Bryczesy

asds   Life goes on...
27 lutego 2013 13:26
[quote author=Puma link=topic=217.msg1701703#msg1701703 date=1361970965]
To jeszcze powiedz, żeby było łatwiej coś polecić, ile dla Ciebie to jest "nie majątek" za bryczesy?  😉



Do 150zł, w porywach 200 jeśli byłyby obłędne . Patrząc po cenach w sklepach wydaje mi się to czymś nieosiągalnym  😵
[/quote]

York Seline biodrówki poniżej 200zł.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 13:33
Na to nie wpadłam  🙄 Dziękuję 🙂
Nie koniecznie szukam biodrówek, ale niska jestem i większość zwykłych bryczesów jestem w stanie bez wysiłku podciągnąć właśnie do biustu czy pod pachy  😵
Niby nosze 36/38, ale to dość zdradliwe, bo mam wielki tyłek  🙄
safie, jeszcze na wyprzedażach/promocjach można znaleźć tanio 🙂.

Co do bryczesów pokazanych przez sei i tundirę, to IMO na rajdach są okej, ale do "klasycznej" jazdy jakoś mi się nie widzą. Ale są gusta i guściki 🙂
To ja tylko wstawię tę samą koleżankę z innej perspektywy. I wygląda to dużo lepiej. Aczkolwiek...na grubych udach chyba faktycznie te bryczki nie będą dobrze wyglądały.



safie- przymierz jakieś biodrówki w sklepie, będziesz wiedziała, czy dobrze ci w takim kroju. Jeśli okaże się, że tak- poluj na używane biodrówki. Nie powinny sięgać do pach.
Znacie może  jakiegoś krawca w Warszawie, który wszyje mi nowy lej w bryczesy? (Bryczesy są w super stanie, ale lej się porwał.)
Najlepiej takiego krawca, który dysponuje materiałem na lej, ewentualnie gdzie mogę taki materiał nabyć?
safie moja koleżanka jest dość niska i ma okrągłą pupę, i na nią super okazały się bryczesy Horse House.
Znacie może  jakiegoś krawca w Warszawie, który wszyje mi nowy lej w bryczesy? (Bryczesy są w super stanie, ale lej się porwał.)
Najlepiej takiego krawca, który dysponuje materiałem na lej, ewentualnie gdzie mogę taki materiał nabyć?

Lej można spokojnie wziąć ze starych bryczesów, jeśli są np. Porozciągane lub mają dziurę w części materiałowej.
W Pikeurach i Euro-starach lej z reguły ma dłuższą żywotność niż materiał, mam tu na myśli np. moje wyblakłe ESy lub Pikeury Lugany w których materiał bardzo rozciągnął się na kolanach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 15:17

York Seline biodrówki poniżej 200zł.


Śliczne są 🙂

safie moja koleżanka jest dość niska i ma okrągłą pupę, i na nią super okazały się bryczesy Horse House.


Jakiś konkretny model? Przyznam się, że w tym sklepie kilka fajnych widziałam 🙂
Niestety nie mam jak jej zapytać i nie wiem jaki to model...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 17:35
Dziękuję kochane 🙂

Muszę teraz jedynie wybrać między tymi


a tymi



i będzie dobrze  🏇
Drugie fajniejsze 😉 Co to za bryczesy?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 lutego 2013 17:43
polecone przez asds York Seline 🙂 Też mi się bardziej podobają tylko muszę się pomierzyć, w które łatwiej się wcisnę
figaro- tak wygląda klejący się lej.

trochę jak lej silikonowy w bryczesach animo  😉

Może to w ogóle jest silikon. Nie znam się, bo nigdy takiego na oczy nie widziałam, więc nie mam porównania.
tunrida - Dziękuję  :kwiatek:. Wygląda ciekawie  🙂.
safie mam 2 pary tych bryczesów Mountain Horse - twoje 1sze zdjęcie. To są zwykłe najzwyklejsze bawełniane 'dresy'. Wg mnie najlepiej nadają się do łażenia po stajni i na lato, na upały i jakiś spacer do lasu. Równie dobrze można jeździć w getrach (tzn te bryczki są z grubej i porządnej dresowej bawełny, niemniej jednak wrażenie z użytkowania - dresowe)
hej dziewczyny 🙂

odnośnie bryczesów York Seline ma któraś??

jak się noszą? czy są bardzo rozciągliwe że robią się potem tzw. "wory" 🤣
domyślam się że nie jest to wybitny materiał ale z wyglądu mi się podobają🙂
nuczka27 nie wiem jak seline, ale mam lexis (te z kieszeniami z tyłu) i uważam, że są to na prawdę bardzo fajne bryczesy za dobre pieniądze. Moje mam już 1,5 roku. Jeżdżę w nich praktycznie całą wiosnę do późnej jesieni (jak nie trzeba nosić rajstop pod bryczesy). Póki co lej cały, bez kulek, bryczesy ładnie leżą, kolor nie sprany. Nie widzę żadnych minusów.

Na lato mam fair play - kaja charm. One są dość cienkie i mają 95% bawełny - nie jest mi w nich latem gorąco. Ale kolor szybko się spiera. Czarne w kratkę po 1 praniu było grafitowe, a po 2 jakieś takie w ogóle mało wyraźne.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 lutego 2013 08:48
safie mam 2 pary tych bryczesów Mountain Horse - twoje 1sze zdjęcie. To są zwykłe najzwyklejsze bawełniane 'dresy'. Wg mnie najlepiej nadają się do łażenia po stajni i na lato, na upały i jakiś spacer do lasu. Równie dobrze można jeździć w getrach (tzn te bryczki są z grubej i porządnej dresowej bawełny, niemniej jednak wrażenie z użytkowania - dresowe)


Za taką kwotę nie spodziewałabym się super spodni, ale jednak legginsy, nawet grube można kupić taniej. Te York Seline do mnie przemawiają, ale też się zastanawiam czy nie są "dresowe"
junona lexis są bardzo podobne to bryczesów hkm tylko nie pamiętam modelu. jest z nich zadowolona póki co.

safie właśnie wyglądają na takie "dresowe" więc pewnie z czasem zrobią się "workowate". gdyby tak można było je dotknąć 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 lutego 2013 09:08
junona lexis są bardzo podobne to bryczesów hkm tylko nie pamiętam modelu. jest z nich zadowolona póki co.

safie właśnie wyglądają na takie "dresowe" więc pewnie z czasem zrobią się "workowate". gdyby tak można było je dotknąć 🙂


hkm?
http://www.amigo-konie.pl/73-hkm-bryczesy-w-krate-z-pelnym-lejem-damskie.html

I pomyśleć, że moje pierwsze bryczesy były szyte na miarę, z lejem kolanowym z czegoś zamszopodobnego i kosztowały 100zł  😵
takie
http://www.okser.pl/hkm-bryczesy-damskie-cathagena-p-4857.html




te tez mi się podobają  🤣

http://www.okser.pl/horze-bryczesy-damskie-zoe-p-7222.html


ale też się boję co to za tkanina 🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 lutego 2013 11:17
te pierwsze poza moim zasięgiem finansowym.

drugie - mam podobne z Decathlonu i są typowo dresikowe, ale się po 5 miesiącach nie porozpychały ( jazda 1- 2 razy w tygodniu).
http://www.decathlon.pl/bryczesy-schooling-krata-szare-id_8166960.html
safie moje pierwsze były ze szmateksu  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 lutego 2013 12:31
safie moje pierwsze były ze szmateksu  😁


skłamałam  🤦

pierwsze dostałam od koleżanki, na obozie bo ona się w nie nie mieściła.
Teraz w szmateksach nic nie mogę znaleźć końskiego, a pamiętam, że kiedyś nawet czaprak znalazłam
w Amigo stacjonarnym  znajdziesz bryczesy hkm z kolekcji  Lauria Garrelli  pare modeli była w przecenie do 250 zł , sama takie kupiłam , przymierzałam też te http://www.amigo-konie.pl/70a-hkm-bryczesy-classic-bawelniane-z-pelnym-lejem-damskie.html tylko młodzieżowe i były jeszcze tańsze  , no i te http://www.amigo-konie.pl/d09-stallion-bryczesy-dafne-bawelniane-elastyczne-damskie-z-pelnym-lejem-popielate.html też mi sie podobały ,były bardzo wygodne nie wiem jak z wytrzymałością
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 marca 2013 00:34
figaro, te leje są zupełnie inne niż w animo... sylikonowe a i owszem, ale nie takie grube i nie takie sztywne. dodatkowo sposób w jaki te w animo są ułożone nie sprzyja komfortowi jazdy za bardzo.
jeżeli już doszukiwać się podobieństw, to hkm wypuszcza w nowej kolekcji bryczesy z podobnymi lejami, tyle że w formie kropek - jak na skarpetkach 😉

mam zdjęcia nowego modelu spodni 🙂 co prawda robione telefonem na szybko, ale są! pierwsza partia ma się pojawić za ~2 tygodnie.
Te kropki już dawno wprowadził equiline 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 marca 2013 09:34
te equilinie chyba trochę inne, ale w sumie trudno porównywać, ponieważ hkmy widziałam tylko na zdjęciu w katalogu 😉

zdjęcia jak mówiłam zrobione telefonem i z lampą, więc nijak nie oddają rzeczywistego wyglądu... ale widać gdzie i jakie są przeszycia (jednak nie białe, bordowe)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się