Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Cierpik ja tez gratuluje jeszcze tu :-)
Porod cudowny.
Misia witamy na tym swiecie !!!!
cierp1enie wielkie gratulacje...mimo różnych wcześniejszych przeciwności udało się, wspaniale🙂
Chaff dziekuje:-) A cos upiec i dostarczyc moge w sobote :-)
No coś ty kochana galop ja żartowałam! My tylko z mamą i Tadkiem pamiętamy smak pierniczków🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lutego 2013 21:17
Cierp1enie wielkie gratulacje!!! 😅 Sprawnie poszlo 😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 lutego 2013 21:22
No to smiesznie by bylo jakby Cierpienie poczekala tak jak pierwotnie zakladala 😉 Moglaby nie dowiezc 😉 Opacznosc jednak czuwa 🙂 Gratulacje i witamy Michalka :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
26 lutego 2013 21:23
Cierpienie, gratulacje!
Cierpienie zmiescila sie na jednej stronie watku! 😉 lol gratulacje!!
brawo !, ale szybka mama z szybkim synem  👍
Naboo tak, nawet zaczynamy sobie wreszcie lepiej radzic. Chetnie napisze wiecej, jak znajde chwile.

Fajnie! Napisz koniecznie!
Cierp1enie, super, gratulacje!!!
aniaagre, współczuję i życzę Kacperkowi zdrówka!
Cierpienie zmiescila sie na jednej stronie watku! 😉 lol gratulacje!!


Raczej w kilku postach  😁  wychodzi w piątek , wtedy się tu odezwie .

Jeszcze raz Gratulacje !!! mamie ,tacie i maleństwu  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2013 07:36
BRAWO Cierpienie! Gratuluję!!!! 💃 💃 💃
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 lutego 2013 08:14
Cierp1enie, gratuluję ogromnie!!!! Witamy Michałka!!!!  😅
Gratki dla Cierpienie! 😅

Dziewczyny,bo zgłupiałam. Wg zaleceń przy wprowadzaniu glutenu daje się 2-3g kaszki mannej na 100ml czego? Wody? Tzn. ugotować to w 100ml wody i dopiero takiego ugotowanego kleiku daje się codziennie po łyżeczce? Czy też daje się w mleku lub zupce i na każde jej 100ml daje się 2-3g kaszki? Ale przecież jedno dziecko zje 100ml zupki, a drugie 200ml i wtedy dawka dobowa glutenu będzie zupełnie inna... Jeśli daje się tak, jak ja robię, czyli te 2-3g zagotowuję w odrobinie wody i dodaję wszystko do takiej ilości zupki, jaką przewiduję, że mały mi akurat zje, to po co podają, że ma to być na 100ml??
[b]cierpienie Gratulacje!![/b]


Dziewczyny o 1 w nocy mojej bratowej odeszły wody i pojechała do szpitala do Lęborka,miała 2 skurcze a teraz cisza,odpowie któraś co teraz??Lekarze będą czekać aż będzie mieć skurcze??Czy to nie jest groźne dla dziecka jeżeli tyle czasu bez wód jest??
Trzymajcie kciuki zeby Malutka Hania szybko i bezpiecznie pojawiła sie na świecie!
Cierpienie gratulacje  😅 (oby i mi tak szybko poszło)
my_karen   Connemara SeaHorse
27 lutego 2013 08:37
Cierpienie, ale expres! 😀 serdeczne gratulacje! :kwiatek:

Tuska, po odejsciu wód w ciągu 24h dziecko musi brzuch opuscic, wiec albo akcja porodowa się rozkręci albo cesarka.
Małe sprostowanie bo wlasnie sie dowiedzialam ze skurcze ma co godzine 🤬 🙂
my_karen, o ile jest w pobliżu terminu. Jeśli dużo przed, to w warunkach szpitalnych, przy stałym monitorowaniu dziecka bez wód (one prawie nigdy nie odchodzą w całości) można być nawet kilkanaście dni. Miluś urodził się zdrowy 9 dób po odejściu wód.
Kenna to miała byc odpowiedziec na moj post??Jezeli tak to miala termin na 26 czyli na wczoraj a zaczeło sie 27 o 1 w nocy
Tak tak TUŚKA, na Twój pierwszy post, ale nawiązując do tego, co napisała przede mną my_karen, ale pisałam jeszcze zanim przeczytałam, że skurcze się rozkręciły 🙂
Cierpik GRATKI GRATKI!!! zdrówka i szczęścia !
Ok rozumiem.Kurcze nie możemy się doczekać!!Nasze pierwsze dziecko nie jakieś od ciotki z 15 pokolenia tylko "nasze" własne od mojego brata który niestety sie przeziębił i leży właśnie u nas w łóżko bo go lekami nafaszerowałam😀 Tylko się denerwuje bo nie może z nią być,Ania jest na patologi a tam ponoć nie wpuszczają
Nasz słodzio najsłodszy rośnie, patrzy na nas i na świat, cieszy się i uśmiecha, wydaje co raz bardziej różnorodne dźwięki i okrzyki...
Najfajniejsze (oprócz naszych twarzy) do patrzenia i cieszenia się są lampy! Jak się go gdzieś niesie i przechodzi pod zapaloną lampą, to warto się zatrzymać, bo Gabryś rozdziawia buzię z zachwytu i patrzy zaczarowany, jak w święty obraz  😁
No i w ogóle jest śliczny i robi różne minki, oto kilka z wczoraj:





Wczoraj była pani położna i bardzo go chwaliła, zwłaszcza jaką ma zdrową skórę. A ja stwierdzam, że po miesiącu czuję się już całkiem ogarnięta z wszelkimi czynnościami pielęgnacyjnymi i rytmem doby ze słodziem. Jest fajnie!  💃
Julie Cudowny słodziak  😍  te usteczka i noosek🙂
Po tatausiu!  😍
Zaraz będziesz ciocią równie słodkiego stworka.  😀
Julie to tatuś musi byc baaardzo przystojny 💘

Na pewno Hania będzie przepiękna w końcu nasze geny  😁
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
27 lutego 2013 09:46
Cierpienie - GRATULUJĘ!!! 😅 Czyli miałaś takiego samego farta z porodem jak ja  😀. Czekam na fotki.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 lutego 2013 10:26
Nasturcja-Renata, gratulacje!!! 💃

Cierp1enie, ależ się szybko uwinęłaś. Ogromne gratulacje!!! 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się