Ogon

ten z mojego linku wysyła

do przelewu zagranicznego musi być ktoś z kontem walutowy, pay-palem, albo kartą kredytową
przy zwyklym RORze koszta przelewu w euro są zabójcze
gdyby był ktoś kto może robić przelewy zagraniczne to i od producenta można zamówić. co za różnica?  🙄 po prostu nikt chętny się jakoś nie zgłosił.


Różnica 20 zł na sztuce...
Co do zamawiania od producenta - mogą nałozyć cło i wtedy nie wiadomo ile to będzie kosztować :-(
USA póki co w Unii nie jest ;-)
ash   Sukces jest koloru blond....
21 lutego 2013 13:07
sei, pamiętajcie, że przy zamawianiu ze Stanów pewnie będzie do zapłacenia cło.
Nawet chyba sama Quanta o tym pisała, że jej paczka utknęła na cle i musiała się z tym trochę bujać.
Nawet na pewno nałożą - robią tak z wszystkimi paczkami, które zawierają ceny i rachunki. Trzeba by zatem namówić sklep, żeby nie tylko nie dokładał rachunku do paczki, ale i wysłał towar jako prezent - co jest prawnie zabronione i żaden szanujący się sklep na to nie pójdzie.
Niestety nie da się przekonać również urzędu celnego, że 10 butelek preparatu to prezent od rodzinki :/
Po doliczeniu opłat wychodzi cenowo tak samo, albo drożej niż w Europie. Plus dwa tygodnie czekania dłużej, bo urzędy się nie śpieszą przecież z formalnościami.

Mam namiar na Shapleysa w Niemczech, zobaczę, jak to by mogło teraz wyglądać cenowo, mogę ewentualnie zrobić zbiorowe zamówienie. Tylko najwcześniej w weekend mogłabym się tym zająć.
quanta  :kwiatek: weekend i dobry bo za dużo chętnych na podjęcie się nie mamy..  🤔 Ja niestety nie mogę pomóc w załatwianiu bo u mnie z konta na zagraniczne nie przejdzie przelew.  🙄
hmmm, jesli znajdziecie jakis sklep w UK, to moge powysylac 😉
quanta str wczesniej tez podalam namiar na shaplesa w Niemczech 🙂
Epikea, wiem, ale ja mam na oku coś parę euro taniej 😉
wczoraj dopiero zobaczyłam jak Fantazji urósł ugon
zdjęcie z września 2012

i zdjęcie z lutego 2013


nie podaję biotyny, jedynie Officinalis Oil For Horses i Pro Muscle
Fantazja
suplementy na stawy zawierają e+selen a one działają właśnie "włoso-pędnie" stąd masz przyrost 🙂
Epikea, poczytałam właśnie skład musli, no to wszystko jasne
ktoś pomoże?
Ja zakupiłam o to http://arcus-konie.pl/cdm-canter-nablyszczacz-p-1931.html
Bardzo fajnie pomogło mi to rozczesać ogon i po 2 tygodniach jak znowu złapałam ogon do rozczesania to zrobiłam to bez najmniejszego kłopotu i już bez użycia środka. Czyli minimum dwa tygodnie ogon pozostawał nie splątany. Bardzo dobrze się sprawdził. A co do długości, ja co roku przycinam kilkanaście cm ogona i ciągle odrasta 🙂 grzywa też mu szybko rośnie, im częściej przycinam tym chyba szybciej? 🙂
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
25 lutego 2013 09:57
u mnie sie dobrze sprawdzil ale i tak jednak wole sheena czy dreamcoat
sei quanta jakieś wieści o M-T-G?  :kwiatek:
czyli nikt nie używał Nafa?
Mam na razie odpowiedź od jednego sklepu, litrowa butelka razem z wysyłką z Niemiec do PL kosztowałaby w złotówkach 93,5 zł. Czekam jeszcze na drugi sklep, ale na razie nie pofatygował się z odpowiedzią.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lutego 2013 13:12
czyli 30$. Opłaca się 🙂
Nie no, to całkiem w porządku cena, zwłaszcza, że w wysyłką, brutto i na 100% bez żadnych niespodzianek - ale i tak wrodzony sęp każe mi przynajmniej te 2-3 dni na drugi sklep poczekać 😉
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
26 lutego 2013 16:04
czyli nikt nie używał Nafa?


u mnie sie dobrze sprawdzil ale i tak jednak wole sheena czy dreamcoat


moja odpowiedz dotyczyla Nafa  😉
uwazam ze patrzac na stosunek ceny do jakosci to jest bardzo dobrze
Asik, dzięki.
W takim razie wezmę chyba Leoveta bo dużo opinii dobrych i nie będę ryzykować, bo byłam sęp i Hippovet zamówiłam i totalna porażka...
Perlica, bo z hippovetem trzeba robic tak jak z blackhorsem. dobrze wstrzasnac i poczekac az wyschnie. inaczej bedzie kleil.
ostatnim moim odkryciem i totalnym hitem jest ten plyn:
[img]http://jezdziectwo.york.info.pl/sobraz/9636/0[/img]
rozczesuje swietnie i bardzo dlugo utrzymuje w czystosci.
katija ja mam z kolei ich szampon i jestem bardzo zadowolona  🙂 Przepraszam zza  🚫
Hej!!!! ja też chce MTG! 🙁
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
26 lutego 2013 18:09
A powiedzcie wogole jak ten MTG sie uzywa i na jak dlugo starcza? codziennie sie uzywa? to to sie wciera, tak? nie widze nigdzie instrukcji stosowania
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2013 18:52
ja czekam nadal na wieści 😉
Wszyscy cierpliwie czekamy aż quanta znajdzie najtańszą ofertę  :kwiatek:
Mi to by nawet w marcu po wypłacie bardziej pasowało ;-) znaczy za tydzień, ale oczywiście się dostosuję :-)
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
26 lutego 2013 21:19

Czy ten płyn rozczesze dobrze ogon?



Jeżeli ma tylko "rozczesywać" to polecam ten http://www.decathlon.pl/lustrant-500-ml-id_1762799.html

Jest też w pojemniku "zbiorczym"  http://www.decathlon.pl/wkad-do-lustrantu-2-l-id_8092208.html

W naszym przypadku wystarczy psiknąć raz na tydzień / dwa tygodnie 🙂
Jak mi drugi sklep do piątku nie odpisze, to będę zbierać chętnych w weekend i przyszły tydzień 🙂

Asik, co do wydajności, to wszystko zależy, do czego używasz preparatu. Ja go pakuję nawet na uszkodzony naskórek, grudę, oskrobane łby, przełysiałą od derki łopatkę itd. Jeśli chcesz stosować MTG tylko, aby przyspieszyć porost włosa np. w ogonie, to raz na tydzień smarujesz Shapleysem rzep. MTG ma konsystencję olejku, więc zużywa się bardzo mało preparatu. U mnie od kwietnia zeszłego roku na trzy konie poszło ok. 1,5 butelki, przy czym na początku lałam MTG bardzo dużo, bo Skwarek miał konkretną łysinę na grzbiecie po tym, jak go dopadł rain rot. Na rozmaite problemy skórne, łysiny, drapanie itd. nakłada się Shapleysa raz dziennie.
Na porost grzywy tak samo jak z ogonem, też tylko raz na tydzień 🙂



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się