Końska rewia mody cz. VII (2013)

asds   Life goes on...
26 lutego 2013 15:31
to cię nie ruszą, bo swojska jesteś. No chyba że trafisz na kibica Polonii... 🤣
wątek zamknięty
A jak z Kolejorzem? Bo ja blisko Poznania jeżdżę, a nie mam pojęcia, kto kogo tłucze w polskiej piłce, może powinnam sprzedać ten czaprak.  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lutego 2013 15:57
No w Warszawie to strach w takim w teren jechać. 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 lutego 2013 15:59
Dobrze piszesz emptyline.

Uważaj Altiria w lesie!
wątek zamknięty
Będę tylko na hali jeździć, po ciemku.  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2013 16:19
Altiria, piękna ta łezka 🙂 śni mi się po nocach. czerwień w lamówce pasowałaby do mojej kolekcji  😍
wątek zamknięty
Altiria fajny kolor, ale ta kolekcja to jakiś przypał 😀
Ostatnio coś o niciakach było, a jestem w domu, więc postanowiłam cyknąć moje 🙂
wątek zamknięty
zalcia97, ukryj je dobrze, bo ukradnę! Świetna kolekcja  😜
wątek zamknięty
zalcia97 niciakowa tęcza!  😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
26 lutego 2013 17:01
zalcia łomatuchno idealnie  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2013 17:19
Burza, super wam w Fango 🙂

ekuss, Banana to wasz kolor 🙂

floo, w tej niebieskiej Ance super! Co to za kolor? 🙂

Altiria, a mnie ta zieleń nie przekonuje, wolałam chyba tą z Navy-Green 😉

zalcia, łał, niezła kolekcja 😉

A do mnie leci już dralonik z nowej kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Cejloniara Pięknie w granacie 🙂 To jest Wasz kolor 💘 A kiedy pochwalisz się swoim Caballowym nabytkiem? No chyba, że coś mnie ominęło 🙂
Livia Ale Ci zazdroszczę, cudowny jest ten dralon. Nie mogę się doczekać Twoich zdjęć 😀
wątek zamknięty
zalcia lepiej schowaj gdzieś lemona i marine, bo nie znasz dnia ani godziny  😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia, koniecznie pochwal się dralonem!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2013 17:49
Ola, Burza, na pewno go tu pokażę - jeśli paczka dotrze jutro, to jeszcze jutro zrobię zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
kortina, Picaros, lizzy, Livia, martyśś_99  dziękuję  :kwiatek: w takim razie już je chowam  😁
wątek zamknięty
Altiria, łezka cudna! Masz może jakieś porównanie z greenem z navy-green? Bom ciekawa  👀
wątek zamknięty
koniec świata, zielony mi się podoba!

coś takiego znalazłam na niemieckim forum. Porównanie green z navy-green (po lewej) i green 2013

wątek zamknięty
zalcia97, WOW!!!
wątek zamknięty
z tej nowej eskadronowej kolekcji nic mi się nie spodobało, oprócz szarej dery, bo jest naprawdę śliczna   😍 teraz tylko wytrzymać do wyprzedaży

wątek zamknięty
Cavallia, o faktycznie, naprawdę ładna 😀
wątek zamknięty
zalcia królestwo za pierwszy od prawej  😜
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
26 lutego 2013 18:42
O. Czyli miałam rację, że nowa zieleń jest bardziej soczysta.
wątek zamknięty
Ta szara derka jest piękna, ale dalej nie umiem dla niej znaleźć praktycznego zastosowania. 🤔
wątek zamknięty
ashtray miałam ten sam problem, ale już wymyśliłam. Do transportu ta derka nada się świetnie, teraz tylko muszę sobie powymyślać cele podróży  😀 albo zepnę pupę i na zawody, albo...zrobię z mojego konia podróżnika  😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ashtray, odpinacie pasy i po sprawie 😉
wątek zamknięty
na zawody jak najbardziej się nadaje 😀
wątek zamknięty
Altiria, łezka cudna! Masz może jakieś porównanie z greenem z navy-green? Bom ciekawa  👀


Nie mam tego z navy-green, chyba też mi się bardziej tamten podoba, ale chciałam mieć coś zielonego. A tamtego już mi dwa razy ktoś podkupił (w dodatku tego samego!).  😁  Zobaczymy, jak będzie na koniu, w naturalnym świetle pewnie trochę zyska.
wątek zamknięty
nejna69 tak zaawansowany stopień szmatoholizmu, żeby zacząć jeździć z koniem po to, żeby zaprezentować go w ładnej derce jest mi jeszcze na szczęście obcy. 😉

Marcelin widziałam, że ten sam wzór jest też na derkach siatkowych. Ale jednak też do mnie to nie przemawia, bo pewnie po wypuszczeniu konia na padok byłaby zaraz w strzępach.

Aga tak właśnie sobie myślałam na początku, że wypruję te pasy w ogóle. Nie wiem tylko czy ten materiał będzie nadawał się na stępa po jeździe? Muszę jechać do jakiegoś sklepu i obmacać to to i sama zobaczyć do czego to się nadaje. Kurcze, nie mogli zrobić takiego wzoru na polarach albo dralonach?! :/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.