nabytek ES
wątek zamknięty
Szaaaaaaał! Nie no, muszę mieć tego ESa! Tylko na moim koniu wyglądają jak derki, a nie widziałam nigdzie rozmiaru M.  🙄
wątek zamknięty
Widział gdzię ktoś tą derkę w cenie niższej niż equishopowa? Może nawet być używana.  http://www.equishop.com/kingsland-derka-pokazowa-classic,id-209?PHPSESSID=906df7bee5c557db74e53dcf69f443a1
:kwiatek:

Szarlotka super , kolor dla gniadków  😍
Aleks petrol
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 lutego 2013 20:09
I jest! Taaak się cieszę!
caball
wątek zamknięty
ChingisChan, super... Teraz czas na zdjęcia na modelu 🙂
wątek zamknięty
dopadła mnie jakaś caballo'mania, Burza cudownie Piorkowi w tym kolorze, ChingisChan ale fajnie ta lamówka ciemniejsza się komponuje, lubię teraz takie połączenia zwykły pad+lamówka w innym kolorze. Jka tak patrzę na tego caballa w szafie, który leży na ESie i jest 2x bardziej puchaty to mimo, że z przyjemności oglądam zdjęcia nowych kolekcji czy to ES czy Eurostara, ale nic nie mam ochoty kupić (oprócz kantara).
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.