Warszawskie voltopiry :)

Dzionka, pasuje Ci taki maluch 😉
kujka   new better life mode: on
07 lutego 2013 08:43
CzarownicaSa, haha a ja mam palca, ktory wychodzi z nicosci 😀 Twoj chlop to mistrz photoshopa widac 😉

fin, to samo powiedzialysmy, jak zobaczylysmy Dzią z Rają na rekach 😉

JARA, wiesz co, wstydz sie. zeby pedo-kujki nie rozpoznac!!

dzieki dziewczyny, bylo superowo 🙂 nalesnik to byla udana niespodzianka i dziecko idealne, a w misiakowym kombinezonie, to nawet antydzieciowa-kujke rozczulila! szkoda, ze faith przyjechala na tak krotko, ale mam nadzieje, ze jeszcze kiedys powtorzymy spotkanie w podobnym gronie!
No kurrrrcze, ja tez mam nadzieje, bo to zdecydowanie najlepszy punkt mojej wizyty 😀

Dzis dla odmiany 1,5h wracalam z targow do hotelu O_O
oraz ledwo mowie, myslicie ze to wczorajsze piwo wychodzi?😀
fin, wypluj te słowa 😀 Nie no, nie pogniewałabym się, ale błagam! Po ślubie 😀

faith, ja myślę, że przekrzykiwanie się nawzajem wychodzi 😀 Fajnie wyszło. Teraz Warszawa musi pojechać do Szczecina 🙂
Oj, chyba nie tylko, bo migdalki mam dzis takie ze nie wiem jak cokolwiek zjem😀 szczecin zapradza  :kwiatek:
fin, wypluj te słowa 😀 Nie no, nie pogniewałabym się, ale błagam! Po ślubie 😀

Kochana, ale jakby nie liczyć, o ile nie jesteś w ciąży od listopada, to już to BĘDZIE po ślubie  😂 😁 😀iabeł:
kujka   new better life mode: on
08 lutego 2013 13:34
mery, ale w zamowiona sukienke w lipcu i tak sie nie zmiesci  😂
mery, no właśnie! To chodzi o suknię! Jak jestem w ciąży to biorę ślub choćby w marcu, MUSZĘ się w nią zmieścić i pięknie wyglądać, za wszelką cenę 😀!

Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2013 21:45
Wybiera się ktoś jutro na wystawę kocią do Gromady?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 lutego 2013 21:50
Dzionka, a zrobilas ten test w koncu? 😉
szafirowa, nie!! Daję sobie czas do niedzieli, bo 50-paro dniowy cykl wydaje mi się z deczka dziwny 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lutego 2013 21:55
Dzionka oj, czyżby Raja swoje zrobiła? 😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 lutego 2013 22:06
Dzionka, test nie boli 😉 machnij go jak najszybciej, zeby w razie czego nie miec wyrzutow sumienia np z powody wypitego alkoholu, czy treningu skokowego, czy braku wczesnej opieki lekarskiej. jesli to juz 50-ktorys dzien cyklu, to moze byc nawet 6 tydzien 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lutego 2013 22:08
I becikowe! Musisz mieć wizytę zaliczoną przed 10 tygodniem ciąży.
Dzięki za troskę, ale spadówa!! W ogóle nie biorę takiej opcji pod uwagę 🙂 Poprzedni cykl miałam 42 dni, więc ten 50dniowy może być spowodowany nartami, zmianą klimatu i w ogóle. Take it easy, nie czuję się na ciążę 😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 lutego 2013 22:22
Dzionka, to jak to nie ciaza, a Ty masz takie cykle to dostaniesz kopa do dobrego lekarza 😉
No właśnie, coś długie kurde :/ Pójdę pójdę, do twojego 😀
Averis   Czarny charakter
09 lutego 2013 00:00
Zmieniam temat ( wybacz ciążonko 😉), czy któraś z Was słyszała o kawalerce do wynajęcia na Pradze Południe? Takiej do 1200 zl?
kujka   new better life mode: on
09 lutego 2013 18:28
Dzionka, wow, a ja myslalam, ze moje 34 dniowe to sa dlugie. o.o

Averis, zostan moja sasiadka w oldskulowym stylu:
http://www.gumtree.pl/cp-dom-mieszkanie-do-wynajecia/praga-poludnie/male-sympatyczne-mieszkanko-na-poddaszu-453545498 😀
Czy ktoś zna jakiś serwis w Warszawie, gdzie tanio wymienią mi gniazdo zasilania w laptopie?
Jest szansa, że znajdę coś koło 100zł?
Heval, popytaj na giełdzie elektronicznej na GUSie 🙂 Tam mają sporo części i jest szansa, że zrobią ci to od ręki.
croopie, dzięki, zobaczę 🙂
Gdyby komuś wpadł do głowy pomysł wybrania się do Teatru Studio na "Zaklęte rewiry", to baaaardzo polecam! 😉 O rany, dawno się tak nie ubawiłam. Wiem, że to komedio-dramat, ale zabawnych momentów nie brakowało. Było dość interaktywnie, bo publiczność siedziała przy stolikach takich jak w restauracji, a aktorzy grali między nami, obok nas. Poza tym fajna muzyka, fajni aktorzy (choć żadne super- znane nazwiska). Niestety nie mam porównania do filmu, bo nie oglądałam  😡 Ale znajomi chwalili, że udało się odwzorowanie filmowego klimatu. Generalnie polecam!🙂
dzieki ashtray za cynk! 🙂 chętnie się wybiorę, jak takie dobre 🙂
Niestety nie mam porównania do filmu, bo nie oglądałam  😡 Ale znajomi chwalili, że udało się odwzorowanie filmowego klimatu. Generalnie polecam!🙂


To koniecznie polecam obejrzenie filmu. Genialna kreacja młodego Marka Kondrata (główna rola). Zapiera dech w piersiach.... Ech, mozna film ogladać wielokrotnie.


powyżej cz. 1 filmu "Zaklete rewiry". Z latwoscia mozna odnaleźć pozostałe części w Internecie.

W podobnej tematyce i też doskonale zrealizowany film czeski "Obsługiwałem angielskiego króla". Klimaty "zaplecza restauracyjnego" I poł. XX. w. u naszych południowych sąsiadów. Polecam.
Czy ktoś z Was mógłby mi napisać do której Ikei z Torwaru dojadę najszybciej? I czy różnią się one w asortymencie/wielkości? :kwiatek:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 marca 2013 21:37
**Ola**,
Z tego co pamiętam, wielkościowo podobnie wypadają.
Z Torwaru i do Janek i do Marek daleko, korki i tu i tu.
Marki chyba bliżej jednak.
Bischa   TAFC Polska :)
01 marca 2013 22:32
Zależy jaka pora, w sumie do al krakowskiej szybko się doleci 523 (bus pas do pomnika lotnika), w tramwaj na Okęcie i tu to już zależy od pory, czy trafisz na korek do Janek.
Dzięki dziewczyny 🙂 Jadę samochodem, pewnie korki mnie nie ominą.
Czy mamy kogoś, kto uczęszcza na zajęcia gimnastyczne i mógłby polecić jakieś miejsce?
Dawno temu trenowałam gimnastyke artystyczną i chciałabym się troche porozciągać, a wszystkie gimnastyki/akrobatyki które znalazłam są dla dzieci  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się