Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

kaszmirowa2302, czerwień za namową Burzy i gabb., ale spodobało mi się.
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
24 lutego 2013 16:21
Angeel, Djaruum   :kwiatek: śniegu nawaliło tej zimy i rzeczywiście było pięknie. Niestety było, bo teraz już roztopy  😉
wątek zamknięty
Zuzu., i dobrze się posłuchałaś! 😉
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 100 lat 😉. Ładny siwek.
Burza Piorun jak zwykle się świetnie prezentuje 😉.
Ja rzadko robię zdjęcia będąc u koni (szczególnie w zimie), ale tym razem coś zrobiłam.
Kopytko się zepsuło:

Ja z Muchą:

Podglądacz:
wątek zamknięty
Muchozol czy to Twoja Mucha stoi teraz w Stance? 🙂
wątek zamknięty
breakawayy, tak moja Mucha 😉. A odwiedzasz tą stajnię? 🙂
wątek zamknięty
To stajnia mojej znajomej 🙂. Ja 'mam' koniki dosłownie kilkaset metrów od Was 😉. Jak wrócę do domu na majówkę, to być może odpalę kobyłę i się u Was pojawię 🙂.
wątek zamknięty
To mnie już wtedy raczej w Stance nie będzie 😉. To dla nas "stajnia przejściowa" i raczej nie zatrzymamy się tam na stałe.
wątek zamknięty
My kiedyś się tu pokazywaliśmy, ale słoneczko przygrzało i mamy kilka nowych fotek  😀
Fokus II

Zaczynam się niepokoić.. Mój ogier zdradza mnie z moim facetem na moich oczach  🤔



A tutaj Pan Poważny i jego rozmyślania o życiu..  😂

Dziki i szalony  😂


<przepraszam za ilość, ale nie mogłam się powstrzymać  🤬 >
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
24 lutego 2013 18:23
Fokusowa faajny facet! ten czworonożny, ma się rozumieć  👀


a mi się udało w końu potrzaskać Safonie jakieś śneigofotki także proszę bardzo - radosny kucyś:



pokurcz  😜


pt. CZY TY MI ROBISZ ZDJĘCIA?!?! :p






wątek zamknięty
A czy tylko mi się wydaję, czy "wiosna wisi w powietrzu"? Młody nigdy tak nie szalał jak przez ten weekend, wyczesałam z niego tonę sierści.. Chyba wreszcie zacznie się robić słoneczniej, cieplej i FAJNIEJ  😅
Gniadata Dziękuję  :kwiatek: i ja chcę takie serduszko na zadzie młodego! 😀
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
24 lutego 2013 18:51
Fokusowa nożyczki + chwila nudy 😎 z tym serduszkiem to trochę przegrana sprawa bo miał być znaczek supermana (mistrzowsko przechrzczony na znak superkucysia tudzież supersafony) ale mój talent (a raczej jego brak) do artystycznego wycinana czegokolwiek zawiódł mnie całkowicie i wyglądało to jak kaczka bez głowy  🤔
a co do wiosny - moja baba szaleje tak czy siak więc trochę słabe kryterium jeśli o nią chodzi ale gubi to futro w takim stopniu, że zaraz otworzę fabrykę dywanów, także chyba faktycznie można przyjąć że wiosna za pasem  😁
wątek zamknięty
Nożyczkami to wycięłaś?  😵
Jakbym dotknęła nożyczek to mój miałby to serduszko wyryte, a nie wycięte  😂
wątek zamknięty
Zimowy Pamirowy 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 🙂
wątek zamknięty
Fokusowa, rzeczywiście coś wisi w powietrzu. Sierść się sypie z mojego już strasznie. Po czyszczeniu podłoga w stajni wygląda jak przykryta dywanem  😵 A konie pa padoku miały dziś taki odpał jakby się jakiegoś speeda nażarły...
wątek zamknięty
Mi się udało mieć zimowe zdjęcia, dzięki Zuzu. i Burzy :kwiatek: Więc pochwalę się trzema 😉


wątek zamknięty
pamirowa Super ujęcia, piękny koń! Kocham taką zimę na końskich zdjęciach! I jakie Ty masz dłuuuuugie włoooosyyyy!!  💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 lutego 2013 20:01
gabb., pierwsze foto, mrrrr! Pakerek, w dodatku w nugaciku...  😜 Jest szał!
wątek zamknięty
pamirowa, miałam ten sam komplet. 😉 tyle, że owijki oddałam za kaloszki 😉 czaprak został i dalej wisi. :P
wątek zamknięty
Moje Rude umordowane po kuligach w ten weekend ale praca daje efekty pomimo tego ze w sobote szła 2 kuligi a w niedizele jeden kobyła tryska energią, rusza się lekko.
Tak dla porównania Damaszka z przed 10 miesięcy i przez ostatnie 3 lata tak wyglądała :/


A to dzisiejsza Ruda




wątek zamknięty
Moon, dziękuje bardzo :kwiatek:
wątek zamknięty
Dostałam fotki od Mąki 😀


wątek zamknięty
Burza, niesamowite macie te śnieżne zdjęcia! piorek widzę u szczytu formy! My zimą roztrenowani trochę...

Muchozol - śmieszna jest, mój też takie ciekawskie jajo jest 🙂

fokusowa, się ciesz, że faceci się polubili - moi nie pałają do siebie sympatią 😉

pamirowa - śliczna sesja! i takie pytanie - ten koń jest młodziutki? wydaje się świeży

gabb. - fajny mięśniak 🙂  ps. kurcze, patrzę na te wasze ogolone konie - ja bym się bała mojego tak gołocić - nie poci się prawie wcale, a przy mrozach i tak jest zmarźlak.

aszka, baba ci odmłodniała wizualnie 🙂




Wczorajszy Brzask przed jazdą - chyba mi w końcu przytył...  😁  no dobrze, zdjęcie niekorzystne po prostu  😉


wątek zamknięty
Pinesska, a skąd, od 2-3 tygodni dopiero znowu coś robimy konkretniej, szczyt daleko przed nami 😀

Biały pad super wygląda!! 😀
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
26 lutego 2013 14:14
Z weekendu 🙂
wątek zamknięty
Burza, nie wierzę  🥂  i dziękuję, pad mi też się podoba, będzie elegancko z owijasami 🙂

remedioss - miło cię widzieć 🙂
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
26 lutego 2013 14:24
Pinesska 🙂 dzięki.
Burza, wy jak zwykle elegancko i harmonijnie - jestem fanką 🙂
wątek zamknięty
Pinesska, dziękuje! :kwiatek:

Burza, świetne są te zdjęcia! 🙂
wątek zamknięty
Pinesska, mega mega mega wygląda ten biały pad, teraz muszę coś zrobić żeby Sierra miała taki na okazje 😁

Remedioss, dzięki ale bijecie nas na głowę maścią, już mówiłam jak mi się podoba w truskawkowym różu 😀

gabb., Mąka szaleje 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.