Olsztyńscy voltowicze

Ola - dzieki  :kwiatek: A Ty bys pokazala Bartka ! Masz takie sliczne zdjecie w avatarze 🙂
Angeel, Takiej pięknej sesji jak Twoja w życiu nie miałam 😜
Bartkowi daleko do prezencji szport Murka🙁 to i fot nie mam żadnych nowych. To z avataru to staroć z tamtego roku.



edit. Wkleiłam foto z naszej forumowej galerii i rozjeżdża mi się forum. Pisze z notebooka i nie wiem czy to zasługa małego ekranu, czy Wy też tak macie?
Mi sie forum nie rozjezdza, wymiary zdjecia sa ok 😉 A zdjecie sliczne 😀 Gdzie on teraz stoi, gdzies w Ostrodzie? Dobrze widzialam?
Marianowi do szport-pferda daleeko, on tylko czasami takie pozory stwarza  😁 A piekne zdjecia to zasluga Blow 🙂
Mów co chcesz, Murek to kawał koniska, ekstra się prezentuje 🙂
Właśnie ja też miałam się zapytać, Wy dalej w Marengo stacjonujecie? My stoimy w Rusi Małej pod Ostródą 🙂
Chcialas powiedziec kawal brzucha  😁 Tak, my w Marengo, ale tylko do konca lutego. Potem Marian wybywa na wakacje niedaleko Barczewa.
**Ola** - Tak myślę....  ten Bartek, to nie jest ten słynny Bartek ,siejący postrach w pensjonacie w Rusi...  😉? Ten co odgryzł palca pani sędzinie... ???
**Ola** - Tak myślę....  ten Bartek, to nie jest ten słynny Bartek ,siejący postrach w pensjonacie w Rusi...  😉? Ten co odgryzł palca pani sędzinie... ???


Mysle, ze wlasnie ten sam  😁
Śliczne konisko 🙂.
**Ola**

Nie chcę się reklamować ale zapraszam do mnie
pogladowe zdjecia

https://www.facebook.com/JustynaJuszkiewiczPhotography
RatiNa, Fajowe foty, no ale ja niestety końskiego modela do sesji nie mam 🙁
figaro2046 Sieje postrach? Chyba nie jest aż tak źle 😎
RatiNa, Fajowe foty, no ale ja niestety końskiego modela do sesji nie mam 🙁


A Barto? z każdego konia można zrobic modela 🙂
Przeciez Ola nawet skomentowala to zdjecie ;p
Ja to mam refleks .... 😁
figaro2046, Figaro owszem poznaję, znam tę stronę bardzo dobrze 😉

edit. przepraszam Ratina, nie zauważyłam 😡
RatiNa Bartuś nie chodzi pod siodłem już kawal czasu, więc ciężko będzie go wymodelować 🙁
Cieszę się, że moje produkcje się podobają 😉 Zainteresowanych sesją zapraszam, mój mail w podpisie na zdjęciach.
Figaro, jak Cię dopadnę to Ci te Twoje długie nogi uciec nie pomogą 🙂 Plotkara przebrzydła 🙂 Jaki postrach? Jeśli już w kimś Bartuś postrach sieje to w jednej osobie, która ma lekkie też obawy przed własnym koniem więc.... 🙂 Dla dobrego koniarza Bart nie stanowi problemu 🙂🙂🙂 bo przy odrobinie spokoju i uwagi ten koń potrafi pokazać serce. Poznałam go dawno, dawno temu i Bartek teraz i wtedy to jest niebo a ziemia. Już wiem, skąd Oli rozterki eh... A Pani sędzina nie potrzebnie pchała łapy do obcego konia i to jeszcze tak, że Bartek czuł się atakowany. Dlatego nie robiła z tego sceny i problemów, bo sama wiedziała.
Ktoś poleci jakąś dobrą szkołę jazdy (samochodem tym razem 😉) w Olsztynie?  👀
Idril, z czystym sumieniem ZDZ, mój brat, dwóch kumpli i ja za pierwszym (;
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 lutego 2013 17:15
Ja też polecam ZDZ, dobrze uczą i też za pierwszym razem zdałam, ale to było parę lat temu  😉
szkoła jazdy OGRYZEK!!! POLECAM
dzięki wielkie, czekam co prawda do kwietnia, ale zapisywać się to pewnie trzeba z wyprzedzeniem, a wolę w małym Olsztynie niż w wielkiej Łodzi 😉

Ja również polecam Ogryzka, co prawda prawko zdawałam jakieś 12 lat temu, ale od zawsze słyszałąm dobre opinie
Ja mogę polecić p. Jerzego Pycia. Ma swoją prywatną szkołę (w tych większych szkołach zależy na kogo się trafi, bo instruktorów jest wielu). Śmieszny gościu, ale uczy naprawdę mądrze.
nie wiem, czy widzieliście, ale ejst możliwość kursu na instruktora w ramach projektu z unii. zapisy orientacyjne były do wczoraj, ale nic straconego, myślę, że słoc można nadal! [[a]]http://www.wmzj.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=313%3Aszkolenia-i-kursy-instruktorskie&catid=38%3Aaktualnoci&Itemid=89[[a]]
Dzień dobry po raz pierwszy na tym forum  😀
Zapraszam do zapozniania się z propozycją imprezy w Pensjonacie dla koni "Syriusz"-  Zawody jeździeckie bardzo mocno amatorskie!!! Zawody przeznaczone są dla początkujących dzieci (i nie tylko), dla bardziej wprawionych odbędzie się konkurs skoków do 60cm. Szczegoły: http://syriusz-olsztyn.pl/imprezy/zawody/
witam  🙂

troszkę nie ogarniam tych konkusrów, są tam ujeżdżeniowe też?
oddzielnie same skoki można jechać?
i prezentacja z koniem to co się umie?  😀 coś konkretniej?
Można jechac same skoki, impreza jest baaardzo towarzyska i amatorska, każdy moze wziaśc w niej udział, chodzi o dobrą zabawę, mile spędzony czas i propagowanie sportów z końmi 🙂  😉 Kokursy są bardzo łatwe, przygotowane pod najmłodszych uczestników, ale starsi początkujący także mogą wziaść udział. 😅
Więcej informacji pod nr telefonu podanym na stronie, mozna tez napisać maila z zapytaniem- Pani Kamila na pewno na niego odpowie.
Z całym sercem i serdecznością polecam Kamilę zarówno jako instruktora jak i weterynarza. Pponad to ta kobieta jest niesamowicie cieplą otwartą osobą.  Gdy jeden kopytny w stajni, w której pracowałam powoli ale pewnie schodził z tego świata. Wet opiekujący się stajnią, (z bardzo znanej rodziny wetów w olsztynie i okolicy) stwierdził, że nie ma czasu teraz i przyjedzie za 5-6 godz, Kamila przyjechała bez zadnego "ALE" ok. 70km do obcej stajni i uratowała kobyłkę.


Witaj Paulino hehe. Jak dobrze pójdzie to wpadnę na zawody jako widz, jeszcze w Dorotowie są zawody, dostałam ostatnio info:
"Serdecznie zapraszam na zawody "Dance With Horse Show 2013" organizowane w stajni Popisowo koło Dorotowa. Konkurs polega na stworzeniu i zaprezentowaniu swojego przejazdu, dopasowanym do muzyki i stroju. Tematyka może być zarazem zabawna jak i poważna. W konkursie, bardziej niż umiejętności zawodników, będą oceniane: pomysłowość, dopasowanie do muzyki, zgranie z koniem, itp. Wpisowe wynosi 10zł, bez względu na ilość startów. Impreza odbędzie się 11 maja, jednak zapraszamy tak wcześnie ze względu na okres wymyślania przejazdu. Oczywiście będą również nagrody, ufundowane między innymi przez firmę Equi Point, właścicielkę stajni p.Monikę Popis i lekarza weterynarii Kamilę Walkowską. Po imprezie tradycyjnie odbędzie się ognisko. Liczymy na przybycie. Więcej informacji na stronie stajni: stajniapopisowo.pl"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się